Sorum erkeklere ona gore yapicam cunku bu isi :) ?

Sizce agda yapilanmi jiletlw kesilenmi tuy dokucu kremli vajinami daha guzel oluyo sizin gorusleriniz onemli

0|0
1|20

En İyi Erkek Görüşü

• Ağda *-*

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• ağda pamuk gibi yapar. ayrıca sana da faydası var. jiletle her hafta almak zorunda kalırsın ama ağda ile en az 1 ay en fazla 3 ay temizlik derdin olmaz.

0|0
    0|0
  • agda sarkma ve vajina yapısını bozar, burşuk olur ve sonrasında cinsel işlev bozuklugu , bayanlara özel renki saplı jilet var yapısı itibariyle yumuşak çelik ondan kullanın hemde sarkma yapmaz sıkı bir vajinaya sahip olursun.

0|0
    0|0
  • En güzeli ağda oluyor canım. Özellikle yalarken kaymak gibi geliyor. Erkeğin dili rahatça kayıyor vajina çevresinde.

0|0
    0|0
  • ele dile gelmesin de tüyler, nasıl yaparsan yap :)

0|0
    0|0
  • Jilet bir süre sonra karartıyo vajina çevresini ağda size işkence bence lazer epilasyon yaptır kaçan rahat olsun

0|0
    0|0
  • Kesinlikle ağda derim. Çok parlak ve çok pürüzsüz oluyor. Dokunması çok güzel yaa

0|0
    0|0
  • lazerli en güzeli oluyor kaymak lokum kökte yok dudağına batacak...

0|0
    0|0
  • hiç biri eline ameliyat eldiveni giy tek tek cek en temizi öyle..

0|0
    0|0
  • Lazer epilasyon

0|0
    0|0
  • Ben zirnik (hamamotu) kullanmani oneririm.

0|0
    0|0
  • Jiketle yapılan değil kesinliklede tüğ dokücüyüde bilmiyorum ağda en iyisidir

0|0
    0|0
  • agda

0|0
    0|0
  • tüy dökücü hem acısız olur sizin için hemde daha temiz ve pürüzsüz olur bizim için

0|0
    0|0
  • Ağda

0|0
    0|0
  • Tartışılmaz ağda ama diğerleride kıllı olmasından iyidir :))

0|0
    0|0
  • Ağda iyi de benim hatun hep gelmeden önce ağda yaptırıyor gece de 4 ü geçemiyorz onun ağrısına yaptırmıyor

0|0
    0|0
  • Parmaklarımı gezdirdiğimde pürüssüzlüğünü hissetmeliyim

0|0
    0|0
  • Sevgiline sorsana :)

0|0
    0|0
  • Ağda ile alabiliyorsan. Tebrik edip bir bidon ağda alırım sana

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu devirde de jiletle yapan yoktur heralde :)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...