Devlet hastanelerinde kızlık dikimi ücreti nedir?

Arkadaşlar kızlık dikim ücreti nedir? Uygunmudur özel hastane de ne kadardır bileniniz var mi? Dıkım yapılınca hastanede ne kadar kalınıyor

0|1
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• dr bir defa ver belese diker. .. o degilde neden dikme ihtiyaci duyuyorsunuz. yaptiginiz hatalarimi kapatmaya calisiyorsunuz. avrupadaki kizlar yattmadigi erkek kalmiyor sonra doktara evlenecegiz kiz olmadigim anlasilsa öldürürler hop dr igne iplil dikiyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• tabi devlet hastanesidne diktirirsen özel AKP indirmi bile yapıyorlar. l*n ne mal insanlarsınız ya...

0|2
    0|2
  • Git sor bence hastaneye..
    Özellere de sor
    Farkı yoksa özelde diktir vede para sıkıntısı çekiyorsan işe başla
    Hastanede kalman gerekiyorsa kız arkadaşınla anlaş onlarda kalacağını söyle

0|0
    0|0
  • çift kat dikim ücreti: 1000 avro, esnek dikim ücreti:2000 avro, garantili dikim ücreti: 3000 avro ( su bile geçirmez), takmatik dikim:1500 avro... :D :D...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• dikim yaptırma şimdi yapay zar cıktı al bı tane kullan ama bu yapay zarın orjınalını bulmak zor turkıyedekı nette satılanların coğu sahte bu yapay zarın orjınalını satan bıldıgım tek bır yer var haberın olsun maıl adresleri ; beyazkardelen122@outlook. com nerdenmı buldum bu adresı :) ben doktorum aksama kadar bır dunya bayan diktireni söktüreni yapay alanı hepsı gelıp bana soru soruyor hepsıyle konuşa konuşa bu adresten yapay alanların baraşıya ulastıgını ve orjınal ürünü burdan bulduklarını öğrendim :) .

0|0
    0|0
  • canım ben aıle hekımıyım ama bayanların coğu bana bu gbı konularda sorular sormaya gelıyor ve ben onlardan edındgıım tecrube ve bilgileri senın gıbı olan bayanlara aktarıyorum bana ıstersen özelden mesaj atabılırsın bu durumda neler yapabılırsın ne nasıl oluyor anlatırım

1|0
    0|0
  • Devlette bu isi yapip yapmadiklarini hic duymadim fakat ozellerde 1000-2000 arasi degisiyor yapilis tarzina, doktoruna yerine gore degisiyor

0|0
    0|0
  • Ya bir b*k yiyosunuz arkasinda durun

0|4
    0|0
Yükleniyor...