Kapat

Evlilikten kacar oldum nolur yardim edin?

Benim alt bolgem cok sorunlu her hastalikta agridan kivraniyorum sık sık akıntiyla karisik kan geliyor doktora gittim kizlik zarin genis dedi malum evlilik bitirme sebebi bu ama doktor bu cok normal hastalik kanlarin geliyor dedi iliskiye girmisligim yok daha bu sorunlari yasiyorum bide son zamanlarda dikkat ettigim vajinamda et parrcasi var bunalr yuzunden evlilikten korkar oldum yasimda geldi mapayim bilmiyorum hic. Cok mu sorunluyum :(

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• ben şahsen seçici biri olduğum için bu durumun tedavi olmasını isterim

0|0
    0|0
    • Hangisinin mesela? Kizlik zarimi ki daralttirip ameliyat olayim?

• Bak senin bile kafana takildi ama ilk duydugunda es adayimin da takilirsa nolur

• sorunları oturur konuşur halledersiniz, yoksa zaten evliliğin tadı olmaz

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 9

• Herkes onun icin mi evleniyo cogu yuva sicak gülüs mutluluk ilgi sevgi. Fizigine kusur bulma. Vücudunda intihap var drmekki

1|0
    0|0
  • doktora anlat bu yazdıklarını

1|0
    0|0
    • konustum normal seyler bunlar herkesin ki degisebilir dedi boyle onemsiz seyleri dusunme dedi kim baksa bunun anatomik olarak boylenoldugunu anlar sen sikinti yapma dedi

• evlencen kişi bekarete cok önem veriyorsa doktora gitmişin neyin kafası yaşıyor tertemiz bakire kız bulmuş bazı şeyleri fazla takmasın ulan ne adamlar varya

0|0
    0|0
    • Ya toplumun baskisi hep cok iliski yasayanlarda o et parcasi olurmus tobe iliskinin i si olmadi

• Benimkide oyle dusunur insallah dusunmezsede umrumda olmazda sonunda neden bitti deseler ne derim ben

• anlaşır farklı anlatırsın cok kötü bişi degil

• Takma kafanaaaa

0|0
    0|0
    • Ya nasil takma o icteki et cok iliski yasayanlarda olur diye bir inanc varmis ortada :(

• Normaldir insallah

• Gerçekten takma kafana yaş yok bisey

• Sikma caniniiii derdin bumu millet nelerle ugrasiyor senin dert ettiyin dmseye bak

0|0
    0|0
    • Evlilik bitirme sebebi bunlar bazilari icin biliyosundur

• Genetik o et parcası ilişkiye girmekle nealakası var

• Oyle diyollar istee

• Anlayışlı birini bulacağından eminim :) Bunları kesinlikle dert etmeyip seninle alt bölgen için değil de gerçekten kalbini sevdiği için evlenecek biri çıkacaktır karşına. Tüm bunların saçma ve anlamsız kaldığını anlayacaksın o zaman :)

1|0
    0|0
  • Durumun vahim desene ne zormus kiz olmak

0|0
    0|0
  • Malesef hayat herkeze adil davranmıyor tatlım yaradanın bizlere kücük penis vermesi gibi bişey bu. ve evet bnde bu yüzden evlilikten kacıyorum :(

0|0
    0|0
    • Ya sorun o olsun sonunda farkli bir damga yemezsin sen en azindan

• Bildiginiz gibi degil tarifi yok. .

• full bakım yaptırman lazım

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

• üzülme kuzum ya sen mi istedin böyle olsun

0|0
    0|0
    • Oyle ama cok sacma dedikodular donuyor etrafta yok iliski yasayanlarda o et olurmus bilmem ne insan soguyor direk evlilikten

• doktor raporu al kimseye bişey kanıtlamak zorunda değilsin

• Ne bileyim ya icim kotu oluyor

• O et parcasi vajinada mi yoksa ust bolgede mi?

0|0
    0|0
  • bu mu yanı sorun ettiğin sey. sen evlendıgın kişiye soylersın bu durumu ne olacak ya tedavınıde olrsun bu kdr sıkıntı etm elutfen seni seven her halıınle sever ayrıca.

0|0
    0|0
    • Belki de bunalri dusundugumu bilse kizar o derece sorun olmaz aramizda ama yinede insan kotu oluyor ya butun sorunlar bendeymis gibiyim şu an hele o et parcasi yaralandim resmen ogrenince

• Bazen boyle melek insanlarda cikiyormus burdan cok tesekkur ederiim :)

• Ooo cok teşekkürler :)

Yükleniyor...