Neden Türk kızlarının çoğu kezban?

Öncelikle ''Çoğu'' diyorum lütfen okuyun sazan gibi atlamayın.

Avrupa ve Amerika'da bulundum oradaki kızlar ile buradaki kızlar arasında dağlar kadar fark var. Orada güzel olan bir kıza yakınlasmak son derece kolayken, buradaki bir kıza bir hayli zor. Çünkü bizimkiler (en çirkinleri bile) egoist, herkesin peşlerinden kostugunu sanıyor. Facebookta 1-2 resminin altına abazalar ''güzelsin'' yazsa, yolda 2-3 apaçi laf atsa hemen bir tarafları kalkıyor.

Yabancılarda bakirelik olmadıgı için daha mutlu ve huzurlu bir ilişki sürdürdüm ama buradaki kızlar ''bir tek ben de var, istersem vermem'' mantıgındalar.

Bunun en büyük nedeni abazan erkeklerdir. Bıyıklı, kıllı kızların bir taraflarını kaldırırsanız bu ülkenin kızları da kendilerni bulunmaz hint kuması sanarlar.

24 yaşına kapagı atmıs birisi olarak söylüyorum bunları. Maalesef ki ülkemiz kızları fazla kezban

Güncellemeler:
Erkeker destek olun bana. Az mı kızların peşinde kostunuz ? Az mı egolarını oksadınız ? Sırf arkadaslarına hava atmak için az mı reddetti seni ? İlla çıkma teklifi beklemediler mi ?

Namusluyum ayaklarına yatan ama her haltı yiyen kız görmediniz mi hiç ? Facebookta, yolda apaçiler laf attı diye bir tarafı kalkan kezbanlarımız yok mu ?

Susmayın, konusun.

link

%70-&80'ı bu şekil

link

0|0
10|7

En İyi Erkek Görüşü

• Biraz uzun yazacağım ama okumanızı istiyorum farklı bir açıdan ele alacağım:

Ülkemizde ergenlik ile 30 yaş arası genç insanlar bir kavram karmaşası yaşıyor.Bunlar da 90'lı yıllarda başlayan batılılaşma tarzıyla nenelerin zamanında kalma birtakım ''bana göre'' gereksiz hurafelerden kaynaklanmakta.Bunlardan en önemlisi zar bekçiliği.

Evlilik dışı cinsel ilişkinin sonucunun kesinlikle evlenilmek olduğunu gösteren Yeşilçam filmleriyle büyüyen bir nesil ebeveyn oldu haliyle.O zamanlar mini etekler,mini şortlar,küpeli ve dövmeli erkekler vb. gibi akımlar yoktu.Dolayısıyla flört dönemleri daha sakin daha masum geçiyordu.Ebeveynler çocuklarına çarşaftaki 2 damla kanı öğütlediler,çünkü Anadolu'da gerdek gecesinde kayınvalideler çarşaf bekler ve afedersiniz ama japonya bayrağı gibi onu ahaliye göstererek gurur duyarlardı.Fakat bu durumun kızın babaevinden onuruyla çıkışından ziyade kadın haklarını hiçe sayan ve onu köleleştiren bir durum olduğunu bilemezlerdi.

90'lı yıllarda sonra medyatik unsurların da etkisiyle batılı tarzına adım atan genç nüfus daha rahat giyinmeye başladı.Fakat bu da şöyle bir sounu beraberinde getirdi: Bu tarzı benimseyen toplumlarım cinsel kaygıları yoktu.Fakat onlara ailelerinden gelen bir zar öğüdü vardı.O halde ne yapmalılardı ne giyinmelilerdi?

Bu önemli soruya cevap bulamadan 2000'li yıllarda artık oldukça rahat bir tarza büründük hep birlikte.Artık yazın mini şort giymeyenleri kınar olmuştu gençler.Tarz olarak şıktı evet ama karşı tarafa verilen mesajda sorun vardı: Erkekler analarından babalarından zarı olmayan kızla evlenme onlar nokta noktadır ibaresini almıştı.Fakat sürekli tahrik oluyorlardı.Ne yapacaklardı peki?

Aslolan şey iki cinsin de birbirlerini tahrik edecek tarzlarda olmalarına rağmen geçmişten gelen geleneksel tutumu aşamamış olmalarıydı.Dolayısıyla cinsellik yaşayamadılar veya en kötüsü zarlarını muhafaza ederek her türlü farklı ilişkiye evet dediler,hormonları bunu uygun görüyordu çünkü.İçlerinden ne kadar cinsel birleşme geçse de günün birinde sevdikleri adam onları zarları deforma olmuş diye reddeder korkusuyla buna yanaşmadı kızlarımız.Ama rahat tarzda giyinmeye devam ettiler.

Ben bağnaz değilin şimdiye kadar kimsenin kıyafetine karışmadım.Ama şu gerçeği kabullenmeliyiz: Günümüz giyim tarzları tahrik unsurları içerir.Benim dar gömleğim ve piercing'im de kızları tahrik ediyor mesela sırf etek değil konu.Madem bu tarzları benimsedik o zaman tarzı aldığımız toplumlar gibi rahatça bazı şeyleri yaşamalıydık.Ama yapamadık.

O yüzden abaza denile erkekler çoğaldı ve o yüzden kezban denilen kızlar çoğaldı.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• gayet basit, avrupada kiz cirkinse cirkindir güzelse güzel, nefes alsin anlayisi yok denecek kadar az oldugu icin cirkinlerin bi tarafini kaldiran abazanlar da yoktur.

dolayisiyla güzeller de kendilerini tanrica gibi hissetme geregi duymaz.

bekaret sorunu yoktur, sevgilisiyle sevisip tekmeyi yediginde kiza kasar damgasi vuran embesiller de yoktur vs vs.

4|2
    0|0
  • Benim anlamadığım, evlenirken bakire kız arama moduna girerilen, erkeklere ilgi gösteren kızlar hafif yada kaşar olarak nitelendirilen bir ülkede kızlar kezban değil de sonya nasıl olabilir ? sorulan sorulara bakarsak, erkeklerin verdiği yanıtların hepsinde kaşarla işim olmaz şeklinde. ya da eli kimsenin eline değmemiş kız istiyorum modun da. Ya erkekler ne istediğini bilmiyor, ya da kızlar erkeleri anlamıyor.

2|0
    0|0
  • napalım önümüze gelene 1 saat 100 dolar mı dielim

1|0
    0|0
    • Yurt dısına çıkmadıgın o kadar belli ki :) Sen köyünde takıl ;)

• o sdce ufak bi örnekti ayrıntılara takılarak kenedeni çok mu zeki zannediosun

• Senden zeki olduguma eminim bu da seninle tartısmayacagımın ufak bir ayrıntılı örnegi ;)

• iyi sen de yabancı biriyle evlen olsun bitsin

1|0
    0|0
  • saçma bizim değerlerimize bu gözle bakman saçma ..şunu unutmasın kimse kolay ulaşılan şeyler çekici değildir..kıymeti bilinmez.

0|0
    0|0
  • tek yabancilar degil mesela gurbetci kizlarla turkiyede ki kizlar arasinda da daglar kadar fark var yani,

0|0
    0|0
  • Yetiştirilmez tarzı biraz da...Öyle görmüşüz...

0|0
    0|0
  • illa türk bir kızla evleneceksin diye bir şey yok dert etme kendine

1|0
    0|0
  • ok

0|0
    0|0
  • bi*git dedirten sorular.

0|0
    0|1
    • Kesinlikle. Bi git hadi ;) Sayenizde kezbanlar belli oluyor

Erkekler Ne Diyor 6

• ben de avrupayı gezdim biraz. çok kötü durumdayız genel olarak sadece kızlarda değil erkeklerde de problem var. bi takım şeyler yani özellikle ikili ilişkilerle ilgili şeyler tamamen yanlış algılanmış ve yanlış uygulanıyo. karşılıklı hoşgörü oranımız çok çok düşük. kız ve erkek olarak değerlendirmeyip mesela iki erkeğin tanıştırıldığı durumları düşün, genel olarak iki erkek köpeğin birbirlerine davranışları gibi tepki veriyorlar. ben bunların çoğunu google da arayıp bulduğum 'insani gelişmişlik endeksi' diye bir şeyin sonuçlarında alt sıralara yer almamıza bağlıyorum. yani dolaylı olarak bırak kızları ve erkekleri ve onların ilişkilerini, henüz tam anlamıyla insan değiliz üzülerek söylüyorum ki

0|1
    0|0
  • Erkek olarak sana katılıyorum. Sevgilim dediğin insanlarla cinsel ilişki için birliktelik kurmadım. Öyle serseri bir tipim ve kişiliğimde yoktur. İnsana değer veririm. Empati yaparak düşünmeye çalışırım. Ayrıca her olayda ayrılalım filan gibisinden konuşmam. Fakat yine de sevgilim yoktur. Kızlarımız gerçekten küçük dağları ben yarattım havalarındalar bir çoğu. Akla karayı , çöple samanı ayırt edemiyor insanlarımız. Hanım hanımcık kız arıyan erkek arkadaşımız gidip bir kaşar görünce onu istiyor. Erkeklerinde suçu var gerçekten abaza bir toplum olduk gidiyoruz. Sonrada bakire ile evlenirim diyorlar. Güzel bir yazı yazacaktım da işim çıktı. Neyse demek istediklerimin birazı bunlar.

0|0
    0|0
  • sen söylemişsin zaten, erkeklerin de çoğu abazan :) ama duur o kadar da basit değil, erkekleri abaza bırakan da kızlar sonuçta ;) bu mesele iki tarafın birbirine bok atmasıyla sürer gider dostum, herkesin önce bi kendini değiştirmesi lazım karşı tarafla uğraşana kadar.

0|0
    0|0
  • Kendimle ilgili konuşcam önce.Bak ben abaza biri değilim.Kızları sırf ... için kullanmıyorum.Espri yapalım hani ne bileyim gülelim eğlenelim sinemaya vs gidelim.Müzik dinleyelim felan hep böyle şeylerden yanayım.Ama gel gör ki o kadar asabiler ki.Herşeyden soğuyorum.

0|0
    0|0
  • yurtdışında kızların çoğu da kathreen

0|0
    0|0
  • Bu kadar kamil varken ne bekliyorsun. madem avrupa kültürü solumussun avrupalı bir türk kızı ile evlen.

0|0
    0|0
Yükleniyor...