Tek eşlilik, çok eşlilik? Cinselliği tek kişi ya da farklı kişilerle yaşamak?

Sadece cinsellik yaşamak için yapılan, sadece zevk amaçlı seks sizce ne kadar doğrudur? Yoksa sadece tek kişiyle mi yapılmalı dersiniz?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• daha önce de bahsetmiştim.homosapiens erkek soyunu artırmak ve daha fazla daha fazla yumurta döllemek istermiş.e malum kadın da ayda bir yumurta oluşturuyo.bu dayı da hatun kişiyle ilişkiye girdikten sonra daha fazla sperm biriktirmek adına bi durgunluk evresine giriyo.(erkekteki seks sonrası cinsellikten soğuma isteksizliğin temeli)sonra yeni spermler depolandıktan sonra napacak başka hatunu dölliycek.ne kadar yumurta o kadar köfte hesabı.ama evrim sürecinde olması gereken erkeğin aşırı üreme mentalitesini artık kaybetmesi veya en aza indirgemesi ve seksi daha çok zevk için kullanmasıydı.erkek cinsi tam olarak evrim sürecini tamamlamadığı için hala bu içgüdüden kurtulamadı.çünkü şahsi fikrim seks birbirini seven 2 kişi arasında sadece bedenen diil ruhen yapılan bişiydir.daha doğrusu asıl o zaman zevk verir.doğru dürüst tanımadığın belkide oturup 2 çift laf etmediğin bi kadınla sırf bi delikten ibaretmiş gibi yaşandığında bi anlamı kalacağını düşünmüyorum.şişme bebek bile edinsen onla daha fazla anın olur ne biliyim en azından daha çok sana ait olduğunu hissedersin:))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yani düşüncem herhangi bir sakınca olmadığını söylüyor ama gel gör ki yetiştirilme biçimi cart curt.bu tarz bi yaşam normal karşılanmadığı için bu durumun alışkanlık haline gelmesi zor.düşüncesi de hoş yine de.

0|1
    0|0
    • yaşamadım yaşamam ama yaşasam güzel olurdu diyosun

• bakış açını sevdim :)

• iyi güzel ne diyim:)

• birçok kişiyle yapılabilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bir kişiyle yaşamalı bence çünkü bir kadınla münasebet sadece cinsellikle ilgili değil

birden fazla kadını idare etmeye çalıştığını düşünsene

çok yıpratıcı :)

0|0
    0|0
  • ne cinselliğe bağlı kalacaksın ne onsuz yaşayacaksın

bence de tek kişiye bağlı kalarak yasamak hem karsı tarafa sana değer verdiğini de göstermiş olur

0|0
    0|0
  • Eşimden / Sevgilimden başkası benim için haramdır. İnsanoğlu sadık kalmayı bilseydi ne güzel olurdu dünya..

0|0
    0|0
  • kesinlikle 4 eşlilik

0|0
    0|0
Yükleniyor...