Adet sancısını neye benzetyosunuz?

şu an adetim ve ölüyorum sanki karnımın içini biseyle kazıyolar sizinde öyle mi kızlar cok agrılarınz oluyomu ve nasıl?

0|0
7|10

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Bir erkek ne kadar empati yapsa da bunu tam anlamı ile anlayamaz , kaldı ki kadınlar bile farklı şiddetlerde yaşıyor ve hepsi birbirini anlar demek olmaz. Zor bir durum kolay gelsin

0|0
    0|0
  • arkadaşım adet olmadığım için bilemem ama, böbrek taşı düşürdüm ve karın ağrısı müthişti. karnım buruluyordu. Muhtemelen böyle birşeydir

0|0
    0|0
    • Üzgünüm ama evlendikten sonrada devam eder bu. Kimisinde çok ağır kimisnde normal ağrılardır. Şimdiden geçmiş olsun

• Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Gecmis olsun.

0|0
    0|0
  • evet öyle

0|0
    0|0
  • dişteki apse sanki icinde cıkmış :)

0|0
    0|0
  • Olmadığımız için Blmıyoruzz

0|0
    0|0
  • Çamaşır suyu iç.. rahatlatıyor. ben öyle yapıyorum.

0|0
    0|0
  • Bekaretle ne alakası var ki?

0|0
    0|0
  • Kerpetenle tırnakları tek tek çekiyor gibi , Gözlere iğne sokar gibi , karnına şiş sokar gibi , totoya şişe girer gibi.. m böyle bişey işte

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bn varyaa hiç biriniz benm kadar kötü geçirmiyosunuzdur 3. günüm daha dün bir serum ve iğne yedim fena hastayım şu an allahtan 4 gün sürüyoda kurtuluyorum ilk gün yatarım kalkamam ikinci gün artık fenalasırım serum flan takarlar kusarım gözlerim kararır basım döner flan böyle bir garip oluyorum her ay

0|0
    0|0
    • Bende öyleym ölüyrm illa apranax iciyrm Ewlenir evlenmez ccugumuz olur ama öyle diyolar

• Böyle agrımak daha iyiyms calısyomus yumurtalıklar

• aman yok benm gbi olmasın kimse

• bir kac defa acillik olmuştum berbat bişey ya:(

0|0
    0|0
    • Her ay bu çile ya bitse artkk:-(

• 23 yasndaym btmyo bekaret gdnce gecer artk

• Üzgünüm ama evlendikten sonrada devam eder bu. Kimisinde çok ağır kimisnde normal ağrılardır. Şimdiden geçmiş olsun

• Benimki ağrısız olduğundan görene kadar anlamıyorum. Hazırlıksız yakalanmamak için takvim tutuyorum. Tahmini güne göre pedli dolaşmaya başlıyorum.

0|0
    0|0
  • sancım olmuyo

0|0
    0|0
  • minik bir karın agrısı

0|0
    0|0
  • Kötü bir durum, sıcak su torbasıyla iç içe oluyorum..

0|0
    0|0
Yükleniyor...