Hamilelik döneminde seks?

Şuanda hamile olan bir bayanla ilişkim var. Hamileliğin ilk birkaç ayı benim açımdan da avantajlı bir durumdu. Korunma ihtiyacı duymaksızın birlikte olabiliyorduk. Hamilelikte 4. ayını doldurmak üzere ve iyiden iyiye hamile bir kadın görünümüne kavuştu. Fiziksel olarak hala onu çekici buluyorum ama her seferinde ciddi korkular yaşıyorum ona veya bebeğine birşey olacak diye. Bunu ona söylediğimde kendisini artık istemediğimi düşünüyor.
Evli olan veya çocuğu olan arkadaşlar bu konuda bana yardımcı olabilir mi?

(Olayı ahlaki açıdan değerlendirmemenizi rica ediyorum, hamileliği belli olmadan eşinden ayrılan bir bayanla birlikteyim ve çocuk bana ait değil.)

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle hic bir zararı olmadığı gibi ilişkiye girmenin anne açısından faydası bile mevcuttur.
    Sebep; her ilişkide vajina belli bir gerilme ve esneme yapacak bundan dolayı büyüyecektir buda doğum sırasında anneye rahatlık sağlayacaktır.
    Doğuma 1 gün kalmaya kadar ilişkiye girilebilir ve her seferinde vajina içine boşalabilirsin.
    Bu arada doktor değil fakat saglikciyim.
    Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Alan razi veren razi bosver yap gitsin... Bana gorevben gebe olsam ogrendigim an cinselligi birakirim bebekler anne karninda bir cok seyi hissedebiliormus... Ayrica bebege de zarar olabiliyormus... Kendi nefsimi degil bebegmi dusunurum...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• düşük tehlikesi yoksa sona kadar ilişki yaşanır. doktor herhangi bir düşük tehlikesi olduğunu söylemişse zaten uyarır. normal sağlıklı hamilelikte sorun yok. sadece karın bölgesine yüklenmemek gerek

0|0
    0|0
  • Hamile Kadınla ilişkiye girmek Dinimizce günah ayet var bakara süresinde

0|0
    0|1
    • olayın dinsel boyuntundan bahsetmiyorum. evlilik dışı cinsel ilişkide günah, ilişkiye girmeyi düşünmekte günah

• arkadaş dikkat et. kafandan fetva uydurma. bakara suresinde öyle bir ayet yok. ayrıca kuranda hiç bir ayette yok. saçma sapan kafanızdan fetva uydurup imanınızdan olmayın..

• Çok özür dilerim yanlış biliyo olabilirim

Yükleniyor...