Sizce bozulmuş mudur?

Erkek arkadaşımla iki gün önce sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Erkek arkadaşım fark etmeden başını hafif içeri zorladı. Büyük bir acı hissettim. Elimi oraya attığımda parlak kırmızı kan geldi, zedelenmiştir diye emin olmak için bütün parmaklarımı denedim hepsinde de az da olsa leke vardı. O gün içinde de acım hafif de olsa devam etti. Aradan iki gün geçti adet oldum. Kızlık zarım bozulmuş mudur? Yoksa hala sağlam mıdır?

Eğer bozulmamışsa o kan neydi?

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• başını nasıl soktu ya girmez ki

1|2
    0|0
    • acı hissettim zorlayınca girdi başı hafiften sonrası malum zaten

• insanın kafası oraya girmez ki nasıl

• Aahahahajahaaa

Erkekler Ne Diyor 16

• hem acı hem de kan varsa zaten kızlık zarı vajinanın 2 cm içinde
    benim tahminimce bozulmuştur
    ama yine de bir jinekoloji uzmanına görün

0|1
    0|0
  • Sen bozuksun kan gelse nolue bence oda biletek yapti sen bozuldum tam uapalim diye

0|1
    0|0
  • Hayat keşkelerle doludur arkanı dönüp yapmasaydım diyeceğin bir keşke oldu artık senin için geçmiş olsun

0|1
    0|0
  • Doktora göster ama kan varsa o an gitmiştir.

Gitmemiş diyen zedelenmiştir diye atıyor bu konuda. O zar hassas.

0|0
    0|0
  • Valla kuzum bunu en iyi doktor bilir bana lalirsa zedelendi. ama kahin degiliz tam olarak ne oldu kesin bisey soylemek mumkun degil

0|0
    0|0
  • Inşallah bozulmuştur

1|2
    1|0
  • Gecmis olsun

0|0
    0|0
  • Eh muhtemelen. Zaten yaşamışsın zarın bir önemi yok artık

0|1
    1|0
  • Geçmiş olsun bebeyim, sana malı yerleştirmiş

0|1
    1|0
  • Sen şimdi bakiremisin :s

0|1
    1|0
  • buradan anlaşılmaz doktora git tatlım.

0|0
    0|0
  • Sen simdi sozde bakiresin degil mi zarin bozulmasa bile senin ruhun bozuk herseyi yapin bir iceri alma sonra bakireyim de.

1|1
    1|0
  • Allah kabul etsin kanıda alnına süreydin

1|1
    0|0
  • Bozulmuş

0|1
    0|0
  • yıpranmış olabilir de

0|0
    0|0
  • Umarım bozulmuştur sende bakir diye kendini başkasına yutturamazsın

0|1
    1|0
    • Öyle bir niyetim yok. Benim sorma amacım, erkek arkadaşım yaptığı şeyi üstlendi fakat benim iki gün sonra regl kanamam gelince tereddüt ettim. Kimsenin hayatıyla oynamaya gerek yok, eğer bir şey olmadıysa haberi vermeyi düşündüm. Bu işlerde uzman olmadığım için de fikir almak istedim o kadar

• Öncelikle seninle evleneceğini hiç sanmıyorum ama büyük ihtimalle zarar görüştür ama bozulmuş olabilirde kafaya takıyorsan git bir jinekoloğa için rahat etsin

Kızlar Ne Diyor 2

• senin yasin kac?

kizlikzarin denin vajinanin 2cm icinde ve hassas bir zardir zedelendi gibi seyleri gecin resmen kizligin gitti kusura bakma ama genel konusuyorum artik ar namus kalmadi kendini kocasina saklayan kiz kalmadi yazik :(((

0|0
    0|0
  • Bunlari yalan bozulmayida goze alir. Cok igrencsin yatakta yasadigin o sey ask degil!!

0|1
    1|0
    • Helal sana VAN ki kardeşim haklisin

• He ya sinir oldum :/

• Ben sana soru sordum yorum yap demedim ki? Bir şey yazmak da zorunda değilsin. Xper kasmak için her şeye atlamana gerek yok. Ben de bu tipleri anlamıyorum. Benim hayatımı yargılaması sana kalmadı ki, ben merak ettiğimden sordum. Çocuk yaptığı şeyi insanca üstlendi, ben kalkıp sırf yamanmak için neden olmamış bir şeyi devam ettirip insanların hayatıyla oynayayım düşüncesiyle fikrimi paylaştım. İğrençse iğrenç seni niye geriyorsa :d

Yükleniyor...