Erkeğinize hiç analdan oral seks yaptınız mı?

ya da erkekler, hiç bir bayan arkanızı yaladı mı?

kesinlikle gay falan değilim. son derece kadın düşkünü biriyim. ilk defa geçen akşam partnerlerimden biri denedi bunu. sonuç mu? bütün kaslarım zangır zangır titredi :) müthiş birşeymiş bu yaaww :D

Güncellemeler:
bayanlardan analına oral seks yaptıran var mı peki?

0|0
11|15

En İyi Kız Görüşü

• ben sevgilime yapmıştım kendinden keşmişti resmen sokkk sokk dedi ama sonra birden içinden napıyorum ben dedi heralde ki hayır yapma orayı yukarı çık dedi ben zorla yapmak istedim ama yukarı zorla çekti beni sonra bi daha yapmadım dilimle yalamıştım dilimi içine sokmaya çalışmıştım birazda parmak sokmuştum ama birazını sadece.o öyle deyince bende sonra hep düşünmüştüm ve yapmiyim en iyisi bi dahakine yoksa çocuğu zorla top yapçam dedim yapmadım.

1|5
    1|1

Kızlar Ne Diyor 10

• ben yaptım.ama eminimki kendime yapılmasından daha fazla zevk aldı.erkeklerde anüs bölgesi çok daha duyarlıymış

0|4
    1|1
    • kesinlikle...

• Aynen öyle hatta biraz okşadığın zaman ufaklık hemen uyanır;)

• hastayım sana ve senin cevaplarına. bir de silmeseydin beni arkadaşlıktan :(

• sorun zevk almaksa herşey mübah bence ne güzel zevk almak bunu dile getirebilmek ama gizlenmek niye

0|4
    0|1
  • hmm denemek gerek az birazcık elimle dokunduğum zaman bile hoşuna gidiyor keratanın =)

0|3
    0|1
    • bence hiç zaman kaybetme ve ilk buluşmanızda dil darbelerine başla:) ayakları yerden kesilecek emin ol :)

• benden sana tavsiye, dilini itebildiğin kadar içeriye it. sokabildiğin kadar sok:) hatta bir iki parmak da kat işin içine:) sonra kendini ona bırak ve seyret düğünü :D

yarın da teşekkür mesajını bekliyorum, unutma :)))

• zuhahahahaahahah kerata :))))))))

• ben eşime çok kez yalattim vede yalatmaya devam edeceğim harika bir şey yalatmak ama yalamak ımmm düşünmek lazim sanirim :P

1|0
    0|0
  • hadi ya . bende yapıyım bari de izin vermez

0|1
    0|0
    • neden vermesin:))

• yok bayanlarda çok zevk olmuyo erkeklerde daha çok oluyomuş

• sen yalat :)

• ilginç, benimki severmi acaba.

0|1
    0|1
    • bayılacağından eminim :) hele sen orasını yalarken aynı anda masturbasyon yaptırbilirsen iliklerine kadar boşalacağı garanti. sonrasında o seni nerelere çıkarır tahmin bile edemezsin :D

• sevmiştir :)

• bok kokusu gelmiyor mu ya :D

1|3
    0|0
    • kıçını yıkamayan bir partnerin mi var :))))

• yok bana gelmedi hiç de o bana yaparsa ona gider diye korkuyorum :D hergün duş alıyosun falan tamam ama sonra tuvalete gidersin ne kadar temizlesen de bence gider bi koku :D

• onun zaten orjinal kendine has bir kokusu var:) ama o koku bok kokusu değil emin ol:) banyodan hemen sonra bile o güzel ve tahrik edici kokuyu alabiliyorum mesela. ama her halukarda seksten önce ön ve arkanın sabunla yıkanmasından ve yıkamaktan yanayım:)

• ne hissettin o an ?

0|1
    1|1
    • anlatılmaz yaşanır diycem :))) hani meşhur müdür fıkrası vardır. vücutta müdür g*t müş hakkaten. bütün her yerin sinirleri ordaymış. bir dil darbesiyle koca erkek kendinden geçebilir mi yaa. yaladıkça yalatmak dilini sokabildiği kadar sokmasını istiyorsun o anda

• vay amk ..arkadaş. okadarmı harbiden yaaa. ? hiç yaptrmadım yapmadımda.. merak ettim şimdi

• sonra nasıl gay oldum.

0|4
    0|3
    • gay derken? benden ya da bunu yaptıranlardan bahsetmiyosun dimi? kesinlikle bir erkekle ilişki istemem. tamamen kadın düşkünü doyumsuz biriyim:) işte ben buyum:)))

• zibgit git mk cahili her erkek anal bolgeden zevk alır ben 10 senedir yapıyorum bu olayı gidipte erkeklerin altına yatmadan erkeklerden nefret ederim sinirlendirme insanı

• bende sevgilimin poposunu çok seviyorum o izin verse bende yaparım ama o tarafa doğru gidince itekliyo beni :)

1|1
    1|1
    • sen orana oral yaptırdın mı peki:) erkek bukadar zevk alıyosa sizi düşünemiyorum bile:))))

• Bir kere yaparsan senden bir daha vazgeçemeyecegınden emin ol...Kölen olur

• erkek arkadaşım analdan oral yapmayı ya da anal seks yapmayı çok seviyor hep öyle istiyor ama ben istemiyorum. ben ona yapmak istiyorum ama o itekliyo beni daha hiç yapamadım ama ısrarla deniycem bakalım :)

Erkekler Ne Diyor 15

• iyide siz püf noktayı atmalışsınızki zaten anal bölge ile oral bölge arasındaki kalan kısım yalanması daha çıldırtıyor insanı bütün sex olayını unutturuyo durmadan istiyorsunuz ama sınırı da oluyo bu üzücü işte kalbi olanlar denemesin :)

0|0
    0|0
    • oral yazmışım anladınız siz :D ayran çok içtim herhalde birde konunun güzelliği

• bende hemoraid var arkadaş yalan olur o iş. :/

0|1
    0|0
  • sperm kanalları ve prostat kısmı anüse çok yakın içerden bir etki bunları uyarır ve dışardaki çalışmayla beraber temel atılır :d

0|0
    0|0
  • erkeklerde gizli gaylık filan var derlerdi de inanmazdım bu soruyu görünce düşüncelerim altüst oldu..

0|0
    0|0
  • müthiş bir keyif...bende bayılıyorum...bunun gaylıkle felan alakası yok...özellikle anal hijyene çok dikkat ederim sırf bu zevk için...

0|1
    0|1
    • peki daha ileri gidip parmaklamasına izin verdin mi hiç?

• hayır içine bir şey sokulmasından haz duymadım..sadece yalanmasını sevıyorum...

• arkadaşım gizli sormuşsun ama ben açık açık cevap vereyim.Denedim müthiş bir zevk ve bunun gaylikle uzaktan yakından ilgisi yok tamamen heretoseksüel birisiyim.Ama bunu yapan partner yok denecek kadar az , partnerinin kıymetini bil...

0|0
    0|1

• dilini sokmasına izin verirsin ama :)

• bence ona gerek yok y,üzeysel olması yeterli ...

• uzay mekiği gibi oluyor insan

0|0
    0|1
  • oral en guselı

0|0
    1|1
  • HAK YOLU VARKEN BOK YOLUYLA UĞRAŞMAK NİYE ARKADAŞ :D

0|1
    0|1
  • Cok gec kesvetmissin:))

0|1
    0|0
  • erkekler anüsünden çok fazla zevk alır

0|1
    0|0
  • P*rnoların insanlar da etkisini görüyoruz.

5|4
    1|0
  • iyice i*neliğe gidiyoruz lut kavminin yolunda gitmeye başlıyoruz hakkımızda hayırlısını ver yarabbi

4|3
    0|0
    • Aynen hajı dışkıları bile yerler bunlar varya böyle ... bunlar

• Anal zevk her erkekte var :)

0|1
    0|1
  • Partnerim istemişti bende izin verdim. Ama ilk başta tereddüt etmiştim. Sonuç mükemmel! Her yerimde yaşadım o anı.

1|0
    0|1

• Hayır.

Yükleniyor...