Vajina kokusu ve cozumu?

Arkadaslar sevgilimin vajinasi bazen acayip kokuyor dusda alsak. kokuyor onleyemedik avonun kremi varmis jel seklinde acaba onla temizlese gidermi bu koku tiksintiden sevisemiyorum bellide edemiyorum

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Hastalık vardır onda, normal temiz ni vajinanın kendine has hafif bir kokusu vardır aşırı kokmaz benimki kokusuna bayılıyor

0|1
    0|0
    • Ya yok. agir bir koku oraldan nefret ettim artik normalde temiz bir kiz ama yok yani

• Evet gizli gizli kendi reklamımı yaptım akılsız

@soran bence de söyle çok. tiksinç birşey iiiy çürümüş balık kokuyodur

• Aynen katiliyorum :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Evet avonunda var başka markalarında genital bölge jelleri ama banyo yapmasına rağmen geçmiyorsa bu jellerinde çok fayda edeceğini sanmam. Bir hastalığımı var acaba

0|1
    0|0
    • Bilmiyorum ya gitse doktora bak ust yorumda yazdim neler oldugunu

• Söyle kesinlikle kötü kokuyor deme ama garip bir koku var de doktora gitmelisin de

• Dicem

• nasıl bişey o öyle duş alsada nasıl geçmiyo temizlikmi yapmamış

0|1
    1|0
    • Hayir kil. tuy yok ama ici etrafi acayip agir kokuyor dus aliyoruz elimle yikiyorum o an guzel kokuyo kuruyor yataga gecioz yine basliyor

• Evet golden shower duymadin mi hic :) ben yikiyorum onu once oda beni yikiyor

• yıkamanın adıdamı varmışş

• Biteral antibiyotik ve
    gyno max fitil kullanıcak 7 günlük doz bunlar. .
    üç gün ara verip gyno flour fitil e başlasın mis gibi olur

0|0
    0|0
  • içten bir hastalık vardır jinekoloğa gitsin hemen.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• arkadaşım sağlıklı ve temiz vajina pis kokmaz. kendine has hoş bir kokusu olur ama pis olmaz.

eğer vajiinada pis koku varsa enfeksiyon var demektir. en iyi ihtimalle mantar vardır. mantar kaşıntılı olur. kaşınma yoksa enfeksiyon vardır ve mutlaka pis kokulu patolojik akıntıları da vardır. sarı renk ya da peynir kesiği gibi beyaz ya da yeşil mutlak akıntısı vardır.

geciktirmeden ve daha kötüye gitmeden jinekolojik muayene olsun

2|0
    0|0
  • Doktora gitmesi en doğrusu

0|0
    0|0
  • Koku varsa kist olabilir ya da iltihap bunun için tedavi olmanız gerekli hatta ameliyat bile olmanız gerekebilir. Benim ilişkiye girdiğim bir kız vardı acaip derecede kokuyordu daha burnumu yaklastirdigim zaman kokudan midem bulanıyor kusacak gibi oluyordum. Hastaneye gitti tedavi oldu ama gene geçmedi ilaç kullandı gene geçmedi doktor kist var demiş ya çocuk yapınca ya da ameliyat olunca geçer demiş. Bende ayrıldım çünkü seksten soğudum abi ya vajinal temizlik çok önemli kadın kendini iyi korumalı soğuktan falan vede günlük temiz iç çamaşırı değiştirmelidir. Tuvalete girdiği zaman iyice temizlemeli vajinayı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...