Kızlık zarı kontrolü?

Resitim devlet hastanesinde kontrol ettirebilir miyim? Nasıl kontrol ediliyor? Sacma sapan cevaplar yazmayın.

0|1
9|28

En İyi Erkek Görüşü

• Sen bilmiyor musun kız olduğunu tecavüz olan mi oldu acaba bayiltilar mi?

0|0
    0|1
    • Özel bir sebep bunu burada anlatıcak değilim pskolojim bozuk üstüne gelmeyin lütfen

• Önemli değil. Peki sağolun

• Rica ederim yardımcı olamadım kusura bakmayin

Erkekler Ne Diyor 27

• Esenlikler.

Devlet Hastanesi'nde Söylenmez, Devlet Hastanesi'nde Raporsuz (Sizden Kızlık Raporu İstenmesi Gerekir.) Gidemezsiniz Bu Talebiniz İçin. Özel Hastane ve Polikliniklere Giderseniz Hiç Bir Zorlukla Karşılaşmadan Öğrenebilirsiniz.

3|1
    0|0
    • Nasıl yani raporsuz

• Raporsuz: Siz Biri İle İlişkiye Girmişsinizdir Durum Polise İntikal Etmiştir Yargıya Bu Suretle Size Rapor Verirler Gider Devlet Hastanesi'nde Kontrolünüzü Yaptırırsınız! Rapor Budur.

• Reşit olduğuna göre herhangi bir devlet hastanesinin jinekoloğuna kolayca muayene olabilirsin. Muhtemelen yüzeysel bakarlar ve söylerler..

Sonuç beklediğin gibi çıkmazsa da takma fazla.. Kimsenin kimseyi yargılamaya hakkı yok..

1|0
    0|0
  • Basit bir muayenesi var. Bozulacak birşey yaptın mı bu arada?

0|0
    1|1
    • Burada herkes yargılayıp konuşuyor ama özel bir sebebi var zina olayı değil. Tesekkürler yorum için.

• Ben yardımcı olurum ne olduysa anlatabilirsin. Ona göre cevap veririm.

• Ettirebilirsin.

0|0
    0|0
  • eğer taciz veya cinsel bir saldırıysa savcılığada başvurmanı öneririm. çünkü bunu yapan başkalarınada yapar.

0|0
    0|0
  • Gerek yok, neden öyle bir şey yapıyorsun? canın ne istiyorsa yaşayabilirsin.

1|0
    0|0
  • kızlık zarı kontrolü sonucu sadece seninle paylaşılır ayrıca adli olarak da kaydı alınır hastanelerde bunun dışında hiçkimsenin senin rızan olmadan 1. ağızdan yani doktordan bilgi almaya hakkı yoktur. özel hayatın gizliliğine aykırıdır zaten

0|0
    0|0
  • ne yapacaksın kontrol ettirip TSE belgesi mi alacaksın?

0|1
    1|0
  • yaparsın

1|0
    0|0
  • en yakın hastane kadın doğm uzmanına sıra al ve şikayetini söyle özel dir kemse bilmemez bu bilgiyi

0|0
    0|0
  • jinekologa git dr una söylersin vajina içine bakıyor ve sesli degil ama rapor halinde eline verir

0|0
    0|1
    • Benim herhangi bir raporum olmadığına göre devlet hastanesinde yaptıramıcam demek oluyor bu

• aynen öyle rapor derken sen çokda reşit birine benzemiyorsun yani size vajina içine bakacak size sözlü olarak kızsın ya da degilsin demez diye bilirde eline tahil sonuçlarını verir kagıt yoluyla rapor derken buydu

• Hayır resitim ama bir bilgim yok. Neyse tskler

• Kadın doğum doktoru için randevu alıp gidiyorsun hepsi bu kadar

0|0
    0|0
  • bilmiyorum hiç.

0|0
    0|0
  • Ettirebilirsin. Hiç kimsede sorgulamaz.

0|0
    0|0
  • Ettirebilirsin sıkıntı yok.

0|0
    0|0
  • Ettirirsin problem olmaz... Kimseye hesap vermek zorunda değilsin. Git bir jinekoloğa.. Baktır.

0|0
    0|0
  • Dış fırçası sok kanarsa bozulmamış demek kanamassa bozulmuş demek oluyor. Yani iki turlude zevk almaya bak

0|0
    3|0
  • Elbette ettirebilirsin vajinanı açıp içine bakıyorlar..

0|0
    0|0
    • El ile muayene yani?

• Hayır burada bahsetmekten diyorum

• Anlıyorum seni mesajım açık yazabilirsin

• Hanımefendi devlet hastaneleri sebepsiz kontrol etmiyor bilginize

0|0
    0|0
  • Bakilio DIE biliyorum aile onayida istemez zaten resitsin

0|0
    0|0
  • ailenin rızası olması şartı var diye biliyorum

0|0
    0|1
  • Nerde istersen git ettir ya doktor edecek bakacak

0|0
    0|0
  • su dolu bir kaba otur baloncuk çıkarsa patlamıştır demek :D :D

0|0
    2|0
  • Evet yapabılırsın ozgursun

0|0
    0|0
  • Devlet hastanesinde sadece adli vakalarda kontrol edilebiliyor bildiğim kadarıyla.
    Özel muayenehanede kontrol ettirip, istersen rapor da alabilirsin.

0|0
    0|0
    • Dolayısıyla özel muayenehanelerde ücretli oluyordur değil mi

• Evet. Sadece normal muayene (vizite) ücreti verirsin. Öyle biliyorum.

• "Yakından ve net" resim çekebilirsen, ben sana yerinde durup durmadığını söyleyebilirim istersen. Ama kılcal hasar oluşmuşsa, onu fotoğraftan bakarak tespit etmek mümkün olmayabilir.

Hayırdır; ne oldu ki? Şüphenin sebebi ne?

• sokturdun birine demekki kontrol ettirceksin ettir bakalım bozulduysa diktirmeyi unutma

0|1
    5|0
  • Hastanede jinokolog varsa olur. İnternet sitesinden bakıp öğrenebilirsin hastanenin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• devlet hastanelerınde olmuyo özel hastanelerde gizliden oluyo sanırım arasını acıp bakıyolar sadece

0|0
    0|0
  • Sırt üstü uzanıyorsun.
    Bacaklarını iki yana açıp karnına doğru çekiyorsun.
    Vajina dudaklarını el ile iki yana ayırıp bakıyoruz ve bitiyor. O kadar kolay. Birazcık anatomi ile kendi kendine bile bakabilir aslında herkes.

0|0
    0|0
    • Denedim ama sadece kücük bir et parcacığı gördüm zara benzer seffaf bişey yoktu burada zarı o sekilde anlatmışlar

• Saat 3ten sonra acık olursanız yazıcam size

• Tamam olurum büyük ihtimal.

• 0|1
    1|1
    • umarım kendı ıstegınle bırlıkte olmadın bırıyle ne demek?

• evlenmeden önce biriyle birlikte olmanın zina olduğunu bilmeyen kaldı mı ya ne kadar değişmiş milletin kafası kalbi
      http://vocaroo.com/i/s13yZvvQaiwO
      @dehseet

• tecavuze ugrasa dahamı ıyı, zinaysa zina herkesin kendı hayatı bunun kalple alakası yok zina yapanlar kotu ınsanlarmı zina yapmayanlarda ıyı ınsanlarmı oluyor. Yapmayan gerıcı degıldır yapanda o... degıldır.

• Benimde gitmem lazım ve benimde büyük ihtimal artık yok ve benimde kesinlikle zina değil :(

0|0
    0|0
    • Hadi yaaa napıcaz bizz

• Burada anlatabilceğim bişey değil :(

• Özele gel belki aynı sey gelmiştir basımıza :(

• Hastanede jinekolojiye sevk alacaksın, iki sn de bakarlar zaten.

0|0
    0|0
  • Bende kontrol ettirmiştim. Ama zaten hiç devleti düşünmedim direk özele gittim. Devlette bakmadıklarını şu an yorumlarda okuyunca öğrendim
    Randevunu alıyorsun girip doktora şikayetini söyleyince hemen bakmıyor. Nedeninin sağlam olması lazım.
    Çatala yatıyosun 5 dakika bile sürmüyor hemen bakıyor bitiyor yani korkucak bir şey yok

0|0
    0|0
    • Nedenini nasıl sekilde söylemem lazım bacım yardım et bana

• Peki sağol

• Ne demek rica ederim :)

• Özel hastanede kontrol ettir daha iyi, zaten güvencen varsa belli bir kısmını ödüyorsun, çok bir para değil.

0|0
    0|0
    • Tahmini ne kadardır

• O her hastaneye göre değişiyor. Hastaneyi arayıp şu doktora randevu alacağım, ücret ne kadar diye sor.

• Peki sağol

• her doktor yapmıyor bunu. belli özel bir hastane ve doktor olmalı herkes yapmaz iyi araştır git.

0|0
    0|0
  • evet randevu alıosn sıran gelınce gırıosn ne ıstedıgını soluosun bakıo o kdr

0|0
    0|1
Yükleniyor...