• Sor
  • Bence

Limon yemenin kızlık zarına etkisi....

arkadaşlar limon yemek kızlık zarını inceltiyomuş diye duydum ama ben limonu çok seviyorum portakal gibi yiyorum bunu duyduktan sonra korkmaya... Daha Fazla

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 21

• Akılla mantıkla ilgisi olmayan bir durum.Olsa ben duyardım.Sadece çok aşırı c vitamini tüketmek zararlı.Zarla bir ilgisi olduğunu düşünmüyorum zaten ince bir yapı zar.

• Ciddi merak ettiğimden soruyorum "Olsa ben duyardım" kısmını ne gibi bir anlamda söyledin?

• Öncekileri Göster
    • yok küçümsemiyorum yanlış anlama sağlık konularıyla ilgileniyosun ya sağlık alanında mı çalışıyosun diye mrak ettim

• Hayır.

• Bi bakalım:Sen limonu kesicen, yiyecen, o 7 saniye yol alıp midene gelecek, orada sindirilecek, posası kalın bağırsağa sıvısı böbreklere doğru yol alacak, burada bir gün demlenecek, tekrar bir çözünecek efendime söyliim ayrıştırılacak, ordan kana karışacak, bilmem kaç km yol katedecek kalbe gelecek ordan çıkacak gene gelecek ordan alt dolaşıma incek ordan dağılacak o bölgeye gelecek ana damarlardan kılcallara gelecek ordan zara ulaşacak bir de onu inceltecek. Ölme eşşeeem ölme, sen o zaman kadar evlenir, kendi rızanla kızlığını verir 2. çocuğa hamile kalırsın. Boş ver düşünme böle şeyleri.

• sen nesin yaa :D

• Öncekileri Göster
    • :D Öyle

• :D

• Kızlık zarını incelttiğini ilk kez sizden duydum. Ama limon kanı incelttiği doğrudur. Tabi bunun için her gün veya haftada belli bir kiloda limon yemeniz gerekiyor.

• saçma ınanma bole seylere

• inçeldiği yerden kopsun boşver :) hiç sanmam ama incelse de sorun olmaz hatta ilk gece daha az açı çekersin

• leeeeeeeeeeeyyynn oğlum limon kızlığı zarını etkiliyomuş;)))muz da bizimkileri büyütüyrmuşşşşşşşşş ;)))))))))))

• ya arkadaş ne kadar cahilce yorum yapıyorsunuz..daha cinsel organınızı tanımıyorsunuz yok limondu, şeftaliydi karpuzdu kafayı yiyeceksiniz...;))

• Ver gitsin ondan sonra kasa kasa limon yersin. Limon önemli bu hayata...

• Su içmek yok ediyor denilse, su içmeyi bırakırsını siz yaa.

• sen limonu agzınla yiyosan sorun yok inceltme felan olmaz ama farklı bi yeme tarzın varsa bilemeyeceğim

• yaş gerçekten 18-24 arası mı ?

• evt niye sordun

• O zaman bu teoriye gore limon tuzundan uzak durmalisin.direk yirtilabilir

• Koptugu yerden incelsin...

• allasen..allasen :D:D

• limon senin beynini yemiş

• Mide zarı olmasın o ? :) asitlidir ya mübarek..

• Kız arkadaşım çok limon yediği için bakireliğini kaybettiğini söyledi bana. Bence doğru :((((((((((((((((((8888888888888888

• inceldiği yerden kopsun

• anaaaa ben de aynı portakal gibi yiyorum bana ne oluyor o zaman:D

• sen ye bol bol kendiliğinden delinsin sonra :D

Kızlar Ne Diyor 19

• tabii tabii greyfurt yediğinde de direk deliniyor, dikkat etmek lazım mazallah. Asit zararlı

• ahahaha

• Öncekileri Göster
    • ahaha :)) çok iyii

• acıyorum arkadaşım size vallahi acıyorum :((((

• :D :D :d: D.

• İnanma saçma sapan şeylere bak prof. ne demiş altta oku link

• ağlayım mı güliyim mi bilemedim

• hahahahaha ya gencligimi hatirlattin bana varya :D limonu cok severdim annem bana limon yeme kizligina zarar gelir derdi annesi öyle dermis yedirmezmis :D en sonunda anneanneme sordum lan kocakari senin yüzünden limona hasret kaldim ben diye oda annan limonlari bitiriyor diye söyledim dedi. kocakari laflari bunlar limonu yoksa oranami sürmeyi düsünüyorsun hahaha :D

• tıpta böyle bir olay veya bulgu yok canım. sen limonu yemeye devam et.. öyle olsa tüm vucut anatomisine etki eder her limon yiyen zayıflardı :)

• Şaka yapıyorsun herhalde yuh bu kadar sa salak ta olunmazki

• Evet inceltir yime yime.

• ben cok yemistim.bir sey olmuyor

• limon yani :(

• elkdjqwlwedeqw

• :ı) bıyık bıraktım, actı beni :)

• boşver benimki esnek dersin olur biter.

• wuuu huuubebeğim benim

• karpuz var yer misin ?

• oha :D şehir efsanesine bak bütün gizliler arasındada yayılmış. yapmayın arkadaşlar olur mu öyle şey. kısır yaparda diyorlardı bir ara. saçmalık resmen gidip bir jinekoloğa sorsan adam gülmekten cevap veremez yani. ayrıca inceltse nolur limon yiyosunuz diye kendinizi kurcalamadan kızlık zarınıza birşey olmaz merak etmeyin. hem belki ilk seferindede daha az canınız yanar iyi açıdan bakın :D:D

• türk kahveside kalınlaştırır derler ben inanmıom böle saçmalıklara :/

• yok o muzdu yanlış söylemişlir ;))

• evet ben de duymuştum incelttiğini ama kesin bi bilgim yok açıkcası

• fazla yemeyeceksin.

• doğrudur çünkü limon kanı inceltir cıvıklaştırır, zar da damarlı bi yapı olduğundan cok yersen dayanıksız olur

• daha neler...

• füzemi bu yaa delsin gecsin lan ne güldüm haa

Yükleniyor...