Hiç bir doktor a goguslerinizi göstermek zorunda kaldınız mi?

Hiç bir doktorun önünde sağlık sorunu nedeniyle gogsunuzu açtiniz mi. ne hissettiniz utandinizmi. Off ben utanıyorum ya

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• o da birşeymi? daha nereler var gösterdiğiimiz. birsey olmaz. sağlık bu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kadın doktoruna git, erkekte olsa bişey olmaz. Adamlar göğüs görmede artık mastır yaptılar, seninkine dikkat bile etmezler..

0|0
    0|0
  • ben günlük onlarca görüyüorum meslegim geegi utanacak birşey yok saglık işin içinde oldunmu sakınca olmamalı ve o gözle bakamıyorsun merak etme normal sırdan birşeymiş gibi geliyor

0|0
    0|0
  • eevet gösterdim utanmadım :D

0|0
    0|0
  • Kadın doktora git utanmazsın :)

0|0
    0|0
  • sağlık sonucta utansanda utanmasanda doktor hergun bı dunya göruyodur zaten

0|0
    0|0
  • Kadın doktora git... ben erkek doktora mecbur bir yerleri gostermistim

0|0
    0|0
  • ben aile hekimime gitmiştim testislerimde çok sancı vardı açmamı istedi ve eliyle ikisinide kontrol etmişti. Penisimin üzerini örtmüştüm ama genç ve güzel bir bayandı, kalkmasına engel olamadım yüzüm kıpkırmızı olmuştu doktorda bir an gülmüştü yüzüme bakıp. Sağlığın ayıbı olmaz napalım

0|0
    0|0
  • Akeriyede 2 kez penisimi göstermek zorunda kalmıştım okadar

0|0
    0|0
  • Zo4 bir durum. Malesef saglik ama. Byan doktora gitmen biraz daha isini kolaylastiracaktir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• USG çekimi sırasında üst kısmınız çıplak, sırt üstü yatıp, kollarınızı başınızın yanına uzatıyorsunuz. Doktorlar dönüp bakmıyorlar bile sadece ekrana bakıyorlar... Binlerce görmüş zaten, seninkini de görse ne olur görmese...

0|0
    0|0
  • Ben jinekoloğum nerelerini nerelerini açıyorlar göğüs ne ki :)

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • Evet ve utanmadım niye utanım sağlık sonuçta böyle düşünmenizi tavsiye etmiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...