Biz fuckboddymiyiz?

Ben evliyim sevistiyim adam var oda evli.2 ay falan bakistik hoslandik. ve tanistik aramizda cinsellik var. ihtiyac oldugunda bulusuruz. her gun mesajlasir telde konusuruz. biz birbirimizin fuckboddysimiyiz? yani fockboddysek neden beni kiskaniyor sevdiyini soyluyor. bende severimde onu ama oyle duygusal bisey diil. sadece hoslaniyorum onunla olmak hosuma gidiyor. tipi falan yakisikli biri. kiskanmiyorum ben onu o kiskandigi gibi. bizim iliskimiz ne sayiliyo? sacma yotumlar yapmayin. yanlis iliski icinde oldugumu bende biliyorum..

0|0
8|47

En İyi Erkek Görüşü

• Ulan lanet insanlarsınız. Benim zamanında sevdiğim kızın çıktığı vardı ben konuşurken mesafeli davranıyordum şerefimden ötürü, ben sadece seviyordum ulan o duyguyu bile içime hapsediyordum. 8 ay sabrettim uyku uyumadım. Sonrasında herşey bitti. Kendimle gurur duydum şu yazdıklarını okuyunca.

0|0
    0|0
    • Ne alaka simdi

• Anliyorum. bende halimden memnun digilimki. her gece aglarim mesela niye bunu yasadim dige. bikere hayatima heyecan girdiya. uzaklasamiyorum. nayapicami bilemiyorum

• Kahrolsun o kurallar, kahrolsun o yasalar. Ben vicdanım en büyük adaletim oldu. Vicdanına kulak ver ya da ne bilim işte be onu harekete geçir. O kadın o erkeği sevdi ve evlendi. Erkeğinde seni severek seninle evlendi. Sen sevgi nedir bilmez misin? Her gece seni düşündü ya da her vaktinde ve o yüzden evlendi ya zaten. Kadınım ol dedi o adam sana. O erkeğede kadını erkeğim ol dedi. Sen sevgi nedir bilmez misin? Ama ne yaptın ve o ne yaptı kirletti herşeyi birgün dirildiğinde o kusursuz mahkemede ne diyeceksin? Biz sevgiyi mahvettik biz kumar oynadık. Zar attık ortaya mı diyeceksin?

Erkekler Ne Diyor 46

• siz de değilseniz kim bu fuckboddy?

1|1
    0|0
  • Eşinle aran iyi değil mi?

0|0
    0|0
  • Siz duygusal seks arkadaşısınız karşim. Allah akıl fikir versin bu arada.

1|1
    0|0
  • FuckBoddy değil o, Fuckbuddy. Sen daha ne Bokbuddy olduğunu bilmiyorsun.

1|0
    0|0
  • Aynen öyle canım. Hayat senin hayatın doya doya yaşa cinselliği. Birbirinize güven duyduğunuz ve zevk aldığınız sürece sorun olmaz. Aynı şekilde benimde evli partnerlerim var zaman zaman görüştüğüm. Sadece cinsellik değil ama dostuz artık. Diğer konularda da birbirimize destek oluyoruz. Birbirimize olan güvenimiz tam bu nedenle rahat bir ilişki yaşıyoruz.

0|0
    0|0
  • elınden ekmek yedıgın adamın yüzüne nasıl bakıyorsun bana bunu açıklar mısınız oncelıkle? bır de heyecandan bahsedıyorsunuz

0|0
    0|0
  • Bunu canınla ödersen şaşırmam.

1|1
    0|0
  • Siz birbirinizin or`spususunuz dostum..

0|1
    0|0
  • Kıskanıyorsa ilerde büyük sorunlara sebep olur. Evli bir kadınla ilişkinin nasıl olması gerektiğini bilen biriyle devam et

0|0
    0|0
  • tam tanımınısınız fuckbody nin :) ama senin açından ;)
    onun açısından da belki öyle ama hani seni elde tutayım diye yalandan yapıyo olabilir kıskançlık falan :)

0|0
    0|0
  • Sizin gibiler yüzünden ilerde evlenesim gelmiyor yemin ediyorum , güven kalmadı insanlara karşı. Allah korusun aldatılmaktansa ölene kadar bekar yaşarım ilişkiye girmem daha iyi.

0|0
    0|0
  • aşağılık bir ilişki cehennemlik zina denen türden. ama alışmış kudurmuştan beterdir derler onun tanıdını aldın artık bırakamazsın bu ateşle cehennneme kadar uçarsınız..

0|0
    0|0
  • doğru sözlüğe baktım tanıma uyuyor sizinki ama onun seni kıskanması biraz durumu değiştiriyor. çünkü seven kıskanır diye biliyorum. sizin ilişki adı değişiyor gibi sanki.

0|0
    0|0
  • Evdeki ile niye yspmiyosun?

0|0
    0|0
  • Sonra kadın cinayetleri niye oluyor.

0|0
    0|0
  • Genel olarak fuckbody durumundasınız ama araya duygular da girmiş belli ki

0|0
    0|0
  • Fcuk bodysiniz ama erkek mizacı gereği kıskanır zaten.

0|0
    0|0
  • Değilsiniz.

Çok şey söylenirde salla.

0|0
    0|0
  • Fuck buddy siniz.

0|0
    0|0
  • Allahım sana geliyorum ! Fuckbody nin ne oldugunu bılmeseydın ne yazıcaktım çok merak ettım. Iyıkı bu sitevar açılın ev hanımları açılın :D

0|0
    0|0
  • fuckbody trend oldu resmen. herkesin ne çok ihtiyacı varmış

0|0
    0|0
  • Siz allahın belasisiniz yanlisim varsa hepiniz eksilesin mk !!!

1|0
    0|0
  • Sana çok güzel şeyler yazardım da.. Takip ediliyorum işte şansına küs.. Ama bunları kötü ödeyeceksin, aklının bir köşesinde bulunsun.

0|0
    0|0
    • Biliyoruz herhalde

• Iyi takıl o halde.. Ama öyle biliyoruz herhalde yazmak kadar kolay değil.. Neyse yaşayınca görürsün.. Sonra sakın ağzından şu cümle çıkmasın, ''Allahım ben ne günah işledim de bunları bana reva görüyorsun''

• Onu bilmemde kesin rezilsiniz... ikinizde evlisiniz madem..

0|0
    0|0
  • yakında karını boşayıp seni alırsa şaşmam...

0|0
    0|0
  • Sickbody olmuşsunuz siz

1|0
    0|0
  • o biraz ileri gitmiş deyiştir bence birde beni dene?

0|0
    0|0
  • Şeytan bile Sizden Korkuyordur kesin

0|0
    0|0
  • Her zaman demişimdir, fuckbuddy sevgilisi yarısısıdır :)

0|0
    0|0
  • fockboddy değilsiniz. fucbuddysiniz. :D Allah ikinizin de belasını versin.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 8

• Allah ıslah etsin.. İsminizin ne olduğu dışında sorun yok yani

1|3
    0|0
  • fuckbody olarak başlamışsınız ama adam kantarız topuzunu kaçırmış aşık olmaya başlamış sana haberin olsun

0|0
    0|0
  • Ne farkeder acaba adının her ne olduğu?

0|3
    0|0
  • Cevap veriyorum fuckbodysiniz hayirli ugurlu olsun

0|1
    0|0
  • Ne fuckboddy imis arkadas
    Moda oldu bu ara galiba :)
    Arada duygusal bag var kizim dedigine gore

0|0
    0|0
  • Ben bu olayı çözemedim

0|0
    0|0
  • İğrençsin.. Mide bulandırıcısın.. Saf katıksız bir o.. sun..::)

0|3
    0|0
  • iliskiniz ne sayiliyo bilmiyoruù ama ikinizde igrenç ötesisiniz. Sizin gibilerde namus edep saygi aramak kerhanede bakire aramaya benzer. Igrençsiniz igrenç

1|10
    0|0
Yükleniyor...