Norlevo ertesi günü hapı neden Ella Oldu Bileniniz Varmı?

Norlevo Piyasadan kalmış yerine Ella üretilmiş Norlevo cift haptı 25 liraydı bosaldıktan icilme süresi 24 saatti.
Ella işe tek hap ve etkisi daha yüksekmiş 5 güne kadar icilme süresi varmış bileniniz duyanınız varmı?

Bu arada Sevgilim icime bosaldı 1 günü 2 günü gecti Hamile kalıcam korkuyorum diyen hemcinslerimide duyurulur :)

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Hmm güzelmiş bu
    Hiç içmedim
    Bir içeyim bakayım ne etkisi oluyor :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bu tip haplar yerine korunmakta fayda var bence.

0|0
    0|0
  • Vardır bir sebebi elbet :)
    Sen bilirsin :)))

0|0
    0|0
  • ooov. bunu ayda bir kereden fazla kullanmayın ha sakın o zaman

0|0
    0|0
  • sen daha iyi bilirsin

0|0
    0|0
    • yeni öğrendim zaten bende :)

• norlevo dediğinide zamanında almışın 25 liraya baya doğum kontrol yöntemi olarak kullanmışsın.

• evet cok kez kullandım onu ellayıda 2 defa kullandım

• Yan etkileri fazlaymış.

0|0
    0|0
  • ertesi gün haplarına güvenmeyiniz-evliyseniz uzm. hekime gidnz. E. Ü. TIP. FAK. UZMAN

0|0
    0|0
  • Sen bayağıdır seks yapmıyorsun belliki :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bunu ben de merak ettim ve eczacı bir arkadaşa sordum. Ella, Norlevo'ya göre daha etkiliymiş ve yan etkisi daha azmış.

İlaç şirketi Norlevo ile ilgili son zamanlarda çok şikayet almış. Koruması iyi değil, menstruasyon döngüsünü değiştiriyor, kıllanmayı arttırıyor, kısırlığa sebep oluyor gibi... Araştırmalar sonucunda da ilacın içeriğini değiştirmeyi uygun bulmuşlar.

0|0
    0|0
    • Norlevo ben cok kullandım ama hic bir yan etkisini görmedim acıkcası demek bünyeye göre değişiyor aksina Ella daha cok agır asırı halsizlik ve kanama yapıyor :/

• Size katılıyorum ama dediğiniz gibi bünyeye göre değişiyor ve çoğunluk şikayetçi olmuş.

Yükleniyor...