Çok kanamam oldu?

Nisanlimla surtunme yoluyla iliski yasadik ve icime kaydi cok fazla kananam oldu. Ve ben sok oldum. Tamam dugunden once yapip dugunde rahat olmak istiyorduk sevdigim adamin esimin oldum. Ama hic hazir degildim. Sizce ne yapmaliyim ne hissetmeliyim. Cok kanama oldu neden. Dogum gunum ocakta. O zaman yapalim dedik zaten olacakti ama su an bir garip hissediyorum ve hala canim cok aciyor gereginden fazla kanamam oldu ve 3 gun gecmesine ragmen az az devam ediyor.

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Canım eğer azaldıysa ve azalmaya devam ediyorsa sorun yok...3-4 gün kadar adet gibi kanaman olması çok normal ancak yinede ne olur ne olmaz şeklinde doktora gidersen sana tentürdiota benzer bir ilaç verirler onu içine döküyorsun günde 2-3 defa ilk günün sonunda kanaman duruyor. Birde içine girmiş istemeden çok zert açıldığı için kızlığın sanırım böyle birşey olmuş. Normaldir. Halsizlik ve yorgun hissetmiyorsan problem yok.. Oturup kalkarken biraz canının acıması ve sızlama hissetmende olağan şeyler...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• geçmiş olsun hayallerinden birini mahvettin, umarım devamı gelmez.

2|0
    0|0
  • Deriniz yırtılınca nasıl kanama oluyorsa bekaret zarınızın yırtılmasıyla da o anlamda kanama oluyor normaldir. 3, 4 gün sonra bir şeyiniz kalmaz. Lakin şunu anlamakta zorluk çekiyorum, müslümanız ama İslam'ın değerleriyle de hayatı kuşanmıyoruz. Sanılır ki kimlikte ifade edilen "müslüman" ibaresiyle müslüman olunur. Öyle bir şey yok tabiki. Dolayısıyla "nikahsız" ilişkiler zina'dır ve müslümandan sadır olmaz.

1|0
    0|0
  • Biz ayrılmayız degipte ne nikah masasından dönenler gördüm ben

2|0
    0|0
  • düşünecek birşey yok artık bekaretin gitmiş evlenecekmişsinizde düğünü alın yakına sonra caymasın :) kanamadan bişey olmaz aşırı oluyorsa doktora gösterirsin. 1 hafta falan bazen sürebilir.

0|0
    0|0
  • İlk gün yaşanması gereken bir heyecandi tüm tilsimini yitirdi şu an

1|0
    0|0
  • Tam birleşme olmamış yırtılmış kalmıştır buluşma şansınız varsa
    şehvetlice birdaha yapın sorun kalmaz?

0|0
    0|0
  • ya giderseeee

0|0
    0|0
  • tüh çokta az kalmıştı düğüne az daha sabretseydiniz

0|0
    0|0
  • Zamanla gecer

0|0
    0|0
  • en azından stresten kurtulmuşsun girmesini bekleseydin belki kasılıp alamayacaktın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• O kadar çok olmaması gerekiyor ya. en fazla 2 çay bardagı gelir oda bir anda gelir devam etmez.

0|1
    0|0
  • Kanama olmasi normal. bir de kendini sktysan ve zorlandiysa daha da olasi. Benim iliski esnasinda hic kanamam olmadi. Sabahinda adet gibi kanamam geldi gunum olmamasina ragmen uc gun surdu. Agrimda vardi. Doktora gittim.. Olabiliyormus.. İlk iliskiden dolayi..

0|0
    0|0
  • Olur arada oyle bir git doktora diycem de bizim millet doktoru oek sevmiyor nedense. Okuduklarima gore 1 hafta bile surenler varmis

0|0
    0|0
Yükleniyor...