Bikini bölgesi ve koltuk altı kararması için ne yapılabilir :( ?

yardımcı olursanız sevinirim bikini bölgesindeki kararma nasıl geçer?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• valla ten nasıl beyazlatilri bilmiyorum ama gçenelrde yani KS de bir çok kez sorulan vs bir srya şöyle cevap vemrişştim faydasi olurmu bilmiyorum ama bikin bölgesi kararmalrindan alakalı bir beazlatma renk açma vs denk gelmiştir sanada ara ara türevleri soruluyor

Bitkisel Vajina Beyazlatma

Elma suyu ( 1 çay kaşığı )
    Limon suyu ( 1 çay kaşığı )
    Vazelin ( 1 çay kaşığı )

Hazırlanışı ve Uygulanışı: Bütün malzemeleri elma suyu, limon suyu ve vazelini bir kapta karıştırın ve vajina bölgenize uygulayın. Karışım kuruyana kadar beklemesini sağlayın ve kuruduktan sonra ılık su ile kese yaparak durulayın. Daha sonra vajina bölgenize bebek pudrası sürüp işlemi bitirin. Bu uygulamayı her gün ya da gün aşırı cildinize yapın. Aynı zamanda genital bölgeye uygulanan bu bitkisel formül kararan koltuk altı içinde aynı etkiyi göstermektedir.

Limon yağı da tek başına olarak vajina beyazlatma da etkilidir. Epilasyon ve ağda sonrası pamuk ile cildinize sürdüğünüz limon yağı hem ten renginizi açacak hem de cilt lekelerinizi önleyecektir.

0|0
    0|0
  • camasır suyuna yatır :D

0|0
    0|0
  • Makas ile kısaltmayı dene bence en az tahrik edeni bu yöntem kadınlar için

0|0
    0|0
  • Ne yaparsan yap, jilet kullanmaya devam edersen o bölgeler hep kararır. Jilet kullanma

0|0
    0|0
    • jilet kullanmıyorum ki hiiiç. hatta ağda bile bir kaç kere yaptım almıyordum hiç:( biraz kilolu olduğum için bacaklarım birbirine sürttüğü için oldu galiba :(((((

• hemen kilo vericem o zaman :((( teşekkür ederimm

• Önemli değil

• Ya beyler kizlarin koltukaltina laf soylemeyin. Ben yalamak isterken koltukaltlarni siz kotuluyorsunuz

0|0
    0|0
  • Limonlu bebek pudrasi burebir

0|0
    0|0
    • kesin mi? ve nasıl kullancamm?

• sevgiliminki de kara emiyom emiyom düzelmiyor yaa :'(

0|0
    0|0
    • evet iştee :( sevgilim için istiyorum bende ya :( dedim iğrenme benden açamam orası kapkara, saçmalama senden iğrenmem diyor :/ ama çok rahatsız oluyorum bir an önce geçirmem lazımm

• off :((((

• off la yaa inanki tadına bakınca farketmeyecek onu falan ama işte çirkin bir görüntü tabiki :\

Kızlar Ne Diyor 3

• olmadı boya sür:)))))

0|1
    0|0
  • Taze Limon sür

0|0
    0|0
  • Limon sur hayatim limon dirsek te olusan karamayada iyi vajinana dikkat icine kacmadin yandim allah diye dolanma ortada ;)

0|1
    0|0
    • vajinadakini geçiriyor mu peki? çok kötü duruyor ya :((( kesin geçer mi? iki hafta sonra nasıl bir hal alır mesela her gün kullansam?

• Krem bilmiyorum hayatim ama bebe yagiylada yagla kararan yerlerini birde yumusacik olur limon sonrasi ;)

• anladım saol

Yükleniyor...