Acaba hamile miyim çok korkuyorum?

İki üç gündür çok halsizim. Bişey yapmadığım halde çok yoruluyorum evden çıkmasam bile heryerim ağrıyor, uzun uzun uyuyorum. 22 kasım adetin 1. günü. 29 Kasımda birlikte olduk. 5 Aralık tekrar birlikte olduk korunmuyoruz. İçime de boşamıyor tabi ki. 16 Aralıkta kanamam başladı. Adetim normalde 6-7 gün sürer. Bu sefer 4-5 gün sürdü ve kahverengi şekilde başladı. 28 günde bir olması gerekiyor ya 24 gün olmuştu yani. Göğüslerim de çok hassas. Acaba üstüne görmüş olabilir miyim yani bu yerleşme kanaması olabilir mi? Çok korkuyorum lütfen bilgisi olan yazabilir mi?

0|0
3|22

En İyi Kız Görüşü

• Neden hiç aklınıza grip nezle filan gelmez.

Regldan önce stres üzüntü yaşadıysan kilo al ver olayı olduysa ilaç kullandıysan hava değişimi yaşadıysan düzensizlik olur.

Ayrıca korunun.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 22

• Bak güzel arkadaşım. Bayanlarda adet düzensizliği diye bir şey var. Günü gününü tutmaz. Normal adetinin üzerinden bir ay geçmedende olur. Kanamalar 7 gün değil 4 gün de sürebilir. Akıntı vs. Gibi bildiğin ya da bilmediğin rahatsızlığın varsa tetikler adet dönem gecikmelerini. Hormonal bozuklukta olabilir. Kanın rengi değişebilirde vücuttaki herhangi bir rahatsızlıktan dolayı sıkıntı yapma. Gebe kalma ihtimalin varmı? Yok. Gebelikte adet görme ihtimali çok zayıftır yani 100.000/1 dir. Ha bu 100.000/1 ihtimal sana rastladı ise geçmiş olsun (: halsizlik diyorsun normaldir adet dönemimde. Dikkat et adet takvimi diye birşey var bildiğim kadarıyla. Adet öncesi ve sonrası riskli günlerde kaçın ilişkiden. Hatta biç yapma derim böyle derde düşme.

0|0
    0|0
  • bir dakka bekle. Saatte 400.000 km hızla giden radyo dalgalarıyla seni tarıycam. bekle. Tebrik ederim hamilesiniz. 3 aylık.

0|0
    0|0
  • Kalmazsın merak etme ;)

0|0
    0|0
  • içine bosalmadıysa ve adet olduysan yani kanaman geldiyse resngi illaki birşeyden etkilenmiş olabilir enfeksiyon vs. giibi ama inede için rahat olsun istiyorsan bir hastanede gebelik testi yaptırırsan iyi olur

0|0
    0|0
  • Bugün kalkıyorsun acile gidiyorusun beta hcg kanda baktırıyorsun sonuc kesin çıkar ha bunu yapamam dersen eczaneye git liraya bir idararda gebelik testi al bak

0|0
    0|0
  • üstüne görme kanaması uzun olmaz hasta olduğun için soğuk falan aldıysan adet düzensizleşmiştir korkulacak birşey yok mümkün değil üstüne görmenin 4 gün sürmesi

0|0
    0|0
  • Tebrikler, hamilesin

0|0
    0|0
  • E. Ü. TIP. FAK. Uzmanım:zayıf ihtimal gebelik. başka belirtilere bakmak gerekk ya da test veya uzmana git

0|0
    0|0
  • sakin ol değilsin ama istersen bir kan testi yaptır için ferahlasın ve git bir yerlerde kahve ısmarla kendine..

0|0
    0|0
  • Umarım Şanslısındır...

0|0
    0|0
  • Buyuk ihtimalle degilsin. Allah yardımcın olsun ne diyeyim

0|0
    0|0
    • Evet %99 değilim bence de. Sağ ol ya Allah razı olsun adam gibi adamlar da varmış bu saatte sitede

• ALLAH analı babalı büyütsün ömrü uzun olsun

0|0
    0|0
  • İçine boşaldimi senin

0|0
    0|0
  • acaba kızmı erkekmi?

0|0
    0|1
  • gecmis olsun..

0|0
    0|1
  • Evli misin?

0|0
    0|0
  • Hamile değilsin

0|0
    0|0
  • Buyuk ihtimalle degilsin

0|0
    0|0
  • Sag salim repligi : Orrospuuuuuu
    - o* deme benim gizima
    - Orospuuuu hanim senin kizinnn orrrrosspu :))

0|0
    0|0
    • o* para karşılığı birlikte olana denir ne alakası var şimdi bu yazdığınla o* çocuğu

• * * camur atta izi kalsin yediremedinde millete mi iftira atar oldun * .

• :)))) dünyada milyonlarca insan var git başkalarını kıskan onlara kufur et

• b*k var ya evlenmeden ilişkiye giriyorsunuz. Müstehak size.

2|3
    0|1
  • Erkek arkadaşına söyle kaçmaya hazırlansın

1|0
    0|1
  • Çocuğun ismi ne olsa ki? Diye konu aç bence şimdi

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• sanmıyorum yaa öyle hamilelik olmaz ama ihtimal var tabiki korunmadan beraber olma bugun olmasa baska gün kalırsın hamile dikkat et ama sanmıyorum hamile değilsin olursun bir kaç güne

0|0
    0|0
  • Doktora gitmek o kadar zor mu nerden bilelim Biz. Dua ette baska hastalik olmasin

1|1
    0|1
    • Zaten bir tane düzgün cevap çıksa şaşardım. Gecenin şu saati doktora gidemem herhalde. Az önce aklıma geldi bu düşünce artık sabah gidilir ona değil mi

• Soru düzgün mü de cevaplar düzgün olsun be ablacim

• Nöbetci eczaneye git con merak ediyosan ama ihtimal cok büyük o günlerde diyimde

Yükleniyor...