Erken boşalma sorunu.

Arkadaşlar erken boşalma sorunum var sanırım. Tamam düzenli bir cinsel ilişkim yok ama oldugu zamanlarda erken boşaldıgımı düsünüyorum. Bunun bireysel yöntemlerle, antremanlarla çözümü olduğu söyleniyor. Bu konuda fikri olan var mı? Neler yapabilirim bu süreyi uzatmak için?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Posta gazetesi okurken duayen Haydar Dümen'in bi yorumunu okumuştum ve cidden işe yaradı. Ama biraz iradeli olman gerek.

İlişkiye girdiğin zaman yada mastürbasyon yaparken ağır takıl hemen gelmesini sağlama. Gerçi henüz evli değilsen cinsel birleşmeyi pas geç sadece mastürbasyonda kendi kendine böyle takıl, tam geleceğini hissettiğin anda da dur ve ara ver penisin yumuşamasına kadar bekle, sonra baştan başla. Aynı şekilde uzatabildiğin kadar uzat bu durumu.

Bende işe yaradı şimdi erken boşalmak istediğimde bile boşalamıyorum. Hele cinsel birleşmede geç boşalmaya dönmüştü sevgilim orgazm oluyordu ben daha boşalamıyordum.

Uygularsan kesinlikle başarıya ulaşacağını düşünüyorum.

0|1
    0|0
    • teşekkür ederim. bunu deniyorum ama sanırım uzun zor bi yol :)

• Ya bi kaç defa dene sonra buna alışıyorsun aslında, farkına bile varmıyorsun ne yaptığının daha da zevkli bi h�l alıyor. Ben mesela bi kaç defadan sonra neden yaptığımı unutup hoşuma gittiği için yapmaya başlamıştım. Hatta bazen boşalmıyordum, tam boşalma öncesi durup bırakıyordum 5-10 dk içinde zaten sertleşme sona erip sanki boşalmışım psikolojisine giriyordum tekrar yapasım gelmiyordu.

Kızlar Ne Diyor 3

• 0|0
    0|0
    • tesekkur ediyorum :) testisleri asagıya cekmek ilgincmiş. bunu deniycem

• Internetden arastir.. Hic bir kadini zevke getiremezsin erken bosalmayla.. Kesin vardirrrr bunun yolu..

0|0
    0|0
    • sence bir erkek yaklaşık kac dakika sert kalmalı ki karsındakini zevke getirsin

• bilemicem :D Birseyi yanlis yapiyorsun da ne bilemiyorum vallah

• hiç erken boşalan biriyle oldunuz mu? tepkiniz ne olur?

• Mastürbasyon yaparken p*rno izleme yada her hangi açık saçık bir hikaye okuma. Hatta zihninde bile canlandırıp hayal etme. Boş bir zihin ile bir şey düşünmemeye çalışarak yap mastürbasyonu. bu şekilde uzun süreli olmasını sağlar

0|0
    0|0
    • ilkkez böle bişey duydum.. bide bunu deniyelim :) tesekkur ederim

• Benim öyle bir sorunum yok ama olanlar var. Denedim ben sadece.

• sence boşalma süresi kac dakika olmalı

Erkekler Ne Diyor 2

• ben de şişme kadınla sevişirken anında koyveriyorum, bende de erken boşalma var

0|1
    0|0
  • Başka şeylere odaklan o sırada.

0|0
    0|0
Yükleniyor...