Cinsellikle ilgili soru sormak yasaklansa sitede kaç kisi kalırız sizce?

Hakikaten bıktım fuckbuddymişte sanal s*xmişte sevgilimle yattım yabancıyla kalktım gibi sorulardan. Coğu yalan üstelik. Cinsellikle ilgili başlık kaldırılsa sitede kimse kalmaz bence. Yalan mı?

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Icerigini gormek istemedigin konulari engelleyebilirsin: http://www.kizlarsoruyor.com/yardim#122

0|1
    0|0
    • sorun görüp görmemem degil merak ettigim bu tür sorular yasaklansa acaba kaç kisi kalir sitede

• ama suda var ki puanlari yetmeyen baska bir sekilde soruyor

• yanlis konu etiketiyle sorulan cinsellik konulu sorular kaldirilmaktadir.

• Sadece o basligi goruyorsan senn sorunun. ask ilsikiler diger kisilik karakter vs gibi yerler var belliki sadece cinsellik yerlerine girmissin ki onu gormussun

0|0
    0|0
    • hayir ben sana görüssüz bölümünde takiliyorum

• O zaman konuya gore sec oyle takil boylelikle o sorulardanda uzak kalmis olursun sende rahatlarsin bizde tatli kuzum

• Ben de bıktım o tarz soruları şikayet etmekden de bıktım bir bitmiyolar sürekli Fabrika gibi seri üretim yerleri var galiba

0|0
    0|0
    • birak sikayet etmeyi soruya tiklamiyorum bile

• Ama kalksın diye ediyom işte yoksa anasayfada sürekli görüyom bir de bu tarz şeyler normalmiş gibi soruyolar :D

• Ben şahsen anında üyeliğimi iptal ederim. Sadece cinsel konularda muhabbet ediyorum çünkü.

0|0
    0|0
  • harbı acaba nolur :D

0|0
    0|0
  • Sen yoksan bir kişi eksiğiz gizli :/

0|0
    0|0
  • Aynen valla

0|0
    0|0
  • Çözüm:Okumazsın. görmezden gelirsin olur biter.

0|0
    0|0
    • sorun okuyup okumamam degil sadece merak ediyorum o tür sorular kaldirilsa kimse kalmaz herhalde

• gizli kullanıcı kalmaz kesınlıkle

0|0
    0|0
  • bir avuç kişi kalırız. kendi yağımızda da kavruluruz. çoğu tatmin amaçlı sorulan sorular zaten

0|0
    0|0
  • Epey bi' azalır galiba

0|0
    0|0
  • Kalmaz zten oyuzden kalkmiyor yoksa bu kdar abartiya izin verlmemesi lazm

0|0
    0|0
  • Hiç kimse kalmaz. Bende dahil.

0|0
    0|0
  • Ben kalırım :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• cinsellikle ilgili sorulan soruların çoğunun sahte olduğunu sırf soru sormak için sorulduğunu düşünüyorum

0|1
    0|0
    • bende öyle düsünüyorum ama dogruysa vay bizim millettimizin haline

• sanmıyorum çünkü her gün aynı cinsel içerikli sorular, ne anlıyorlar onuda anlamıyorum

• Aynen bence de. Sanki site sadece cinsellik üzerine kurulmuş gibi davranıyorlar.

0|0
    0|1
Yükleniyor...