Alkollü olunca bana ne oluyor?

Alkollü değilken normal bi şekilde erkeklerden hoşlanan bi tipim. alkol alınca yani kafam dönmeye başlayınca kızlara bakmaya başlıyorum resmen ! bugün alkol aldım ve bi kız geldi o kadar çok ilgimi çektiki sürekli ona baktım benimle olsun istedim ve bu hiç normal değil hemde hiç ! yalnız lezbiyen olmadığımıda biliyorum. çünkü cidden ama cidden bi kızla ilişkiye girmeyi miğdem kaldırmaz.burda tüm samimiyetimle konuşuyorum inanın. ya o kızla öpüşmeyi o kadar çok istedimki anlatamam. o da bana baktı zaten sürekli ve her bakışında heycanlandım. aramızda bi etkilişim olduğu çok bariz ortadaydı yani. ama anlamıyorum gerçekten. alkollü olmasam böyle birşeyi düşünmem bile biliyorum.ama alkollü olunca her şey değişiyo.sanki ben gidiyorum başka birisi geliyo yerime.ne yaptığımında farkında oluyorum ama engel olamıyorum kendime. ne şimdi bu?! biri bana bunu açıklasın yoksa deliricem . çözemiyorum anlayamıyorum kafam o kadar karışıkki kendimden soğuyorum resmen. bunu yapmakta çok hoşuma gidiyor. bugün kız onun arkasından gitmemi bekledi anladım belli ediyo zaten ama gitmedim . gidemedim. çünkü daha önce böyle bir şey yapmadım bi kıza açılmadım. ayılınca kendime gelince napıyodum ben az kalsın ya deliriyo muyum diye düşündüm ama kızı yine düşündüm. çok saçma değil mi sizce de bu? ben deli miyim?

0|1
8|14

En İyi Kız Görüşü

• bunun tek açıklaması var farkında değilsin kabul etmiyorsun ama biseksüel olman. sen her ne kadar bir kıza ilgi duymam duymamalıyım desende içinden gelen duyguları bastıramazsın. anormal bir durum değil sende deli değilsin merak etme.

1|0
    0|0
    • bunu ancak bıseksuel bır bayan arkads cıddı cıddı degerledırıp cevaplamalı arkadslar

• @yorumcubaba ben bu duygulara kendimi bildim bileli sahibim. erkek gibi bir tavrım yok giyim tarzımda erkek gibi değil (butch lez değilim). giyim tarzım, saçım vs gayet bakımlı feminen bir bayanım (lipstick lez tarzındayım) ama hiç erkekler ilgimi çekmedi hep hemcinslerime yöneldim ve memnunum halimden. şuan 27yim birkaç ciddi ilişkim oldu hepsinin ayrı güzel yeri var bende, ve en güzel yanı bu ilişkiler bitsede aradaki bağ kopmuyor asla hetero ilişkilerde oldugu gibi olmuyor yani.. :)

• woovv bir lezbiyen kendini keşfetti burda:) bu tartışmanın başından sonuna doğru :) bu arada siz ikiniz başlayın birşeylere işte ;)

Erkekler Ne Diyor 14

• Bilinç altının açığa çıkarılması durumu, sıkça karşılaşılır bu durumla, deli değilsin sadece bastırılmış yada farkına varılmamış duyguların mantık ve düşünme sisteminin bloke olduğu anlarda açığa çıkarak nefes alması seni korkutuyor. Sen her ne kadar kabul etmesen de biseksüel yada lezbiyen eğilimi yaşayan birisin. Bilinç altına sakladığın kızlara karşı gelişen arzun normal hayatında kilitleniyor, alkol vb keyif verici ve mantık sistemini hezimete uğratan bir madde aldığında ise bir anda tekrar meydana çıkıyor.

Sen ne istediğinin farkına varmalısın, kendinle yüzleşmeli ve duygularını kabullenmelisin. Bunun başka bir çözümü yok. Absürt bir durum da değil, eğer lezbiyen bir ilişki yaşamak istemiyorsan yaşamazsın fakat buna karşı olan isteğini gizlemeye devam edersen sende sorunlar yaratbilir. Kendine doğruları söylemen gerekiyor.

1|0
    0|0
    • bu güzel yorumun için çok çok teşekkür ederim söylediklerini düşünücem :))

• :) evet hayat bu

• aynen öyle :)

• bi fıkra var tam senin durumuna göre cuk giye oturmuş ama biraz küfürlü.. neyse anlatayım ben :)

maymun dalda rakı içiyormuş ve yoldan geçen tilki sormuş:

T: Maymun kardeş napıyorsun

M: Napayım tilki kardeş muz yiyorum, rakı içiyorum aslan s:kiyorum. demiş.

Tilki başını sallayarak gitmiş. Sonra ayı geçmiş ve sormuş:

A: Maymun kardeş napıyorsun?

M: Napayım ayı kardeş. muz yiyorum, rakı içiyorum aslan s:kiyorum. demiş.

Ayı da başını sallayarak gitmiş ve buru diğer hayvanlara da demiş. muz yiyorum, rakı içiyorum aslan s:kiyorum diye. En sonunda aslan gelmiş, tabi ki olan bitenden haberdar. hesap soracakmış ve sormuş da

Aslan: Maymun kardeş napıyorsun?

Maymun: Napayım aslan kardeş, muz yiyorum, rakı içiyorum a m cık a m cık konuşuyorum demiş :))) aslında küfürlü bir fıkra ama alkolün insanın kafasını ne hale getirdiğini çok güzel dile getiriyor :))) alkollüyken kafa güzel oluyor ama işte bilinç yerinde olmuyor :(

1|0
    0|0
    • yani? sende herkes gibi bilinçaltı mı diyosun?

• :)) gördüklerimden, yaşadıklarımdan bazı şeyler paylaşmak istedim. umarım faydalı olmuştur :)

• anladım demek istediğini faydalı oldu tabi teşekkürle :)

• Bilinç altında olan bir durum, bastırılmış ve tabi toplum ne der düşüncesinin vermiş olduğu baskıyla bastırılan bir duygunun, alkol alındıktan sonra ortaya çıkması.

Kısacası bir çok kişinin yaptığı gibi bastırılmış duygularınızı alkolün arkasına sığınarak açığa çıkartmanız.

Kimi insan isteyerek, kimi insan istem dışı bu şekilde davranır.

0|0
    0|0
    • benimki tamamen istem dışı..

• Bilinç altında kızlara karşı bir ilgi var ama doğumundan bu güne kadar toplum, aile tarafından kafanda oluşan paradigmalar nedeniyle bu dürtüne gem vuruyorsun, yanlış olduğunu düşünüyorsun. Alkol aldığında ise bu paradigmaları umursamıyorsun, içten gelen dürtülerin ön plana çıkıyor.

0|0
    0|0
    • içime ediyim o zaman :) normal bi insan olmanın suyu çıkmış gibi..ama herkesin içinde varmış bu aslında anormal sayılmazmışım.sonum ne olucak çok merak ediyorum.çünkü şu an için hiç bi planım yok.akışına bırakmak en iyisi

• aynen akışına bıraktım gidiyo bakalım :)

• Akışına bırak derken, koyver gitsin anlamında değil yani. Bunu da eklemek istedim. Sonradan pişman olacağın şeyler yapma da... :))

• hopppala :))) valla sen tanımlayamıyosan bız hiç bilemeyiz...içindeki istek cinellik ise karmaşık...Güzel fiziği olam kızlara sempati ise iiyi ama yanlış anlaşılabilir...korkularının üstüne git...ama sapıtma..yaz bı kagıda dök içini hergün..bir süre sonra oku...faydasını göreceksin

0|0
    0|0
    • ya o an alkollüyken onunla birlikte olmak istedim.ama tamamen değil o hiç aklımdan bile geçmedi.sadece öpüşme ve bir kaç dokunuş falan işte. alkollü olmadığım zaman kafam dönmediği zaman normal erkekler yani. bu yüzden kafam çok karışık. alkolün bu etkisine nasıl karşı koyabilirimki?

• bizim buralarda oturduğunu düşünüyorum.kız 18-19-20 bu yalarda diye tahmin ediyorum

• sen ekledene bı beni...bısey solücem

• ne demişler sorhoşken söylenen her söz ayıkken düşünülmüştür ,sen kızlardan hoşlanmam dereken sadece kendini kandırıyorsun veya öyle olduğuna inandırıyorsun

0|0
    0|0
    • kendi kendimi iyi kandırmışım o zaman..

• ama sen beni anlayamazsın işte

• insan kendisine anlamaz ama başkası seni anlayabilir %100 anlayamam belki ama %90 anlarım bu kadar büyütme bütün kadınların içinde lezlik vardır sadece miktarı farklıdır mini etekli kız geçsin kadınların %95 o kıza bakar .samimiolduğum kız arkadaşlarımdan dansöze para takanlar hatta takarken erkek gibi elleyenler vardı ...yardıma ihtiyacın olursa mesaj gönderebilirsin

• OZaman gece kuluplerinde takılsan hergün kucaktan inmezsin...

0|0
    1|1
  • biseksüelsindir.

0|0
    0|0
  • yemin ediyorum ben de ayni seyleri yasiyorum. yalniz ben her daim kadinlardan hoslaniyorum nasil oluyo anlamiyorum bi turlu :D

0|0
    0|0
    • bende değişiyo :)) normalken erkeklerden alkollüyken kızlardan hoşlanıyorum :)

• yalnız olmamak güzel :)

• alkol kötülüklerin anasıdır anacıığıııııııııım :S

0|0
    0|0
  • bence sen içme:)siz içtikce biz yanlız kalıyoz:)

0|0
    0|0
    • :))) öyle deme yaaa...

• ama gerçek:)bu demekki senin içinde varmış ama dışa vurmamış:)sen alkol alınca dışa vuruyor işte,yani birgün tekrar içeri girmek istemiyecektir işte ozaman senin vay haline

• alkollü olunca aslında özünü yansıtıyorsun :)

0|0
    0|0
    • yo yo yo. özüm bu değil benim.çok saçma.olamaz öyle şey.gerçekte ayıkken bi kızla olmanın düşüncesi miğdemi bile bulandırırken bu nasıl olabilirki. onu da geçtim öpüşmeden ve bi kaç dokunuştan ilersine geçmeyi hiç istemedim. bi de gözleri çok güzeldi..

• sen alkol alınca özüne dönüyosun olay bu :D senin içinde aslında aslan gibi delikanlı var

0|0
    0|0
    • yoo ben gayette bi kızım. erkeksi değilim

• şaka yaptım ben :) ciddiye alma fakat alkolu kullanma derim :)

• ama çok iyi kafa yapıyo ya :))

• konu alkol değil konu senin bilinçaltın..zevk aldığın şeyi yap bence durma...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Her kadında az ya da çok var olan bir duygudur bu. Gayet normal bişey. Sanırım sen bunun çoook fena bişey olduğunu düşünerek kendini normal zamanlarda o kadar çok baskılıyorsun ki, alkol alınca baskı kalkıyor ve baskılanmış duyguların ortaya çıkıyor.

Bu konu bir düdüklü tencere gibidir. Eğer basıncı atacak emniyet sübabı olmazsa basınç öyle bir hale gelir ki patlar.

Tatlım bunun gayet doğal bir duygu olduğunu unutma ve kendini bu kadar baskılama. Rahat ol.

0|0
    0|0
    • ama bu kadar doğal bi duyguysa neden herkes öyle olduğunu öğrenince sana kötü gözle bakar ya da dışlar? kendimi sapık gibi hissettim.ayıldıkça kendimden soğuyorum.ben bunu nasıl aşacağımı bilmiyorum.böyle bi durumda ne yapılır bilmiyorum

• alkolü alınca bütün bilinç altın dışarı fırlamış bacım. biseksüelsin.

1|1
    0|0
    • hayır hayır..olamam... :S ya nasıl biseksüelim ya... alkolsüzken ama hiç bir şey olmuyor ki bana.kızlara normal bakıyorum.alkolün bi yan etkisi mi var acaba bana? başka bi durumu olmalı bunun ya..

• rica ederim canım ne demek :) umarım en kısa zamanda kendinle olan problemini aşarsın :)

• umarım.. :)) <3 =)

• Bilinçaltında her kız beyninin altında yatan lezbiyenlik duygusu sende alkol olunca (yani beynin rahat konumda ve kontrolünü sabit tutamazken) aktifleşiyor.. Normal..

0|0
    0|0
    • guzel yorum çunku kadın kadıda estetiği beğeniyor

• olabilir o zaman aşkta olabilir başka bir şeyde şu an bunu ölçmem çok zor çünküğ daha kendimi tam olarak ölçemedim zaten :) @yorumcubaba ev tamam ama kafede gördüğün bi kızı eve nasıl davet etçeksin kız irkilir

• ya tabıkı..kımseyı balonla yada sekerle kandıramassın...çevrende begendıgın netten resmını begendıgın bırıne yaklşasmak en guvenılır olanı

• sen kaçmaya çalışsan da bilinçaltında böyle bişey var demek ki.. ve içme sakın içiceksen de dozunu iyi ayarla.

0|0
    0|0
    • sarhoş olmak için içiyorumki zaten..bazı yaşadıklarımdan kurtulmak için gülebilmek için. :/

• bilinçatına in.. kendi kendini anlamaya çalış. belki cidden vardır böyle bi eğiliminin.. anlamaya çalış kendini

• çalışıcam bi yanım inkar etsede... :S

• merak ettim ne durumdasın ne yaptın :)

0|0
    0|0
  • alkol bosuna haram değil:)

0|0
    0|0
    • evet güzel bi bakış açısı :)

• kafanı kurcalayan farklı bir düşüne olusturmus sadece:)

• o çok fena yaaa :))) çok kaza kurşunu çıktı o piyangodan çıkar gibi :))

• biseksuelsin.ben de alkolluyken sevisince farkına vardım.psikologa bile gittm noluyo bana diye.dunyanın sonu degil dedi.takıl dedi

0|0
    0|0
    • bi kızla mı seviştin yani?

• aynı mekana gene git belki karsılasırsınz

• orda olucam umarım o da orda olur

Yükleniyor...