İlk cinsel ilişki? Öncesi? Sonrası?

Merhaba. Önümüzdeki günlerde bi kaç gün erkek arkadaşımla tatile gideceğim. Böyle birşey için zaman olduğunu söyledim ve o da olduğuna inanıyor gerçekten. Ama ben çok tutkuluyum. 20 yasıma girdim ve ben ergenliğimden beri cinselliğe çok meraklı bi kadınım. Bekaret tabusu yüzünden o kadar saçma ilişkiler yaşadım ki.. Anal denedim ama yapamadım canım çok yandı kendimi çok suçlu hissettim. Biriyle seviştim sürtünme yoluyla ama hep böyle bi eksik bi güvensiz Halbuki yüzümden anlaşılacak değil ya ?

Kötü tecrübelerdi bunlar ve bende artık hislerime sahip çıkmaya başladım. Ve gerçekten bunu yaşamak istiyorum.

Ama her ilk ilişkisini yaşayacak kadın gibi benimde korkularım var. Bir kez önceki erkek arkadaşımla denedim ama içeri girmeye çalışırken çok acıdı zorlamadım da. Ama hazır değildim o zaman.

Ne yapmalıyımki canım acımasın ?

Ve erkek arkadaşıma onun ilkim olmasını istediğimi nasıl söyleyebilirim o an ?

Ve sonrasında ilişkiye devam edilebiliyor mu ? Zevk alabilir miyim ?

Yoksa beklemek mi gerekiyor ?

Gerçekten o kadar cahil yetiştirildikki bu konuda. Gerçekten yaşamış arkadaşlar yazarsa çok sevinirim.

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• aslında sana kızların cevap vermesi lazım ama gene de fikilerimi ileteyim...

kendini kasma normal bişeymiş gibi düşün... korkma rahat ol... ya da belki vajinismus vardır...

ilkin olmasını istiyorsan direk söyleyeceksin bunu dolandırıp söylemektense direk söylemek daha iyi olur...

sonrasında ilişkiye devam edilebiliyor... bazıları kanamada acı hissediyor bazıları hissetmiyor... acı hissedenler yavaş bir şekilde devam edebilir... hissetmeyenler devam... elbette zevk alırsın... acı hissetsen dahi zevk alırsın...

başarılar...

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• daha yaşın 20 nedir bu acele? erkek arkadaşın ya farklı düşünürse senin hakkında tatil dönüşü. bu sağlam ayakkabı değil gibi. sende ozaman kendini kullanılmış hissedersin. yani bence evlilik öncesi komple yanlış geliyor bana ama kendi hayatın sonuçta.

sen ilişkiye girmeyi göze aldıysan acısını neden düşünüyosun ki. ? illa ki acı olacak. ve erkek arkadaşın daha önceden deneyimli mi? buda önemli. ikinizinde ilkiyse eğer bu gibi durumlar kötü sonuçlar doğurabilir bence.

5|1
    1|1
  • İlk ilişkide uzun önsevişme ve yeterli kayganlık sağlanırsa sorun olmaz.Kayganlaştırıcı da kulalnılabilir eğer yeterli ıslaklık yoksa.

1|0
    0|0
  • Hiç bir kızın ilki olmadım ve olmayı da düşünmem açıkçası çünkü dediğin gibi toplumumuz ve yetiştirilme tarzı inanılmaz bir baskı yapıyor. Bir kızın ilki olmam çünkü günahını alacağım gibi bir düşüncem var, eğer ayrılırsak ve günü gelince evlenemezse yada evlendiği kişi ile bu yüzden sorunlar yaşarsa tüm suçlu olarak kendimi görürüm o gün geldiğinde belki neler yaşadığından haberdar bile olmayabilirim ama o düşüncenin o anki baskısı çok fazla.

3|0
    0|0
    • Tek başına yaşamıyorsun ama bunu. O da istiyor sonuçta niye senin suçun olsun ? Tabular ama evet.

• Sırf bu yüzden bi sevgilimden ayrılmıştım. Beni sevmiyorsun güvenmiyorsun vs vs dedi yapmayınca. Tamam madem istiyorsun haydi bakalım diyemedim bilmiyorum sonrası çok aklımda kalır ve yaptıktan sonra da çok pişman olurum diye düşündüm, ya da kendi belki de yaptıktan sonra pişman olacaktır falan dedim yapamadım. Bu yüzden tartışmalar oldu ayrıldı. Baya zaman geçti ama ben 20 yaşında felandım o daha lise öğrencisiydi 16-17 yaşlarında.

• bi insan beni öldür dese öldürecekmisin?

o istedi tek basına yasamıyorsun sonuçta diyebilirmisin?

onun için kötü olacağını düşündüğün seyi yapmamalısın.arkadaşımızda yapmamış tebrikler.

• ilk birleşmede yılrtılan zarının kendini toparlaması için doktorlar 1 2 gün beklenilmesini tavsiye ediyor. beklemeyenlerin başına gelen kan ın dinmemesi gibi durumlar söz konusu olabilir ve bu durumda acile gidip pansuman filan yapılması gerektiğini bilyiorum.. ona göre yapın bişileri.. duygularınıza pek bişe diyemem.. herşey sizin kararınız.

0|0
    0|0
    • heryerde farklı birşey söyleniyor. kanamayabilirmişte mesela acı da olmayabilirmiş.

• zamansız yapmayın. ıslaklık ön sevişme filan tam kendini hazır hissetiğinizde yapın bunu.. hani doruğa ulaştığında çok istersin ya içinde hissetmek o an yapmalısınız işte. diğer türlü yapmayı düşünürken bi yandan da kendini kasıyorsun. ondan dolayı olmaz. bacak arasındaki kaslar mı denir ne işte o ilk sefer de biraz dar olduğu iin güç oluyor ama sen kendini hazır hissetiğin anda girsin ki sen acı çekme bi anda olsun bitsin. uzun süreli ilişkimde yanlışlıkla olmuştu ve sevgilim hissetmemişti...

• İlk ilişkide eğer içine girip çıktıktan sonra seni zorlarsa zarın fazla yırtılabilir. buda bi süre sıkıntı yaşatır sana. diğer yandan ilk 1 ay boyunca muhtemelen zevk alamayacaksın. sakın panik yapıp bumuymuş deme. normali bu. 1 ay sonrası zevk almaya başlayacaksın muhtemelen. süre yaklaşıktır. üç aşağı beş yukarı :)

0|0
    0|0
  • Ver gitsin be mezara mı götürücen

1|3
    0|0
  • İlk defa mı olacak yani Bizde ilk defa tatıle gıdecegız ancak yüzeysele devam :) zorlamıyorm evlenınce dıyor :)

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşından ayrıldın diyelim veya allah göstermesin öldü...

sen başka bi erkeğe aşık oldun.deli gibi seviyorsun.

oda bekarete önem veriyor.

ona nasıl açıklarım diye düşündün mü?

5|2
    2|1
    • Bekarete önem veren biriyle evlenmeyi hiç düşünmedim açıkçası. Gözü kara aşık olacak biri de değilim, o kadar pembe değil yani benim için.

• izle canım bunu :) link

• ne güzel.madem o zaman anı yaşayın birşey demiyorum saygı duyarım ama itiraz ettiğim su sonradan ağplayıp sızlamanız..sonra ağlayıp sızlamayın ama...oldu diyin.dürüst olun.ağlamayın af beklemeyin.diktirmeyin.kandırmayın.

Kızlar Ne Diyor 4

• Öncelikle merhabalar,

Seninle hemfikiriz diyebilirim. Ergenlikten beri benim de sexe karşı büyük bi merakım var. İlk önce 3-4 kez anal denedim. Zevk alamadım. Acıdan kıvrandım her seferinde. Bekaretimi vermek istedim ardından. KEŞKE VERMESEYDİM diyorum şuan kendi kendime. Cahilmişim. Her seferinde ön sevişmeyi atlıyordu ve analdan aldığım acının 10 bin katını çektiğimi söyleyebilirim. İlişkiye girdikten sonra günlerce bel ve sırt ağrısı çekiyordum üstüne. Bakireliğini vermeden önce çok seçiçi olmanı rica ediyorum senden. Bir merak tutkusu var şuan sende biliyorum. Ama seçici ol ve karşına ilk çıkan adama verme lütfen. Bir de pişmanlık duygusuyla yaşama bir ömür boyunca bir anlık zevk, merak için. Ben sana şimdiden söyleyeyim sex çokta matah bir şey değil. Evlenince eşinle tüm zevkleri yaşarsın evinde. Ben şahsen çok pişmanım. Şuan ayrıldık sevgilimle. Ve karşıma çıkan her erkeğin karşısında kendimi çok kirli birisi olarak hissediyorum. Bunları sen dahil hiç kimsenin yaşamasını istemem. Çok iyi düşün. Karışmak gibi olmasın tabii. Senin bedenin senin kararın sonuçta:) Ama yapıcaksan ön sevişmeyi asla es geçmeyin. Gerekirse kayganlaştırıcı vb şeyler kullanın.

4|6
    0|1
    • Canın acıdığı için mi tavsiyelerin ? Daha iyi bir cinsel deneyimin yani daha iyi bir erkek arkadaşın olsaydı değişmez miydi ?

• işte güzelim ben de sana diyorum ki seçici ol. ya senın erkek arkadasında benımkı gıbı cıkarsa ? kımseyle bırsey yasamadan hıc bırseyı bılemezsın. ama ıllakı yapıcam dıyosan ılk gırıslerde kendını kasma. acı 2 ye katlar.

• ilk defada hiç zevk almazsın.

zar yırtılınca hafif bir acı oluyor. zar yırtıldıktan sonra istek ve zevk başlıyor.

0|1
    1|0
    • İlk giris cikisinda mi ? Yoksa tum gece boyunca mi?

• az da olsa bir şeyler hissediyorsun ama büyük ihtimalle huylandığın için pek anlamayacaksın.

sonraki günlerde asıl zevk almaya başlarsın.

• Daha birkaç saat önce ilk ilişkimi yaşadım. İlk girdiğinde sanki hiç yapamayacakmışsın gibi bir yanma oluyo sanki vajinan parçalanıcakmış gibi. ilk baş uzun bir ön sevişme yapın biz öyle yaptık. Gerekirse sana oral yapsın. Kayganlaştırıcı ve/veya kayganlaştırıcılı kondom kullanın. İlk baş başını soksun hafifçe gidip gelsin başıyla. Sonra gidip gelirken hafif hafif ilerlesin. İlerledikçe yanma hissedebilirsin. Köküne kadar geldiğinde hafifçe geri çıkmasını ve ucuyla gidip gelmesini iste çünkü köklediğinde rahminde ağrı hissediceksin. İlk seferde zevk alman zor. Kızlık zarım yırtılmadığı halde (esnek olduğu için) çok az bir zevk alabildim. Alıştıktan sonra kucakta yaparsan daha iyi olur çünkü ne kadarını ne hızla alıcağını sen belirlersin. Ve sanırım ilerleyen ilişkilerinde daha çok zevk alırsın. Benim ilkim güzeldi sevgilim anlayışlıydı ve canımın yanmaması için bol bol oral yaptı. Kondom kalitesinde dikkatli ol beklemiş kondom olmasın ve her ilişkide değiştirin mutlaka. Başarılar.

0|0
    0|0
  • ilk bi kaç seferde bişey anlamazsın yani bende öyle oldu.acı falan olmadı ilk seferde az kanama oldu ama ikincide biraz zorlayınca aşırı kanamam oldu.rahat ve bunu yaşamaya hazır olman gerekiyo.geriside sevgiline kalmış artık

0|0
    0|0
Yükleniyor...