Çok Kaşınıyor sırf bu yüzden dışarı çıkmak istemiyorum :/ ?

Vajinam çok kaşınıyo pislikten demeyin özellikle dikkat ediyorum pislikten falan değil ama neden bu kadar kaşınıyor anlamadım dışardada oldu bir kaç kere ağlıycak dereceye geldim Doktara falan mı gitsem napsam kızlar sizdede oluyomu napmak lazım :/

0|0
8|16

En İyi Kız Görüşü

• mantardir buyuk ihtimalle. doktora gidemiyorsan bir eczaneye git anlat muhtemelen travacort veya benzeri bir merhem verir birkac gune gecer. yikarken de sabun falan kullanmiyorsundur umarim. temizleme jeli olarak numis med intim gel kullanabilirsin. bu tarz problemlerle karsilasma ihtimalini dusurur surekli kullanabilirsin bunu

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim.

• Sağol ya. @irem- duj jeli kullanıyorum zaten canım doggru söylüyosunuz ama doktara gitmeyede çekiniyorum en son çare olarak düşündüm onu :/

• Birde ped değişimi yap kokuluymuş desenliymiş onlar yapıyı bozar mantar oluşumu yapar temizlemek için ıslak medil kullanma koku oluşumu başlar buseferde haberin olsun canım geçmiş olsun.. Buraya yazdım ama bir sakıncası yoktur umarım..

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 16

• İç kısımlara su tutuyor musun?

0|0
    0|0
  • mantar olma ihtimali yüksek, sakın tırnağınla kaşıma yapma. Ve acilen bir üroloji doktoruna görün.

0|0
    0|0
    • Doktara gtcem artık son çare çıldırcam yoksa :/

• mikrop kapmistir

0|0
    0|0
  • doktora gitmeni tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Dotora git.

0|0
    0|0
  • Mantardir koku var mı peki

0|0
    0|0
    • hayır koku falan yok sadece kaşıntıı :/

• Alerjik ya da mikrobiyolojiktir doktora gorun bir ic camasir secimide onemli onlarda yapar

0|0
    0|0
  • cılıgında koku varmı?

0|0
    0|0
  • mantar olabilir doktora git

0|0
    0|0
  • Kesinlikle mantar olabilir, eğer bir yerlerden bulaş aldıysan derhal doktora gitmelisin

0|0
    0|0
  • tırpana vur asfashjhsgfasf arda nadasa bırak :)

0|0
    0|0
  • mantar vardır

0|0
    0|0
  • tüylerini aldığına emin misin

0|0
    0|0
    • evett ya zaten çok uzamadan alıyorum ondanda olamaz :/

• Travazol diye bir krem var kullan mutlaka

0|0
    0|0
  • kullandığın ped yapabilir

0|0
    0|0
    • Sadece o dönemimde değil ki normalde de öyle ve bu yeni oldu öncedende aynı pedi kullanıyodum hç böyle bişey yaşamadım :/

• Tatlı tatlı kaşınıp acı acı yanıyorsa doktora git.

• Senin zamanın gelmiş :)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kuruluktan olur buna uygun dermatolojik kremler jeller var el kremide sürmede zararı büyüktür kaşıntıdan daha büyük olabilir ama kuruluktan emin ol bide üşütme herbulduğun yere oturma üşüyünde kaşınır kendine dikkat et

0|0
    0|0
    • Sağol canım.

• benim ablam da eczaci erkek arkadasim da. ( eczane kalfasi degiller eczacilar ) baya ilaclarla hasir nesirim yani bos konusmadim merak etme. mantar sadece kahverengi akintiyla olmaz ayrica, kac cesit mantar var. beyaz akintilisi da olur akintisizi da sefdafi da. kahverwngi olan kist habercisidir ayrica. mantar diye hafife alinmaz

• Büyük ihtimalle enfeksiyondan kaynaklıdır. Çok basit 3 günde geçecek birşey. Bana özelden ulaşır mısın bir kaç özel soru soracağım. Bir de ilaç tavsiye edeceğim.

0|0
    0|0
  • Sanirim mantar. sivilce gibi bişeyler çıktı mı. Birde tam neresi kasiniyor

0|0
    0|0
  • Banada aynisi oldu yanlisikla parmagin ucu girdi kasirken 1 cm kadar psikolojim bozuldu ya :(

0|0
    1|0
  • Ya ne biçim insanlarsınız genel ev mi burası * koyayım midemi bulandırma * git anana sor

0|0
    2|2
  • Mantardır, doktora gitmek şart

0|0
    0|0
  • mantardır sakın dokunma direk doktora git o bakıp ona uygun ilaç verir

0|0
    0|0
Yükleniyor...