Erkekler bunu yaparmi?

diyelerim sevgiliniz vajinasi asiri derecede sicak buz getirip surtermisiniz. Buz surtunce kadin zevk alirmi

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• Yok Daha neler :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• yok beeee. nereden çıkarıyorsunuz. erkek sıcağı sever. içine girerken ki o sıcaklık insanı mest eder

0|0
    0|0
  • Tatlım kadınların vajinası hiçbir zaman çok aşırı sıcak olmaz ki :) Ilık olur içi. Ben fantezi olarak zaman zaman partnerimin göğüslerinde ve vajinasında buz parçaları gezdiririm. Onu daha tahrik ediyor bu. Sonrasında da sıcacık dilimle yalıyorum büyük zevk alıyorlar bundan.

0|0
    0|0
  • Psikopatmıyım ki bu yazdığını yapayım. Sakın böyle bir şeyi deneme buz yapışır ve yakar.

0|0
    0|0
  • iyide amaç fırını soğutmak değilki fırını ısıtmak buzz belki göğüs uçlarına uygulana bilir ama vajinaya olmaz hem soğuk kapmasına hem mikrop kapmasına yol açabilir

0|0
    0|0
  • Ben dudaklarımın arasına buz alır böyle oral yaparım ama her kadın bundan zevk alır mı bilemem

0|0
    0|0
  • valla kendisi istiyosa yaparım

0|0
    0|0
  • benım bıldıgım kıza oral yaptıktan sonra erkek penısıne soguk suyu dokup ilişkiye gırerse kız hattınden fazla zevk alır. senın dedıgını ılk duydum:)

0|0
    0|0
  • Valla onu ben duydum cok zevk aliyolarmis iliski sirasinda :)) tabi bilmiyom :-))

0|0
    0|0
  • denemek lazım

0|0
    0|0
  • Alirmisin kizm sana sormali bzm ne blelm

0|0
    0|0
  • Yok sularım :)

0|0
    0|0
  • buz niye sürelim zaten sıcak olmalı
    yakmalı zevk orda zaten
    seninki çokmu yakıyorki

0|0
    0|0
  • bu bir fantazi duymuştum. ve teni sıcacık buzda soğuk olduğu için kadını uyarıyor hoşuna gider yani kadının.

0|1
    0|0
  • hayır yapmam

0|0
    0|0
  • Soğutmanın farklı yöntemleride var.

0|0
    0|0
  • Buza gerek yok. ..

0|0
    0|0
  • Benimkini sürtüyorum ben :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne zevki kız acı hisseder..

0|0
    0|0
  • zavallı kadıncağızı hasta edeceksiniz. daha neler duyacağız:))

0|0
    0|0
Yükleniyor...