Millet lazer epilasyon yaptiran var mi?

Genital bolgeye epilasyon yaptiran var mi? Ben afiya asla dayanamam oyle ki jilet bile surmuyorum kremle falan halletmeye calisiyorum. Lazer cok acitir mi?
Ortalama kac seansta biter?
Kisirlik yapar mi?
Yani bebek olmasini engeller mi ilerde ?
Ucreti ortalama seans basina kac lira alinir?
Leke ve iz kalir mi? Kararma okur mu?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Kararma iz vs olmuyor canm. Ama aciyor oldukca. Onun icinde seansa gitmeden krem alablrsn emla adli bir krem cok ise yarıyor. :) hic hissetmyorsun komple uyusturuyor :) emin olablrsn. Benim 4 seansta bitti. Her seans 100 tL verdim. Ayda iki kez bir ucretli bir ucretsiz gidiyordum. Seans basina 100 tl veriyorsn. Atışlar yapiliyor. 15 gun sonra ucretsz kontrole gidiyorsun.
    Benm gttgm salon bu sekilde calisiyordu.
    Ve dogurganliga engel degil. Arastrmstm oncesnden. Herangi bir sakincasi yok.

0|0
    0|0
    • Alexandrite idi makinenin ismi. En iyisi bu diyebilirim.

Arastr makineyi kimisi tekrarliyor sonradan.

• Ay dur ben bir deneyeyim o zaman eczaneden mi aliniyor peki :)

• Evet. 5li kutuda satılıyor onlar genelde. Tek satan yerlerde var. Tanesi 20 lira gbi birseydi ben alrken. Kutusu 70 tl idi. :)
      Gitmeden yarim saat once sürüp buzdolabi posetini sariyosun. Ama yarim saati geçmemesi lazm yoksa geçer etkisi. :) en cok aciyan bölgelere daha cok suruyosun. Ve elinle degil spatula yardmyla sureceksn. Ilaveten dedgm gbi ust kismi daha cok aciyor oralara daha yoğun surmelisin :))

Erkekler Ne Diyor 2

• Boşver gitme derim ağda ya devam et

0|0
    0|0
  • Yaptırmadım

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Beş dakikalık bu acı. Sonucunu düşününce katlaniliyor. Komple yaptırıyorum. Çok rahat 3 aydır hala çıkmadı. Leke ve izler lazerle birlikte gider. Temiz ve Lekesiz olur. Kararma olmaz aksine biraz açılır. Fiyati değişir makineye göre.

0|0
    0|0
    • Ozel bolge icin dusunuyorum jilete bile dayanamiyorum sen dusun napiyilar peki nasil aldilar? Bildigim kadariyla jel surup isin tutuyolarmis birde isin bu sonucta neden aciyor ki nasil bir aci agda gibimi

• Yok jel falan sürmüyorlar. Işın evet ama o kılın kökünü yakıyor sinirler olduğu için ağırladı çok normal. Bazı yerlerde hissetmiyorsun ama bazı yerlerde cook ağrıyor. O sana gonderdigi miktara göre değişir

• ben yaptırdım. ilk başta az acı var sonra alışıyorsun kısırlık yapmaz.350 euro civarında tüm vucut

0|0
    0|0
Yükleniyor...