Cinsel Iliski Pavyona giden adamla?

Merhaba, lütfen beni yargilamayin, zaten bin pismanim, ve kendimi cok kötü his ediyorum!
Bunden bir sene evvel bir adamla birlikte oldum!
Sonradan ögrendimki Kendisi pavyona gidiyormus, ve cok korkuyorum simdi,
"Acaba adam da HIV gibi biseyler varmiydi?"
Gecen baska bisey yüzünden doktora gittim, ve kanimi kontrol etmislerdi,
Kanimda hic bir anormallik yoktu.
Yani Doktorlar HIV var mı diye bakmadilar tabiiki, Kanser gibi bir hastalik var mı diye kanimdan kontrol ettiler ( Ufak bir sorun yasadim)
Neyse, eger bende AIDS olsa Kanimdada bir gariplik olurdu öyle degilmi?

Güncellemeler:
Eger böyle birsey varsa mahv oluruM! Hayatim söner yikilir! Su an Evlenmek üzereyim!
Cocuk beni kiz olmadan Kabul etti! Onla birlikte oldum, ve sonradan bu diger adamin pisligini ögrendiM!
Panik yaptim su an gercekten!
Ya olayin ortaya cikmasi böyle oldu:
Bizim bir kac sokak altimizda bir Konsumatristlik yapan kadin oturuyor. Iki cocuk annesi.
Bu kadini o adamlan görmüsler, zaten pavyona gittigi ordan ortaya cikti. Cünki bu kadin erkek arkadasini bu adamla aldatti.
Ve emin degilim duyulduguna göre ise bu kadinin bircok birlikte oldugu erkek var. O kadindan o adama o adamdan bene benden nisanlima zincirleme olur diye korktum. Belki de panik yapiyorum sadece, cok huzursuz oldum.

0|0
3|29

En İyi Erkek Görüşü

• pavyona giden ne alaka,, kerhanye desen tamamda, birde aids kolay belli olmaz die bir yazi okumustum, orda soyle yaziyoru, kana veya vucuda yerlesir uzun sene sonra birden ortaya cikar die ama yinede dikkat, birde her onune gelenin altina yatma, hadi seni gec artik bari alttakini her pislige sokturma, bari onun haysiyeti serefi olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• pavyon cinsel ilişki yaşanan yer değil içkili alem yapılan yer. pavyondaki kadınlar masa hizmeti yapar ilişkiye girmez korkma

0|1
    0|0
  • Kafana çok takmışsın, birincisi hergün pavyona gitmiyordur zaten gitse para yetiştiremez, ikincisi her pavyona gittiğinde oradan biri ile çıkmıyordur çıkartamaz da imkansız gibi bir şey, üçüncürsü pavyon normalde eğlenilen Masanıza gelen bayana içki ısmarladığınız ve o arada sadece okşadığınız bir ortamdır, çok çok kötüleri hariç onlarada pavyon denmez zaten.

0|0
    0|0
  • sakin ol basit bir test ile öğrenebilirsin.

0|0
    0|0
  • pavyon mu :))) pavyona giden adam :) ben bir ankarada bilşyorum pavyon olayını :)) inş bişiyin yoktur

1|0
    0|0
  • Kanını kontrol etmişler yüz 90 ihtimalle hiv da dahildir buna. Yine de rahatlamak istiyorsan git bir test yaptır 120 tl bütün cinsel hastalıklarına baksınlar.

1|0
    0|0
  • E. Ü. TIP. FAK. Uzmanım. 1 yıl geçmiş ve nisbeten HIV testine yakın bir test olmuşsun eğer olsaydı %80 görürlerdi. içini ferah tut. ayrıca başka belirtileride var, ben sanmıyorum risk olduğunu yinede emin olmak istersen bu belirtilere veya eliza test yaptır

0|0
    0|0
  • Eliza testi yaptırmalısın.

0|0
    0|0
  • Hayır anlamadıgım pavyona giden adamda mı oluyo bu senin bahsettgn hastalık sacma bir düşünceye kapılmısın pavyondaki karılar öyle kolay kolay vermezler kimseye

0|0
    0|0
  • Usak hizmetciye sofor usaga patron kahyaya asci patronun karisina diyosun devam et nasilsa olmeyecekmiyiz

0|0
    0|0
  • Normal kan tahlillerinde hiv bulunamaz. hiv in belirtileri yıllar sonra çıkar ortaya.

Pavyona giden her erkek sevişmez. Başka bir yer olmasın o. Aids testi yaptıracaksın. Yaşın 18 den büyük görünüyor. Topla cesaretini git yaptır.

0|0
    0|0
  • Pavyonlara sadece HIV'liler takılmıyor. Hayat bu her an her hastalık hepimizin başına gelebilir. Sende hiç bir sıkıntı çıkmaz umarım. Gecmiş olsun..

0|0
    0|0
  • Pavyondan bayan çıkarmak kolay değildir merak etme.. Her pavyona giden virüs kapmış olsaydı emin ol Türkiye'de erkeklerin hepsin virüslü olurdu..

0|1
    0|0
  • herhangi bir kan testinde eğer sende aids olsaydı alakası olmayan bir durumda bile size bunu söylenir zaten. endişe etmenize gerek yok

0|0
    0|0
  • Tabikide bundan sonra dikkatli olursun artik

0|0
    0|0
  • Pavyona giden bir kroyla birlikte olacak kadar düştün mü yani yazık..

0|0
    0|0
  • Pavyona giden erkekle birlikte olduğuna göre baya bir zevksiz midesizsin.

0|0
    0|0
  • Pavyona her giden kadınlarla yatmaz. Geneleve giderse olur o iş. Eliza testi yapılırsa anlaşılır aids oda çok basit. Git doktora söyle yapılsın.

0|0
    0|0
  • Süper combo olmuş :) ufak bir testle öğrenebilirsin özel bir hastaneye git yaptır kurtul

0|0
    0|0
  • Korkulacak birşey yok abla az çok biliyorum o ortamı

0|0
    0|0
  • hastaneden intaniye bölümünden elisa tesi yaptır elisa de anlarlar zaten o kadar yani :9

0|0
    0|0
  • Sakin ol pavyona gidiyo diye erkeğin or-sbusu olacak hali yok

0|0
    0|0
  • kondomsuz mu yaptın?

0|0
    0|0
  • Kadın eskortluk yapıyor mu onu bilmiyoruz tabii ama eskort kızlar günde 2-3 adamla yapabiliyorlar... Gerisini sen düşün...

0|0
    0|0
  • Az o. pu değilmişsin sende

0|0
    0|2
  • Doktora git yeterli

0|0
    0|0
  • Bence kızılaya kan ver orda bakarlar kanına

0|0
    0|0
  • skişmeden önce düşünecektin bunu
    ayrıca aids çok uzun zaman sonra bile çıkabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yoktur merak etme

0|0
    0|0
  • hastahaneye gorun istersen

0|0
    0|0
  • Maalsef HİV belli olması için normal kan testi yeterli değildir. Doktoruna söylemen gerekirdir HİV testi yapmak istediğini. Üzüldüm senin adına. Bir an önce git yaptır.
    !! Kondom şart!!

0|1
    0|0
Yükleniyor...