16 yasimdayken mast esnasinda kizligimi bozdum ve aradan 7 yil gecti 23 yasindayim evilikten korkuyorum yardim eder misiniz?

16 yasimdayken mast esnasinda kizligimi bozdum ve aradan 7 yil gecti 23 yasindayim evilikten korkuyorum cünkü bizde namus önemli ben o gunden sonra mast yaptm ama daha dikkatli oldum cok pismanim ölsem daha iyidi böyle asla evlenemem aklima geldikce uykularim kaciyor

Güncellemeler:
dalga gecmeden yardim edin lutfen

0|0
4|29

En İyi Kız Görüşü

• Bende senin sorunun aynısını sordum kardeşim 15 yasındayken bende mastürbasyon sonucunda kızlıgımı kaybettim doktora gittim bozulduğunu ama iki çeşit kızlık zarı dikimi oldugunu söyledi , bende ilk önce cok tereddüt ettim diktirip diktirmeme konusunda doktorum sagolsun cok ilgilendi dikildikten sonra hiç bir delil kalmadığını hiç bir acı duyulmadıgını ve ilk ilişkide kesinlikle kanayacagını söyledi bizim sülalede böyle seylere ters asla evlenecegim insanada ben kızlıgımı bozdum diyemem hem niye aklında şüphe kalsın ki ölene kadar acaba mı diye? Doktorum iki çesit dikimin oldugunu söyledi bir gecici kızlık zarı dikimi yani dügünden 1 hafta önce yapılan 1 digeri kalıcı kızlık zarı dikimi var internete bak görürsün tabi o biraz daha pahali ama ben nolursa olsun diktirmekte kararlıyım eşimin yanlış bişey düşünmesini istemem aynı zamanda ruhsal bakımdan daha iyi hissedicem , sende diktir kardeşim kafan rahat olsun..

0|3
    0|0
    • sagol kac saat suruyo ortaliktan kayboldugum an ne cevap vericem ki

• Amin kardeşim burada da diktirene hiç rastgelmedim

• bende yaptrmdm daha ama doktrada gitmedim hayirlisi artik

Erkekler Ne Diyor 29

• iyi de kızım biz ne yardımı yapabiliriz ki. kızlık gitmiş. geri getiremeyiz. ne yapabilirz. bizlik değil.

0|0
    0|0
    • fikir anlaminda hergalde sorduk

• once git muayne ol

2|0
    0|0
  • belki bozulmadı sadece zedelendi. regl zamanı eşinle yaparsan sorun olmaz. oda bozdum sanıyor. geneli böle yapar bizlerde çakmayız.

1|0
    0|0
    • regl zamzni gunah o riskide alamam ama zedelenmistir belki dimi

• Doktora gittin mi

1|0
    0|0
  • ALLAHTAN erken çaresine bakmaya çalışmışsın 7 yıl neki canım erken teşhis dedikleri bu herhalde

1|0
    0|0
    • ozamanlari evlenmicem ki diyordum simdi olgunlasiyorum herhalde!

• Boşuna kendine yazık ediyorsun sonuçta Jaz ile olmuş biri ile bir ilişkin olmamış ya çoğu kişi kabul eder bence sıkma canını

1|0
    0|0
  • Parmakla bozulabilmesinin oldukça zor olduğunu hekim arkadaşlarımdan çok defa duymuştum.

0|0
    0|0
    • o gun ufack kanadi anneme dedim oda ac bakm dedi tabi dogrusunu anladi mi bilmiyorum ama g.. agzi kanio galiba dedi birde oturunca aciyodu ölmk istiyorum

• İlk fırsatta bir jinekolog'a muayene olmanı öneririm. Gerçek bir cinsel ilişki olmadıkça bozulabilmesi zor gibime geliyor. Dr filan değilim.

• sadece danisiyorum dr olmadiginizi biliyorum zaten

• Hadi yaaaaa
    Sen o yasta mast mı yapıyorum? Ciddi soruyorum.
    Yok benim o yaşta daha kuş oynuyordu bile

0|0
    2|0
  • kendini üzme bunlar normal şeyler olabilir en kötü kızlık zarını diktirirsin artık bu tip operasyonlar basit ve çok yaygın hatta ucuz da

0|0
    0|0
    • diktir diosun her yerde delil kalir birde biriyle yattigmi dusuncklr

• gerdekte kan gelmezse öldüm ben :(

• onun da çaresi var :) Artık günümüzde 70 yaşında ki nineyi plasik cerrahlar allayıp pullayıp 18 lik çıtır diye kasıyolar :)

• adet gününe denk getirip yutturursun bişi olmaz

0|0
    1|0
  • ve bozduktan sonra baska seylerde soktun.. ve vs vs vs. demi? insanın sadece bedeni değil beynide bakire kalmalı.

0|0
    0|0
  • Bakireliği fazlaca önemsemeyen birini bul.

0|0
    0|0
  • Kimle evleniyorsan otur açıkça konuş.
    Yalana dolana gerek yok. Neyse söyle.

He zaten bu yüzden evlenmeyecekse yürüsün gitsin.

0|0
    0|0
    • şu an sevgilim falan yok evlilige bu yuzden soguk bakiyorum hep
      yuruse gitse ne fayda adim cikar

• Bu kadar aciz olamazsın ya. Ölseydim ne anasını satayım.. Hem madem yanlışlıkla yaptın neden bu kadar dövünüyosun ://

0|0
    0|0
  • evlenmeden bir kaç gün önce diktirirsin onunda kolayı var şimdi

0|0
    0|0
    • suclu duruma duserm dikilirse

• takılma boyle seylere

0|0
    0|0
  • kaç cm soktun parmağını? tam bozmamış zedelemiş olabilirsin

0|0
    0|0
    • hatirlmiorm icine sokmaya calismadm past yaparkn elim kaydi galiba

• ne kadar girdi kaç damla kan geldi

• muayene oldunmu doktora?

0|0
    0|0
    • hayir hic

• ben normalde parmakla baktığımda anlıyorum eline bir fener alır ışık tutarsan kendinde görürsün zaten zarı. bizim hastaneye gel istersen bir muayene edelim.

• bakarsam oylece bayilirm olmaz

• Mast. yaparken kan geldimi yaptiktan sonra belki bozulmamistir

0|0
    0|0
    • azck geldi

• kanın ölçüsü mü olur kardeşim bırakın bu saçma ölçek işlerini. zara ve kadının bünyesine bağlı. 1 damla da gelebilir. yarım çay bardağı kan gelen ölür be. tutup ölçtünüzmü. altı üstü bir iç deri dokusu 1-2 mm yırtılıyor ne kan gelecek. diş eti kanaması gibi

• Ben öyle biliyorum bize yapanlarin anlattiklari böyle en iyisini doctor bilir tabikide

• Ben evlenebilirim seninle görücü usulü korkmana gerek yok kimseyle yatmadın sonuçta

0|1
    1|1
  • Korkacak birsey yok seviyorsa anlar

0|0
    0|0
  • Zor durum karsindaki inanmaz

0|0
    0|0
  • Onemli olan kız olup olmaman değil kalbinin güzeligi

0|0
    0|0
    • bu yasima kadar elim bir erkegn eline degmedi iffetmi korudm ama zari koruyamadm :(

• sanaldan biriyle konustum sevdimde yalan degil ama kendisi evlenmeden sevismek istermis bende bize bunlar yalnis dedim beni terketti

• O o zaman serefismıs kusura bakma adam olsaydı senden önce böyle bişiy istemezdi onun nieti belliymis özele gelsene ordan konusalım tanısalim

• Bozulduguna eminmisin hem oyle olsa bile evlenecegin kisiye soyle inanir bence

0|0
    0|0
    • asla kimseye diyemem tahmin ediorm zedelemiste omabilirm hic doktorada gitmedm korkuyorm sonuctan

• tamam :) cok iysin

• Tesekkurler iyi geceler :)

• Bence diktirmeye gerek yok ama sorun olur mu bilemem sonuçta ilişkiye girmemişsin ya

0|0
    0|0
  • Gecmis olsun
    dert etme kendine bu kadar

1|0
    0|0
  • Ben alayım seni

0|0
    2|2
  • eşinin ya da sevgilinin senin için rahatlatıp bir kaç cümle kurması gerekiyor

1|0
    0|0
    • kimseye anlatamam ki

• nişanlanınca nişanlına da mı söylemeyeceksin?

• Sacmalama kizim gel alayim seni ben :)

0|0
    1|0
    • terbiyesiz

• Sacmalama derken "ölmek istiyorum" dedigin icin dedim.

"Gel alayım ben seni" de abartildigi kadar onemli birsey olmadigini anlaman icindi.

Nitekim artık diktirmek var.

Kızlar Ne Diyor 3

• Jinekologa git. Baktır. Bozulduysa bile ilişkiye girmediğin için farketmeyecektir. İllaki kanar...

1|0
    0|0
  • Ne diktirmesi ya sacmasapan konusmayinn. Olmus bitmis artik yanlislikla zarar vermişsin.. benimkide esimle ilişkiye girdigim halde bozulmadi çünkü esnekmis ne dicek adam bu baskasiyla iliskiye girdigim anlamina mi gelir dicek hayır. ona aciklicaksin oda anlayışla karsilayacak bu kadar basit

0|0
    1|0
    • asla diyemem

• yaparkn aklm
      ermiyodu basima kakmayada hazirmissinizsizde

• Ne abarttin sende. emin ol evlendigin adam takmicak bile

• Diktir

0|0
    0|0
    • ozaman biriyle yattimi dusuncekler

• O zaman öl kank

• :( :(