Penisime zeytinyağı ile masaj yapıyorum zararı olur mu?

Doğal zeytinyağı kullanıyorum hatta aldığım adam yemeklerde kullanmamam gerektiğini 9 kere tembih etti sadece ilaç olarak kullanmamı söyledi. Penisime gece yatmadan önce bir tatlı kaşığı kadar sürüyorum masaj yaparak uyguluyorum faydasını görüyorum fakat zararı olur mu ileride?

+ zararı varsa alternatif olarak ne kullanabilirim?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• günaydın canım. ben zeytinin oldukca bol ve kaliteli olduğu bir bölgede yılın oldukca geniş bir zamanımı geçiriyorum. arzu edersen biraz bilgi verebilirim. her zeytin yağı fayda vermez. eski yöntemle elde edilen yağlar asit değerlerine göre bazı eklem vecilt rahatsızlıklarında kullanıldığı ve faydalı olduğu biliniyor. gerçektende kanıtlanmıştır. ama penise ne gib i bir faydası vardır bilinmez. senin sorunu sorunca hemen aklıma şu deyim geldi. afedersin sana bir taşlama filan değil. espri olsun diye yazıyorum. arap yağı bol bulunca orasına sürermiş. nedendir bilinmez. ama daha fazla parlasın diye olabilir sanırım. DDD

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Faydasi ne ki

0|0
    0|0
    • İlerde evlenince kayganlaştırıcı sürmesine gerek kalmayacakmış :D

• deriyi besliyor + yumuşaklık çoğu vücut bakım kreminde zeytinyağı kullanılıyor diye biliyorum.

Erkekler Ne Diyor 4

• Nimet lann o ne acayip insanlarsınız

0|0
    0|3
  • Ne faydasını görüyorsun?

0|0
    0|0
    • deriyi besliyor + yumuşaklık

• başkan doğal olduğu sürece sıkıntı yok ama dikkat et gdo'lu zeytin olmasın sonra pipin düşer

0|0
    0|0
  • büyütüyomu?

0|0
    0|0
    • büyüme, küçülme gibi bir derdim yok ama büyüttüğünü söyleseler de pek inanmıyorum

Yükleniyor...