Bakire kız istiyorlar yani sevişmemiş diyelim en azından ama..

evet erkekler evleneceği kızı el sürülmemiş olsun istiyorlar sevişen kızada basit gözle bakıyolar ama sevişmeyincede soğuyolar nasıl olcak :\

0|0
4|22

En İyi Kız Görüşü

• Seven erkek dokunmaz öpmez diye bir şey yok. İnsan sevdiğine dokunmak ister. Hissetmek ister. Sevişme denen bir şey var illa sokuşmaya gerek yok. Ki zaten seven erkek sen nereden biliyorsun bunları falan demez yada geçmişini konu yapmaz.

Ha illa bakire istiyorsa kendide bakir olsun madem. Yok öyle şey. sen bu yaşa kadar kızları fortla dur sonra gel bana bakire ol de. Ben olurum olması na ama sende olacaksın. Yada bekarete önem vermeyeceksin.

9|5
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Bu isler Boyle. Ilki olayim derler acemi olunca aldatmaya yonelirler.

Ya da

Yatakta iyi olsun derler, kadin cok atesli olup cilgin bir sekilde sevistiginde "ulen bunlari nereden ogrendi" derler.

Boyle gelmis Boyle gider.

5|0
    0|0
  • ya o incecik zarar takılmamak lazım. yani bakire olunca aldatmıcakmı yada hiç ilişkiye girmemiş mi oluyormuş. ben bi cok kız tanıyorum bakire ama ters ilişkide sınır tanımıyorlar. bunlar boş iş. bi çiftin güzel bi beraberligi olması için tecrube kazanması sart bence. ne istediğini ne aradığını bilmesi lazım 2 tarafında

3|2
    1|0
    • benim hayatıma giren iki kız olmuştu böyle bi o kadar da kankalarımdan duyduklarım var. arka kapı serbest. bu zar takıntılı olanlara denk gelir belki bigün benim eskilerden biri :)

• Bir erkek bakir değilse, bakire isteme hakkına sahip olamaz... Ama bi sürü kadınla yatıp da sonra ille de bakire isteyen erkeklerin kafası Ortaçağda kalmış bi kafadır. Ben erkeğim yaparım ederim ama kadın yapamaz, kadına yasak, ayıp, günah, namusum kirlendi, evde otursun erkek yüzü görmesin... Ortaçağ kafası, tutuculuk yobazlık

3|0
    0|0
    • bakirelik bakirlik derken sadece vajinal seks demiyorum, her türlü cinsel aktivite dahil

• bakire olupta her şeyi yapan kızlar da var bunu neden anlatmıyorsun. analmış sevişmeymiş oralmış. sonra bakire... ha bazı erkekler var bakire kız ister ama o erkeklerde bakirdir bunu sakın unutma. bakir olmayan erkek ise bakire olmayan kız isteyebilir hayatta bakış açısı böyledir. kimisi gazinodan kadın ile evlenir kimisi evlenmez genelleme yapma.

3|0
    0|0
  • Çok haklısın. Empati yapabilen erkekler aslında pek sorun etmiyor artık bunu. Aslında suçlu olan erkekler bu konuda ve size gerçekten hak veriyorum. Tabi öyle herkesle yatıp kalkanlar hariç. Açıkçası bu çağdan sonra erkekler evlenmek için bekaret arayacaksa çok zor durumdalar diyebilirim.

2|0
    0|0
  • yani sevişmeyi öğrenmek için illa biriyle birlikte olmaya gerek yok

ayda hava olmadığını herkes biliyor ama aya kim gitmiş :)

0|0
    0|0
  • maalesef doğru söylediklerin ne olcağını inan bende bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • valla orda sorun erkekte o zaman ben sevgilimle yatmadım ama soğumadımda teklif dahi etmedim yani...ben saklıyorum o gece patlama ypıcam:-)

0|0
    0|0
  • Ona göre davranacak her iki tarafta :)

2|0
    0|0
  • şu acımasız dünyada iş tecrübesi istemeyen tek kurum evlilik :((

3|0
    0|0
  • boşver sağusun senden onu isteyen sevgiliden uzakdur zaten ;)

1|0
    0|0
  • sevişme, evlenene kadar basit kızlarla sevişmesine ses çıkarma ..

0|0
    4|0
    • bi de ekslerler .. en mantıklı durum bu .. git seviş soğumasın mı diyeyim? yoksa bırak soğusun sıcağını bulursun bir ara mı?

• aha biri daha eksilemiş .. yaw sevişsin kızcağız .. evlenmeden diktirir, tekrar bakire olur .. seviş sen karşındaki senden soğumadan ..

• hissettiğini yaşayacaksın usta... ben bunu öğrendim...

1|0
    0|0
  • ortaminiz bozuk sizin

0|0
    0|0
  • sevişmek ön sevişme lan zaten. öp, yala, yut.. bi zararı yok

1|0
    0|1
  • Birşey olmaz ya herkez birbirine girsin sorun yok.

0|0
    0|0
  • saçmalık...

0|0
    0|0
  • Çıkmazlardasın sen bilgelik yolculuğuna çıkmalısın.

0|0
    0|0
  • Malesef hiç ellenmemiş kız yok.Az ellenmiş kız var.Bunuda bulduysan öp başına koy.

0|0
    5|0
  • Olay su ki ; erkek ile kız arasında ki farklardan biridir bu olay. Bir kız cok fazla takmaz erkegin birileriyle birlikte olmuş olmasını. Ama erkek cok takar. bunu da zamanla unutur mu ? unutmaz hep icindedir o...

ikinci soruna gelince.. senin karşına yatak arkadaşları cıkmış.düzgün birisi cıksa sevişmedin diye sogumazdı

1|1
    2|0
  • bil bakalım nasıl olacak

0|0
    0|0
  • Böyle basit sorularda sıktı artık, evlenmeyi düşünen bir kız zaten sevişmez

0|0
    4|0
    • Sevişen kadınlar evlenmeyi düşünemez mi :S

• sen bunu evlenenlere sor bakalım evleninceye kadar sevişmişler mi

Kızlar Ne Diyor 3

• Bizim bu türk erkeklerinin yarısı gerizekalı bacım.Giderler onu bunu biperler sonra da bakire kız isterim.Hoşt mk.

3|0
    0|2
  • tecrübe olmadan olmaz hacııı

çok ileri gitmicen ama öpüşmesini de bilcen yani

1|1
    0|0
  • erkekler önce kendilerine çeki düzen versinler

2|0
    0|0
Yükleniyor...