Kafam cinsellik tecrübelerimle karmakarışık bir hal aldı?

3 aydan sonra 2. cinsel ilişkimi yaşadım. İlkine göre zaman kısıtlıydı. Bu yüzden ön sevişme biraz kısa oldu. İlk girdiğinde yine kanadı ve ağrıdı bu yüzden bıraktık. Tabii bu durum beni korkuttu. Temizlendikten sonra devam edebilicek durumdaydım. İlkinde zorlandığım için (ilk defa kucakta denemiştim) misyoner pozisyonuna geçtik. Sonrasında zevk almaya başladım baya, bir çok pozisyon denedik. Bunların hepsi 1 saat içinde oldu. Sorun şu ki; zaman kavramı yok bende yani 15 20 dk aralıksız gitgel oldu sanki ama bana çok yorucu geldi. Ve boşalamadı!! Benden kaynaklımıdır acaba? Çünkü ilk seferinde sadece bir pozisyonda kalmıştık yavaş ve dikkatli bir şekilde olması gerektiği gibi olmuştu. o zaman boşalmıştı ama erken falan değil normal bir sürede. Şimdi neden böyle oldu? Sanırım bende bu defa pek iyi değildim. Yani en berbat halim diyebilirim. Çok tecrübeli değilim ama bundan daha iyi olabilirdim. Onun boşalamaması ve benim kanamam hakkında ne diyebilirsiniz? Bu olay bana hiç doğru hissettirmedi sanki birşeyler yanlış veya eksikti..

0|0
1|22

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım merhaba,

Kızlık zarın yeni yırtıldığından bir kaç ilişkide daha ilk girişte kanama olabilir... Bu normal...

Kanama sebebiyle ara vermenizden dolayı sevgilinin konsantrasyonu kaybolmuş olabilir... Yani senin performans açısından bir erkeğe verebileceğin çok şey yok, durum tamamen konsantrasyonla ilgili...

0|0
    0|0
    • bir aradatelefon çalmıştı o zamanda kesmek zorunda kalmıştık.. Onun bide acelesi vardı sınava gidicekti acaba konsantrasyondan mı cidden? Teşekkür ederim böyle düşünmemiştim

• Evet tamamen konsantrasyondan... Erkek ereksiyonu ve orgazmı için konsantrasyon çok önemlidir...

Erkekler Ne Diyor 21

• Bu tip şeyleri düşünmek yerine anın tadını çıkarır ve konsantre olursan sorun ortadan kalkar, o deliğe girmek zaten büyük bir haz ekstra bir şey yapmana gerek yok. Erkekler uzatmak için kendisini tutar, kimisi yapı itibariyle geç boşalır vs. Senden kaynaklı değil.

0|0
    0|0
  • Eksik olan benmişim orada. Orada olup size tekme tokat girmek vardı!!!

0|0
    0|0
  • Senin kanaman normal, bı dahada kanamaz fazla zorlamazsan.
    Bosalma konusunada fazla takılma
    Bosalmaması ıyıdır, daha cok yaparsın
    bir daha boşalmazsa , boşaltmak istiyorsan Oral'a gec. boşalır.
    Boyle seylerle uzme kendını.
    Önemli olan senin zevk alman , onun değil. Bunu aklından çıkarma.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim. Kanaması biraz korkuttu ama bende bir daha olmaz diye düşünüyorum. Ben ortalarında zevk almaya başladım zaten sonu biraz değişik bitti işte ilki gibi beklediğim için

• Kanamanın sebebi, zarın tamamen yırtılmamış olması
      Birde yenı olduğu için normal
      Ön sevısmeyı uzun tutmalısın, sana oral yapsın, o zaman daha hızlı ılerler her sey
      Kuru kuru gırmesıne ızın verme

• Tecrübesizlikten bunlar. Hemen bir şey bekleme ;)

Birbirinizin tenini daha tanımıyorsunuz ve o da sende kasmışsın kendini.

0|0
    0|0
    • evet olabilir açıkçası utandığım sıkıldığım anlar da oldu biraz..

• Cinsellikte beyinde düşünce olmalı olacaksa da daha fazla zevk almak için seksi düşünceler yer almalı. Kasmışsınız kendinizi ;)

deneyimle geçer.

• ilişki sırasında karşındakini biraz kışkırtarak zevklendirebilirsin bu biraz senin elinde sen tecrübesiz olabilirsin fakat karşındakinin tecrübesine bağlı olaydır senden zevk almadığını düşünme hemen sen aldığın zevki ona hissettirmeye çalış.

0|0
    0|0
    • bu defa zevk aldım sonlara doğru bunun o da farkında zaten ama biraz garip oldu sanki.. :( teşekkürler ama belki de sorun bende değildir cidden

• değildir partnerin ile alakalı da olabilir. biraz bilinçaltı kafası dalgın yorgunluk her şeyin sebebi olabilir takılma bu kadar.

• Öyle bir anlatmışın ki sanki evli gibi ahlak bekçiliği yapmayıda yapanıda sevmem ama böyle rahat rahat anlatman ne biliyim

0|0
    0|0
    • kimse tanımıyo bilmiyo ki sonuçta bir derdim var arkadaşlarımla paylaşamıyorum olayı anlatmadan da anlaşılmazdı diye düşünüyorum o yüzden. Yoksa özelimi ulu orta internet sitesine yazmaktan bende memnun değilim..

• dışım melek içim şeytan :D

• Ah senin gibisiyle olmak isterdim :D

• Erkek bosaldiktan sonra en az bir yarim saat geçmesi lazim. yoksa kolay kolay bosalamaz. dinlendirme yapması lazim

0|0
    0|0
    • konuyla alakasını anlamadım? zaten o gün ilk boşalması olucaktı

• TM bazen erkek bosalamayinca daha sonrada bosalamiyor. bendede oluyor. boşalma geldiğinde kendini sikarsa sperm geri giderse sanki bosalmis gibi oluyosun. belli zaman sonra gerçek boşalma olur

• Zaman kısıtlaysa odaklanamamıştır.

0|0
    0|0
  • Ikincisi uzun sürer zaten

0|0
    0|0
  • Çocuk geciktirici spreyi fazla sıkmış anlaşılan.)

0|0
    0|0
    • onun ne olduğunu bilmiyorum tam açıklayabilir misin?

• iyi ama o zaman oralda falan anlamaz mıydım? Bence öyle bişi yapmamıştır.

• Oral da mı yaptın sen..))... Anlardın tabiki. Penisin tadı başka gelirdi diline. Ama bilmiyorum spreyin tadını. Belki de hissetmedin ağzındaki ıslaklıktan.

• Biraz daha deneyimle duzelecegini dusunuyoerum

0|0
    0|0
  • takılma fazla bazen uyum olmayabılıyor...

0|0
    0|0
  • Ön sevişme felen öyle ayrıntılı anlatmasanız yapan var yapamayan var dimi 😄

0|0
    0|0
    • ön sevişme şart ayrıca ayrıntıya girmemeye çalıştım

• ön sevişme nasıl kıskançlık olabiliyor ki?

• Ön sevişme değil genel şey ya :)

• Ecem Hotoğlu AS:F:ASF:AS: :D

0|0
    0|0
  • Karşı cinslerim 2. 3. yaparken ben erkek olduğum halde bakirim. Bende mi bir sıkıntı var anlasam

0|0
    0|0
    • senin gibi çok var sıkıntı değil ki o..

• Senle alakası yok sıkıntı yapma. Zamanla gevşersiniz alışırsınız

0|0
    0|0
  • evli misin sevgili mi

0|0
    0|0
  • Sorun edilecek bir durum yok

0|0
    0|0
  • Yakında usta olursun zaten uçarsınız adamla

0|0
    0|0
  • 1 saatte boşalamayan erkekte problem vardır senle alakalı değil

0|0
    0|0
    • boşaldı ama elle oralla falan.. İlk seferinde içimdeyken gelmişti yine öyle bişi bekliyodum

• Senle alakası yok ki :D. ilaç almıştır ^^

0|0
    0|0
    • ilaç mıı? nasılll ne etkisi var

• Ya senle buluşmadan bir saat içinde geciktirici uygulamıştır ya da antidepresan özellikli hap içmiştir. çok uzun süre uzatır bunlar süreyi seninle hiçbir ilgisi yok merak etme :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Yaptığın kişinin ilki sen miydin peki

0|0
    0|0
    • 3 ay öncede onlaydım. İkimizinde ilkti. İkimizinde bu 2. oldu

• Canın çok acıdı mi? Ilkinden sonra neler hissettin bir de?

• ilki çok acılı geçmişti. Bu seferde başında biraz zorlandım. bir kez yapınca bende hiç öyle garip garip duygular düşünceler hisler oluşmadı. Normal devam ettim hayatıma olması gerektiği gibi. Büyütülcek bir olay da değil ayrıca. Toplum baskısından dolayı biz gözümüzde çok büyütüyoruz bence :)

Yükleniyor...