Anal Seks Gerçektende Çok Acıtıyor mu?

Evet sitenin sakınleri ilk seferinde aşırı bir acı oluyormu yoksa hanım kızlarmız biraz abartıyorlar mı?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Kadın analdan zevk almaz. Tam tersine çok acı çeker. Bunu haydar dümen bile söylemi ştir kadın analdan zevk almaz diye. Ama erkek zevk alır kalçasından. Erkek ve kadının boşaltım sistemi aynıdır ama tek farkla. Erkeğin orasında prostat var prostata baskı yapınca yalayınca parmaklayınca aşırı zevk alıyosunuz. Erkek arkadaşlarımın üzerinde denedim onayladım. Daha da ilginci penise dokunmadan sadece parmaklayarak boşalabiliyolar. İlk defa böyle bir zevk yaşadıklarını söylüyolar. Çünkü erkeklerin g noktası orda. Bunları biliyorum çünkü partnerlerime daha çok z evk vermek istiyorum. Bu arada kadının bütün zevk alacağı şeyler vajinadadır g noktası bile vajinadadır. Araştırın prostat orgazmı diye. h

0|0
    0|0
    • :D sagol yorumun ıcın sanırım zevk alıyrum dıyenler yalancı orgazmlarını yasıyorlar.

Kızlar Ne Diyor 2

• İlk giriste aciyor evet ama daha sonra oyle bir kayganlasiyorki hic aci duymamistm bn islanmaktan

0|1
    0|0
    • heh aradıgım yorumu buldum tesekkurler :D

• bir kere yapmistm sadece @drno77

• sevgılımı nasıl ıkna edıcem pkı yardımcı olurmusun bana?

• Anal seks nedemek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Duyuyorlar. Eğer kayganlaştırıcı kullanmadıysan öyle bir canları acıyor ki...

0|0
    0|0
Yükleniyor...