Sorum erkeklere dogru soyleyin lutfen?

Karinizin kardesine hic asildinizmi erkekleri klasik lafi baldiz baldan tatlidir diye

0|0
0|19

En İyi Erkek Görüşü

• Ben evli değilim ama ciddi düşündüğüm sevgilim var ciddiyiz ailesi falan biliyor karşı da değiller ve iki tane baldızım var ama asla öyle birşey düşünemem ha kız kardeşime bakmışım ha o kızlara eşimin kardeşi benimde kardeşim sayılır onu yapan adam kendi kız kardeşine de bakar.. ama yapan şerefsizler illaki vardır

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Yok hazzetmem kendisinden

0|0
    0|0
  • kişiye göre değişken bir durum

0|0
    0|0
  • baldıza ha. Bir insan o kadar alçalmamalı.

0|0
    0|0
  • evet haklisin ben baldizima asigim mesela onu seviyorum. asilma degil benim ki ask

0|0
    0|0
    • Ozaman onu alsaydin karini degil

• Karini ve cocuklarini swvmiyosun yani...

• ne alaka var ya. ben ne yaziyorum sen ne cevap veriyon.. seviyorum hepsini. sadece ortada gizli bir ask var

• Evli değilim de, böyle bir midesizlik yoktur heralde. Bu artık şerefsizlik boyutunu da aşar

0|0
    0|0
  • Hayir hic olmadi

0|0
    0|0
  • bunu yapan adam degildir

0|0
    0|0
  • Karim yokki baldizim olsun

0|0
    0|0
  • Var mı ki? ARKDAŞ

0|0
    0|0
  • Öyle şey mi olur ya bu ahlaksızlık

0|0
    0|0
  • herhangi bir şey mi oldu

0|0
    0|0
  • O lafi bir yobaz bile soyledi onu yapan kisi asagiliktir

0|0
    0|0
  • Tövbe bism... yok artık :D:DD

0|0
    0|0
  • iki baldızım var ikisi de asıldı ve sonrasında ikisi şekerlemelerini tattırdı :)

0|0
    0|0
  • hayır ya çok çirkinlerrr

0|0
    0|0
    • Karin dahamien gguzel

• Bonzai :D

• -kafanız güzelmiş güle güle kullanın :P

• Eşimin kız kardeşi ile 4 kez birlikte oldum.. Ama olay başka beni tehdit etti.

0|1
    0|0
    • Oha pezevenge bak evlatlarinim yuzune nasil bakiyosun acaba

• Çocuğum yok henüz Eşimi sviyorum.. Haklısınız bu iğrenç bir durum.. Ama farkettiysn beni suçladın direk. Kız rezillik çıkartırım evliliğini bozarım öldürürm. ığlık atarım bilmem ne diyince beni bayıltmış uyandığımda iş işten geçmişti diğerlerinde tehdit etti... En sonunda çok fena dayak attım.. eşimde öğrendi... Aramız hala iyi kız kardeşinin meğer problemi varmış.. Tlihsizlik işte.

• ben baldızımı severim. Hiç kötü göze bakmadım bakmam da. Oyleb imidesizlik olamaz

0|0
    0|0
  • Olmadıda... Olursa oda benim kardeşim sayılır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...