Vajinadan cikan et parcasi kizlar bakin?

İliskiy girmedim. Vajinamin icinden ucgen seklinde pembe kucuk et parcasi var delik onun arkasinda normal bakinca et gozukuyor sadece delik falan yok ama hasta oluyorum delik var ama yok gibi :D bu et parcasi nedir herkeste var mi?

0|1
6|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• kızım bu soruyu daha önce de sordun. hala tatmin olmadın

0|0
    1|0
    • ağzını bozma ahlaksız ben baban yaşıntdayım terbiyesiz.
      daha önce iki kez sordun. verilen cevaplardan tatmin olmadın mı dedim. utanmaz. konuşmasını bilmez edepsiz. sen önce insan olmayı insanlarla nasıl konuşulacağını öğren sonra deliğini düşün

• Peki amca...

• kedi şeyini görmüş yara sanmış ATA sözünü hatırlattın. heralde ergensin ve ilk kez gördün. işte toplumsal bilinçsizlik eğitimsizlik örneği anatomi dersinin avrupadaki gibi erken yaşta verilmesi gerekliliği. çok üzüldüm bu halimize bir uzman hekim olarak, yönetenleri ve aileleri kınıyorum seni kınamıyorum ufaklık

0|0
    0|0
    • Ufaklik mi? 22 yasindayim ve yeni farkettim boyle birsey oldugunu ayrica anatomi egitimimi diyetisyenlik okudugum icin 4 yildir aliyorum ama bunun ne halt oldugunu anlayamadim sayin hocam bilginiz var midir ki acaba

• uzaktan teşhis yanıltıcı olur yinede özelden soru cevap ile önbilgi verebilirim burada yazdığın yetersiz çünkü daha detaylı sorular sormam gerekit. geçmiş olsun

• Burdan devam etmek mumkun mu?

• O idrar deliğinin oldugu kısım sanırım. Anormal değil yani. :):

0|0
    0|1
  • Kafamda deli sorular stayla

0|0
    0|1
    • Aynen ya bir cevap bulamadim

• Sorma amacim kizligin bozulmasi sonucu cikmistir dediler ona takildim yapma zaten kanka sen :d

• Git bir doktora söyler durumu izah eder sana zaten

• Zar o.

0|0
    0|0
    • Zar degil.

• Bazı vajinalarda sarkan dudaklara benziyor dediğin.

• Ya dudak degil icten cikiyor bu iliskiye girenlerde kizlik zari olabilirmis ama iliskiye girmedim ben isi ne disarda

• etin kilosu olmuş 27 lira. kes onu at mangala afiyetle ye vicuda protein girsin..

0|0
    0|0
  • işte o kızlık zarı... hymen diğer adı...

0|0
    0|0
    • Disarda isi ne?

• son yazdığına çok güldüm... demek birilerinin hayal dünyasında fantezilerini süslediğine sende inanıyorsun... kim ola kız o? :D

• Valla yorumsuz kaldim ama oylr ya burada da yazdi biri gitmis zar diye kaldim boyle :D

• o gördüğün iç vajina dudağın olmasın ;)

0|0
    0|0
  • pipisi var mıydı?

0|0
    0|0
  • boşver uğraşma

0|0
    0|0
  • fazla uğrasma bozarsin :)

0|0
    0|0
  • keyfine bak boşver :D

0|0
    0|0
  • bildiğin am-atör işte ya

0|0
    0|0
  • Kiymalik bu sensinn:))))

0|0
    0|0
  • yaw normal bu göstercem gerçek resmini benide banlayacaklar :)

0|0
    0|0
    • Goster?

• Ay deli misin nesin git yahu surdan

• hasss git o zaman

• 0|0
    1|0
    • İste vajina diye delik gistermis ya orda iki parca et var dudak falan degiiil

• sende bir tuhaflık var o zaman

• Deme ya :(

• İçeri girmede sorun yaratacağını sanmıyorum yaratacak derecede mi

0|0
    0|0
  • Gel bakayım, hangisi

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• canım o doğaldır herkesin yapısı farklıdır ama içinin rahat etmesi ve enazından kontrol amaçlı doktora git :)

0|0
    0|0
  • kızzz kızlıgın da gitmiştir senin :/

0|0
    1|1
  • Doktora görün bir, ben de vajina bitiminde elime şiş birşey geliyor diye gitmiştim, o zaten olması gereken bir yapıymış. İçin rahatlasın en azından.

0|0
    0|0
    • Peki sende varmis birlesme yerinde icten cikan ucgen yapili bir kucuk et?

• Benimde vajinam cok tuhafıma gidiyor üstü güzel ama içini açınca karışık bişeyler görüyorum inceliyorum anlamıyorum ney nerde bu ne diye bakıyorum falan :D ama anlayamadım henuz kendiminkini valla

0|1
    0|1
    • Seninde birlesme yerinde et parcasi var mi var de be nolur :(

• hmm anladım gercekten tuhaf tam olarak ne oldugunu ogrenirsen yaz bende bilgi sahıbı olurum

• boş verin kızlar, allahtan et parçası varmış, ya tahta parçası olsaydı napacaktınız... haha

• Biri cis deligi biri y*rrak deligi bisey yok sknti yapma :)

0|1
    1|1
  • Kan bekleyince oyle oluyor boyle parca parca süner bide

0|0
    0|1
    • Ne kani peki? Uzun yillardir var bu kizlik zarinin parcasi diyolardi ama cinsel birsey yasamadim ve bu bildigin et yani

Yükleniyor...