Acaba Doktor Sapıkmıydı?

16 yaşında kızımı 2 saat önce doktora götürdüm. Ateş, kusma, idrara çıkarken yanma şikayeti vardı. Yani tahmin ettiğim gibi idrar yolu enfeksiyonu geçiriyor. Normal soru cevaptan sonra doktor muayene etmek için perdenin arkasına geçip çamaşırını çıkartmasını rica etti. Rahatsız oldum durumdan fakat birşey de söyleyemedim acaba aşırı tepki mi vermiş olurum diye. 1-2 dk. muayeneden sonra ilaçlarımızı yazdı ve çıktık. Eve geldiğimizde nasıl muayene etti diye sordum. Sırt üstü uzandığım için görmedim ama dudaklarını ayırdı oraya baktı bir de popomun deliğine baktı dedi. Rahatsız hissedecek bişey oldu mu yani taciz gibi hissettin mi dedim. Bilmiyorum yaaa kapatalım konuyu dedi. Ben de çok üstüne gitmedim ama biraz tedirgin oldum. Aranızda Doktorlar vardır illaki. Bu şekilde muayene normal mi?

0|0
7|34

En İyi Erkek Görüşü

• Idrar yolu enfeksiyonu idrar retansiyonu ve kan tahlilinde çıkar ama meslektaşım büyük ihtimal mantar, hemoroid, herhangi bir deri döküntüsü var mı diye bakıp ona göre bir antibiyotik yazmak için bakmıştır. Uzman değil demişsiniz Buda zaten tam emin olmadığı için baktığını gösterir Sağlıkta şaka olmaz her ihtimali gözönünde bulundurmak lazım.

1|5
    0|0
    • Teşekkür ederim cevabınız için. Niyetim kimseyi zan altında bırakmak değil şüphemi gidermek fakat bazıları mevzuyu çok değişik yerlere getirdiler. En iyi cevap seçiyorum.

• İnsanlar burada yüz yüze olmadıkları için esip gürlüyorlar. Yüz yüze baksak 2 kelimeyi yan yana getiremeyecek adamlar burada bekçi kesiliyorlar anlayamıyorum. Bu site insanlar rahat bir şekilde soru sorup cevap alsınlar diye var. Sormaya utanmıyor musun yazan bile oldu. Tekrar teşekkürler iyi günler.

• Merakınızı Anlıyorum zaten hanımefendi o yüzden burada herhangi bir mesleğe veya kişiye iftira söz konusu değil. Siz annesiniz ve elbette kızınızı korumak isteyeceksiniz. Siz benim ne demek istediğimi bende sizin ne demek istediğinizi Anlıyorum geçmiş olsun.

Erkekler Ne Diyor 33

• Şuanda Burada Doktora En Direkt Sapık Diyenlerde, Benzer Fikirlerini Paylaşanlarda Günaha Giriyorsunuz..

Hiç Tanımadığınız Bir Adam Hakkında, Kendiniz Maruz Kalmadığınız Halde ve Soruları Bu Sorunun Gerçekliğinden Emin Olmadığınız Halde..

ALLAH Sizleri Islah Etsin.

6|4
    0|0
    • Biz burada kızını korumaya çalışmak adına bir konuda bilgi sahibi olmaya çalışıyoruz. Sorumda hiç kimseyi zan altında bırakacak bir bilgi vermedim. Bu işin muayenesi bu şekildemi yapılıyor bilgi sahibi olmak istiyorum sadece. Allah hepimizi ıslah eylesin tabi ki ama burada yaptığınız din satmak. Rahatsız oluyorsanız uzak durursunuz. İşin içine girip kimseye faydası olmayan sözcükler sarfetmek de israfa girer. Siz de israf ediyorsunuz. Allah da sizi israf eden bir adam olduğunuz için ıslah etsin o zaman.

• ALLAH Yardım Etsin Size.. Yazma Ben Senin Kardeşin Değilim!

• Doktor neden sapık olsun ki altta bir doktor kişinin dediği gibi idrar bolgesınde bir mantar bir deri dokuntusu bunlardan suphelenmıs olabilcegı icin kontrol etmek ıstemıs olabilir... Bayan doktor bulsaydınız bari sizde

1|1
    0|0
  • Uzman mı bu doktor?

0|0
    0|0
  • bakire kızlarda muayene anüsten olur bu gayet normal. idrar yolu enfeksiyonu olduğu için idrar yolunada bakması gerekli. anlattıklarına göre bence bir sıkıntı yok. ama rahatsız olduysan bir dahaki sefere başka bir doktora muayene olabilirsin. unutma hasta hakları denen birşey var ve hasta kendi doktorunu seçme özgürlüğüne sahip.

0|0
    1|0
  • Yaw ablacım adam aynı şeyi günde 100 defa görüyor pek sanmam böyle bir yaklaşımla yaklaştıgını zaten hastalııktan gitmiş o an pek sapıkça yaklaşak bir durum olmaz midede olmaz hele bu karşındaki doktor hergün gördügü şeylerdir, sapıklıkla alakası yok bnce yinede tedbirli olmak ayrı bişi tabi

0|0
    0|0
  • Ben art niyetli yaklaştığına inanmıyorum, sizde öyle düşünmeyin. Ama aklınızda böyle şeyler kalıyorsa neden kızınızı yalnız bırakıyorsunuz? Muayeneyi siz olmadan yapmak zorunda değilki...

0|0
    0|0
  • kesinlikle anüs e bakılmamalı anüsden bakılacak tek şey , basurdur, oda üzerine örtü örtülerek bakılır, vajinaya bakılacaksa özel vajina içi sandalyesi var o klinikte yoktu galiba , evet dr. kızınıza taciz etmiş lütfen şikayetci olun

0|0
    0|1
  • şöle söylim meslektaşım gerekeni yapmış küçük ve büyük abdestinin çıktığı yerleri kontrol etmiş yani tahrişlik derecesine bakmış içiniz rahat olsun önceden ağzını aç bile demiyorlardı yüzüne bakmadan ilaç yazıp gönderiyorlardı şimdi artık herşey çok değişti hatta şüphelendiği bir durum varsa size bilgi verirdi sanırım öyle şüphelendiği bir durum yokmuş geçmiş olsun sağlıklı günler

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim. Haklısınız daha önceleri bu şekilde muayane edilmeyince insan ister istemez geriliyor.

• rica ederim ama yinede şüphe duymayın demiyorum sadece güven olayı

• bence içiniz rahat olsun. idrar yolu enfeksiyonları bazen şundan da olabilir. anal ilişkiden sonra vajinaya temasında idrar yolu enfeksiyonu olabiliyor diye biliyorum ama hani kulaktan dolma bilgi. acaba böyle birşeyi düşünüp vajinaya sonrada acaba anal diye de oraya bakmış olabilir mi?

0|0
    0|0
  • Normal muayene merak etme. Keza muayene etmeden ilaç yazanlar hatalı.
    Sen hiç mi muayene olmadın sanki?

0|0
    0|0
  • Kızına şeapmıştır bıle

0|0
    1|1
  • ön yargılarınızdan kurtulun ve böle süpheleriniz olacaksa bidaha bayan doktora ya da kendi imkanlarınızla tedavi edin insanların meslek hayatıyla oynamaya hakkınnız yok kınıyorum sizi

0|0
    1|0
  • Öncelikle çok geçmiş olsun kızınız tez zamanda iyileşir inşallah doktor değilim ama sapık olduğunuda sanmıyorum

0|0
    0|0
  • gayet normal sapiklik nerde.. dr kadin olsaydi sesiniz cikmayacakti tabi..

0|2
    0|1
  • tabiki normal ne yapmasını bekliyorsun idrara yolu enfeksiyonu sonuçta neresine bakacak ayağına mı ?

0|0
    0|0
  • Bildiğin kızı taciz etmiş
    Sıradan bir doktorun böyle muayene etmesi çok saçma
    Şikayetçi olun

0|0
    0|1
  • çok düşünüp canını sıkma derim

0|0
    0|0
  • sen kaç yasında evlendınde 16 yaşında kızın var

0|1
    0|0
  • Bayan doktora gitseydiniz, bu duruma düşmezdiniz... vajinadan muayene belki de anüs ne iş... kim ne derse desin o adamda sapıklık var.

0|0
    0|1
  • Ne kadar güzel meslek

0|0
    0|0
  • tıpta ayıp olmaz ama cidden insanın kafasında soru işareti kalabilir böyle bir durumda

0|0
    0|0
  • sanmam ya

0|0
    0|0
  • size önerim "the hunt" isimli filmi izlemeniz, bütün ön yargısı olanlar izlemeli hatta.

0|0
    0|0
  • bilgim olmadığı için yorum yapmıcam ama sende yanında dursaydın keşke neticede annesisin

0|0
    0|0
  • tuhaf ve ilginç.

0|0
    0|0
  • İLK DEFA DUYDUM BU DURUMU BAYAN DOKTORLAR BAKAR BİLDİGİM KADARIYLA

0|0
    0|1
  • o arka delikte çatlak var mı diye bakmış

0|0
    0|0
  • hemen sapık ettiniz doktoru kardeşim, baksa bir dert, bakmasada bakmadan baştan savma muayene etti dersniz. hem kızınız 16 yaşında, siz 25-34. yani 34 olsanız bile çocuk yaştamı evlendiniz. biraz atmasyon geldide bana bu durum

1|1
    0|0
  • Yahu nasil insansin sen adam resmen muayene etmis erkekleri bile o sekilde ediyorlar soyunuyorsun penisini yumurtalarini kurcaliyor. Ne var bunda amma kötu niyetlisin sen

2|1
    1|0
    • Bugüne kadar kaç kere öyle muayene ettiler seni?

• Senin seviyene inmeyeceğim.

• Bende senin seviyene inip sacma sorunu cevapladigim icin kendimden utaniyor senin gibi cahillerin varligini hissettikce Turklugumden utaniyorum

• Normal değil maalesef =/

0|0
    0|3
    • Bakmadığı yer kalmamış * un

• Sen şimdi ikna oldun öyle mi bunun normal olduğuna? Yazık

• Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 7

• ben idrar yolu enfeksiyonu geçirdim karnıma bastırarak anlamıstı doktor ve aynıları bende de vardı hiç bir şekilde soyunmadım sonra sırtımı flan dinledi boğazıma kadar baktı idrar tahlili yaptı öyle baktı. Ve dediklerine bakılırsa o bölgelere bakılıcak bir rahatsızlığı yok normalde kaşıntı olur mikrop kapma flan olursa o bölgelere müdahale olur bence başhekime danışmalısın

1|1
    0|0
    • Teşekkür ederim çok sağol canım.

• Bakire kiz alttan muayne edilmez kapali neyi nasil gorecek yahu.
    Tahlilerde zaten cikiyor birsey olup olmadigi

0|0
    0|0
  • Normal tabi idrar enfeksiyonunda eline mi baksın. Ne bekliyorsun ki? Tıp öprencisiyim, normal yaptığı. Zaten 1-2 dakika sürmezdi sapık olsa

0|0
    1|1
    • Bugüne kadar 3 kere daha aynı şekilde enfeksiyon geçirdi kızım. İlk defa cinsel organına bakmak isteyen olunca tedirgin oldum. Teşekkür ederim yorum için.

• kardeşim milleti keklemeyin yok böyle bir muayene sen tıpı gö tünlemi okuyorsun. idrar yolu enfeksiyonu için kızım deliğine sonra makatına bakılmaz. herif resmen merak etmiş tazeyi bir göreyim demiş.

• Ben aynı şikayetlerle ürolojiye gittim ama sadece tahlil yaptı, bilmiyorum belki de detaylı incelemek için bakmıştır.

0|0
    0|0
    • Ben de ilk defa karşılaştığım için sordum. Yani kimsenin günahını almak gibi bir niyetim yok ama içime şüphede düştü eve geldiğimizde kızımın davranışlarından.

• Bir anne olarak haklısınız bence, tepki gösterilmiş baya ama aldırmayın. Ben de ilk kez öğrendim şu an mesela

• Sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Bir doktor olarak bu şekilde yaklaştıgınız için sizi kınıyorum. Doktorlar sabahtan aksama yüzlerce popo muayene ediyor onlar için popo görmek gayet sıradan bişey. Ben de doktorum. İdrar yolu enfeksiyonu icin genel boşaltım yollarini muayene etmis ki bu işini ciddiye aldigini gösterir��. Hic myayene etmeden kafadina göre antibiyotik yazip yollasa daha mi iyiydi? Vakit ayirip ciddiye alip muayebe ettigi itin teşekkür etcrginize abuk sabuk düşünüyoesunuz. iftira atıyorsunuz ayip

1|2
    1|0
    • İftira falan attığım yok. O kadar yıl okuyup doktor olmuşsun fakat bir paragrafı okuyup doğru şekilde anlayamamışsın. Bu normal bir muayene şeklimi diye soruyorum. Bugüne kadar 4-5 kere daha gittik aynı şikayetle doktora. Kimse aç bir bakayım demedi. Bu da beni şüphelendirdi yazmışım. Hayattaki mutsuzluklarını veya başarısızlıklarını başkalarına yansıtma. Kendi kendinle yüzleş!!!

• Basarisiz da degilim mutsuz da. Gayet iyi bir konumum var sen hic merak etme. Aklına böyle biseyin gelmesine kızdım zaten. Hemen kötü düsünmene. Ayrica bir doktor ayrintili muayene ediyorsa asıl iyidir normalde yapilmasi gereken sey odur. Ama doktorlar daha cok hasta bakip döner sermaye alabilmek icin hastaya bakmadan kafaya göre tak ilaç yazarlar. Asil bakmayanindan korkcan. İdealist bir doktor hastasini ayrintili muayene edip hicbirseyi gözden kacirmayandir. Hemen sapıkliga yormaniz beni shatsiz etti o yüzden

• Acip bakmadan ilac yazan sahte doktorlar utansin Dr hakli

• Bilgim yok ama normaldir bence doktor niye taciz etsin günde kim bilir kac tane görüyor. Ben pek sanmıyorum kötü bir sey yaptığını.

0|0
    0|0
    • Dahiliye doktoru kaç tane görüyor günde?

• Benim yakın arkadaşımın da idrar yolu enfeksiyonu var o da öyle muayene olmuş

Yükleniyor...