Kadın cinsel organı çok mide bulandırıcı görunuyo?

Gerçeğini hiç görmedim ama nasıl olucak ileride evlenirsem bide bu adet dönemi zamanı nekadar zamanda bir oluyo oda iğrenç bişe evlenince geçermi

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• sen hiç evlenme en azından elin kızına hakaret etmez kalbini kırmazsın. evlilik senin gibi birine uygun değil.

cahil cahil hala adet konusunda tiksinme durumundasınız. ne dinden ne bilimden haberiniz yok. okumaz araştırmazsınız abuk subuk hallere girersiniz.

kuran bile kadınların adet konusunda bilgi verirken tiksinilmemesi gerektiğini söylerken siz neyin kafasındasınız.

sen bu cahil halinle asla evlenme. kendini de kızı da rezil etme.

unutmayın bir kadına kaslı siki uzun erkek lazım değil. bir kadına bilgisi ile güçlü her konuda bilgisi olan erkek lazım. aptal ve cahil erkek sadece mutsuluk getirir

3|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Anladik 14 yasinda falansin soruya bak

0|1
    0|0
    • ne alakabe değilim yirmi yaşım nerden biliyim kadın değilim ilgimide çekmedi nekadar sıklıkla det oldunuz

• Evlenince ogrenirsin.

• evliliği duşunemiyorum zaten nasıl bişe acaba:)

• Üf bebe misin:DddddDDD

0|0
    0|0
  • Sie * :D

0|1
    0|0
  • keşke bir araştırsan be gülüm

0|1
    0|0
  • Kusura bakma ama soruyu okuyunca çok güldüm. Adet zamanı ayda bir olur. Adet 28 günde bir tekrarlar. Birkaç gün sürer. Evlenince geçmez. Hamilelik süresince ve menapoz döneminden sonra adet görülmez. Sana uzun uzun sebeplerini anlatmak isterdim ama şimdi sen menapoz vs. de sormak istersin. Pes ettim. Bence erkeklerinkinden daha kompleks ve ilgi çekici...

0|2
    0|0
    • neresi ilgi çekici çamurlu yırtık torbaya benziyo :)) ya ne biliyim annemin hiç adet oldunu görmedim hamileyken olmuyo sa iyi hamile kadınlara acıyorum ben zaten

• buyudediğin ben yeterince uyuğum cahil demişsiniz ben nerden bilebilirimki bunları kadın olmadığım için şeklinide gerçekte görmedim belki gerçekte öyle gelmez

• Bence bunu soran ergen gerisi.. Hic cevap veripte kendinizi yormayin..

• Sizin organ çok mu güzel gözüküyor? Her Ay bir defa oluyor. Evlenince geçmez.

0|0
    0|1
    • cahilligine bagisla :)

• Alınır tabiki, bizim elimizde olan bişey mi sanki. Benim eşim bana dese ben çok kırılırdım gerčekten

• tiksinsem sölemesem daha kötu olmazmı

Erkekler Ne Diyor 5

• adet dönemi 1 hafta sürer o bir haftada uzak dur. kadinin cinsel organina gelince tadina baktiktan sonra durum degisiyor. kadinin bütün vucüdü güzeldir sen bir tadina bak sonra görürüsün.

0|0
    0|0
  • her şeyi geç adet gördükleri zaman çok igrenç kokuyorlar asdas :D

0|0
    1|0
  • Gerçeğini görünce òyle düşünmiyceksin.

0|0
    0|0
  • Yas kaç..10 falan mi

2|0
    0|0
  • Midende bir hassaslık var sanıyorum. Fare gördüğünde ne hissediyorsun?

0|0
    0|0
    • uç gun yemek yiyemiyorum

• Aynısı bende de var. Psikolojik etkenler var galiba.

Yükleniyor...