Sizce anal seks yapan kişiler, bakir veya bakire sayılıyorlar mı?

Sorum gayet açık. Sizce bekaretleri bozulmuş sayılıyor mudur?

0|0
2|28

En İyi Erkek Görüşü

• Ha *mına girmiş, ha g*tüne.. Bakirelik yataga erkek ile girdiği anda ve kafasında bunu kabullendiği anda bitmiştir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Bakireligim bozulmasın diye anal yapan kızlar benim icin hayat kadınlarından daha alt seviyede.

2|0
    0|0
  • onlar bekareyi bozulmuşlardan daha faişe

1|0
    0|0
  • 2 Bacak Arasından akacak 2 damla kanmıdır kadını namuslu yapan? Yoksa Ruh'mudur Namusu o Bedene Sokan? Bir ZAR ile BAKİRE kalırmı sanıyorsunuz o beden? Siz BEKARETİ ne sanıyorsunuz? Asıl Ruh'tur İnsanı O... eden..

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Sayılmıyorlar.

0|0
    0|0
  • Zar gittim mi bakirelik de gider

0|0
    1|0
    • Bence zarla alakası yok.

• Tabi orası doğruda, ama sonuçta bir erkekle yatmış. Valla ben erkek olsaydım, kadınlara karşı güvenim kalmazdı, hele şu siteye üye olduğum günden sonra.

• Fiziksel değil ama beyin olarak evet. Ne anladım ben başkasının altına yatıp ya da başkasınısikip yok ben bakirim ya da bakireyim diyenden.

Güvenemezsin ki!

0|0
    0|0
  • Tıbben hayır , ama kendisi be hisseder bilmem , bence takıntı yapılmaması gerek bir konu

1|0
    0|0
  • Zar patlamamışsa bakiredir teknik olarak.. yani tetemiz el değmemiş sıfır kilometre :):)

0|0
    2|1
  • bana sorarsan sevişen oynaşan hepsi aslında manen bekareti kaybetmiştir ama madden vajinadan seks yapmadan bekaretin gitmez. Çünkü ordan alacağın zevk ve orgazm diğer yerlerden olanlardan farklı olacaktır.

0|0
    0|0
  • bakirelık sadece bır zar degıldır o haltı yıyosan ya da yakın seyler yapıyosa namusun ( ki buda tartısılır kıme gore neye gore ) gitmiştir. yanı her haltı ye bı o kalsın ben kızım dye hıc gezme ortalıkta.

0|0
    0|0
  • Onlar anal oral yaparlar ama kızlıgı yerındedır Sorsan hala bakireyim der :)

0|0
    0|0
    • Ama sizce bakire sayılıyorlar mı? Bence sayılmazlar.

• Degil tabi. illaki o zarın yırtılması gerekemz Ruhunda olduktan sonra gerisi bos.

• Ben cok sey yazcamda sımdı yazamıyom burdan sen soledın :) @brokerfx

• Onların ruhları bakire değil

1|0
    1|1
  • bende değil

0|0
    0|0
  • Ahlakı bozulmuş, bekareti bozulsa nolur

1|0
    0|0
  • evet sayılıyor yalnız bir farkla yanına çakma sözcüğü ekleniyor.

0|0
    0|0
  • ruhları bakire ve ya bakire değil

0|0
    0|0
  • Guzelim erkek arani ellese dahi bakirligin gidiyor senin mantigina gore ulke bakir :d

0|0
    0|0
  • benim için bakireliğin önemi olmadıgından nereden yapmıs ne farkederr bakire olmuyor tabıkıı..

0|0
    0|0
  • sayılmaz

0|0
    0|0
  • Bekaret zarda değil kafada bozuluyor.

0|0
    0|0
  • Kendi bakire ruhu oros** oluyorlar

0|0
    0|0
  • ne deyim ben size yaaaaaaaaaaaaa

0|0
    0|0
  • Sayılmaz

0|0
    0|0
  • paket açılmış adamım garanti kapsamı dışında kalıyo o :D

0|0
    0|0
  • Kendısıne haram kılınmış bır dokunusta bile gunah varken içine gırmış koca penısı dusun neden olmasın

0|0
    0|0
  • Allah anal oral yapıp bakireyim diyenlerin belasını versin.

3|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kadın analdan zevk almaz. Tam tersine çok acı çeker. Bunu haydar dümen bile söylemiştir kadın analdan zevk almaz diye. Ama erkek zevk alır kalçasından. Erkek ve kadının boşaltım sistemi aynıdır ama tek farkla. Erkeğin orasında prostat var prostata baskı yapınca yalayınca parmaklayınca aşırı zevk alıyosunuz. Erkek arkadaşlarımın üzerinde denedim onayladım. Daha da ilginci penise dokunmadan sadece parmaklayarak boşalabiliyolar. Çünkü erkeklerin g noktası orda. Bunları biliyorum çünkü partnerlerime daha çok zevk vermek istiyorum. Araştırın prostat orgazmı diye.

0|2
    0|0
  • Ruhun kasar olduktan sonra bedenin bakire olsa kac yazar

0|1
    0|0
    • Sizce bir ruh nasıl kaşar olur?

• Mesela erkek arkadasin var fiziksel anlamda yaninda ama seni onu baska birisiyle fiziki cinsel anlamda degilde surekli aklinda baskalarini dusunuyosan o zamanda aldatmis sayilabilirsin

• Evet aynen katılıyorum

Yükleniyor...