Bir erkekle ya da bir kizla ayni evde kalir misiniz?

yani sen kiz sin digeri erkek sen erkeksin digeri kiz boyle demek istedim bir gecelegine evde yanli, kalurmisiniz

0|0
5|31

En İyi Erkek Görüşü

• Kalmam

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• Selamlar,
    Çok kalmışlığım var. Bunda anormal olan ve ya tehlikeli olanın ne olduğunu çözemedim.
    İnsanın karşı cinsten evini, yatağını paylaşabileceğin dostun arkadaşın olamaz mı? Hatta ve hatta bence çok şanslı kişilerdir, bu kadar samimi olupta paylaşacağın ya da dertleşeceğin biri olması oaha biçilemez

0|0
    0|0
  • Aynı aynı köyde, kasaba da, şehir de kalabiliyorsam, neden olmasın

0|0
    0|0
  • Farkli kizlarla kaldigim cok oldu universitedeyken. Ister istemez insanin aklina cinsellik geliyor ama. Ne yalan soyleyeyim uyku hapi icirip oksamayi bile hayal etmistim. Bence sakincali bir kizla erkegin ayni evde gece gecirmesi.

0|1
    1|0
  • Kişiye olan yakınlığına ve güvenine bağlı bence. Ama uygun değil kültürümüze ve dinimize göre. Zorunlu olmadıkça kalmam ama zorunda kalırsam çok da sorun edilmemeli bence. Erkeklerin hoc birisi sorun etmez bunu ama ben iki yonlude düşündüm.

0|0
    0|0
  • İnsan kendine hakim olabilirse her şeyi yapar bence

0|0
    0|0
  • bir günlükse sorun olmaz ama uzun süreliyse oturup bulaşık meselesini konuşmamız lazım.

1|1
    0|1
  • Bunda kötü olabilecek ne varki sorun değil en iyi şekilde misafir ederim hemen pis düşünceye gerek yok

0|0
    0|0
  • Hayatta Kalmam, Mümkün Değil Yani.

0|0
    0|0
  • Ateşle barut bir arada olmaz. Barut Ateş'i görünce patlar mutlaka cinsel ilişki olur bence senin için sakıncalı

0|0
    0|0
  • 1 geceligine de olsa 100 geceliginede olsa haram. Sahsen kalmam ben. Biraz allah korkusu varsa

0|1
    0|1
  • Mayam bozuk degil kendimden eminim kalirim niye kalmim ben su ana kiz ogrenci yurdunda kaliyorum onuda solum o kadar kiz bana emanetken bana guveniyorken

0|0
    0|0
  • kalırım, kaldım. sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Ben iki kızla beraber bir süre kalmıştım.

0|0
    0|0
  • Gayetde kalirim uzun vadede ise temizlik isterim.

0|0
    0|0
  • Kalırım.

0|0
    0|0
  • be n kalırım da kız benimle kalmak isteyecek mi? o da var

0|0
    0|0
  • kalıyorm zaten.

0|0
    0|0
  • ilk üniversitemde 2. sınıfta ev arkadasım kızdı. olaya nasıl baktığın nasıl yaklastıgın önemli

0|1
    0|0
  • Evet kalirim

0|0
    0|0
  • Empati kuracaksak kalmam. Erkeklere soracaksan ben dahil %99 u kalır.

1|0
    0|0
  • Kalırım

0|0
    0|0
  • Kalmam , rahat edemem

0|0
    0|0
  • kaliyoruz valla :)

0|0
    0|0
  • yabancı bir kızla ev arkadaşlığı yapmıştım 5 ay hiç şikayetim olmadı gayet iyi anlaştık :)

0|0
    0|0
  • ateşle baruttan bahsediyosun

0|0
    0|0
  • Evet kalirim..

0|0
    0|0
  • Kaldım ve yine kalırım. O kıza da dokunmam yan gözle bile bakmam

0|0
    0|0
  • Kalırım

0|0
    0|0
  • Üni den 2 kız arkadaşım geliyor arada evi temizliyor ve bazen kalıyorlar kaldıklarında ise kendi yataklarımızı arkadaşımla onlara biz salonda kanepede yatıyoruz bence kötü düşürmedikten sonra bir sakıncası yok

1|1
    0|0
  • Valla erkeğin canına minnette kızı bilemem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Erkegin kim olduguna gore degisir.

0|0
    0|1
  • Neden biri kurt diğeri kuzu mu? Güvendiğin biri ise ne problem var ki bunda?

0|0
    0|1
  • evet kalırım

0|0
    0|0
  • isterse en yakın arkadaşım olsun karşı cinsle gece yalnız evde kalmam. ne arkadaşlığımızı ne de kendimizi tehlikeye atmaya değmez.

0|0
    0|0
  • Kalırım canı niye kalmayım..

0|0
    0|0
Yükleniyor...