Erkekler cinsel organını ürolojiye gösterirmi?

Erkekler de üroloji ye cinsel organını gösterirmiş doğrumu bu. Gösteren muayene olan var mı

0|0
1|21

En İyi Erkek Görüşü

• Ürologa göstermek de bişeymi askerlik muayenesine aile hekimine gidildiğinde doktor açtırıyo ve bakıyo erkekmi diye gerçekten ona göre rapor yazıyo. Aile hekimi bayan olanlar yandı doktorun şeyine bakacağından habersiz gidiyolar muayeneye doktor diye onuda aç çocuk gaza geliyo şeyi kalkıyo sevgilim aile hekimiydi o anlatırdı :))

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 20

• Tıpta ayıp yoktur. Oraya için gidilmiyor.. Testis kanseri var varikosel var yumurta kaybı kısırlık kangrenn var bin bir türlü erkek hastalığı var.. Ben üşüttüğüm için ağrı çekiyordum.. Muayene oldum... Bunda merak edilecek şaşırılacak bir olay yok. Böyle düşünmek yobazlık yanlış anlama.

0|1
    0|0
    • Yadırgamıyorum böyle bişey var mı diye merak ettim

• Erkeklerin %100 diyim sana hepsi.. Yani kulak burun boğaz gibi.. Bir durum gençken gitmese yaşlanınca prostat olup yine gidiyor yani hepsi.

• Bilmiyodum anladım

• Evet

0|0
    0|0
  • Lisedeyken hoca chek up yaptırın demişti aile hekimimde kadın

Muayene ederken elini sokup avuçladı yumurtalıkların yerinde sağlamlar diyip yollamıştı :S

0|1
    0|1
  • ben sahsen göstermem özelım o benım ya

0|0
    0|0
  • Misafirlikte amcalara - teyzelere bile gösteriyoruz..

Üroloji nedir l*n ..

0|0
    0|0
  • Neden göstermesin. Bir defa ağrı vardı gittim hatta doktor da kadındı.

0|0
    0|0
  • tıpta utanma olmaz bayansa gosterırrım

0|0
    0|0
  • evet sağlık bu ayıp bir yanı yok kanka

0|0
    0|0
  • Bayanlarda çekinmiyorum ama işin içine erkek girince ben bir geri adım atıyorum.

0|0
    0|0
  • 1 hafta önce sağlık raporu için gösterdim:)

0|0
    0|0
  • Birsürü hatunun eline verdik
    neden Dr nin eline vermeyelim?

0|0
    0|0
  • evet muayene ettirdim check up için :)

0|0
    0|0
  • kadın değilse gitmem:D bari ilk dokunan kadın olsun.

0|0
    0|0
  • Bir kere doktora gitmiştim eldiven taktı yumurtalıklara baktı ceviz büyüklüğünde iyiymiş. 😃

0|0
    0|0
  • Gata da muayene olmustum o zaman ustegmen eli ile kontrol etti benim icin cok garip bir durumdu fakat adam o kadar rahatti ki bir yandan cay iciyordu ve sirada 30-40 kisi daha vardi ;/

0|0
    0|0
  • evet gösterdim baktı ve arkama parmak soktu

0|1
    0|0
  • gösterdim eliyle yokladı etrafını kasık kısmını

0|0
    0|0
  • Evet gittim tabiki penisimin yamuktu,
    Sağolsun bir ameliyatta gayet düzgün oldu.

0|0
    0|0
  • evet ben iki kere gittim.

0|0
    0|0
  • Ürolojiye denmez üroloğa denir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben bizim sınıfta erkek anlatırken duymuştum canım kalkmamış buda doktora gitmiş korkmuş tabi indirmiş pantolonunu doktorda şansına kadınmış tutmuş s. kini sağa sola çevirmiş krem sürmüş ovalamış göndermiş..:D :D :D

0|1
    0|1
Yükleniyor...