Kafam cinsellik tecrübelerimle karmakarışık bir hal aldı?

3 aydan sonra 2. cinsel ilişkimi yaşadım. İlkine göre zaman kısıtlıydı. Bu yüzden ön sevişme biraz kısa oldu. İlk girdiğinde yine kanadı ve ağrıdı bu yüzden bıraktık. Tabii bu durum beni korkuttu. Temizlendikten sonra devam edebilicek durumdaydım. İlkinde zorlandığım için (ilk defa kucakta denemiştim) misyoner pozisyonuna geçtik. Sonrasında zevk almaya başladım baya, bir çok pozisyon denedik. Bunların hepsi 1 saat içinde oldu. Sorun şu ki; zaman kavramı yok bende yani 15 20 dk aralıksız gitgel oldu sanki ama bana çok yorucu geldi. Ve boşalamadı!! Benden kaynaklımıdır acaba? Çünkü ilk seferinde sadece bir pozisyonda kalmıştık yavaş ve dikkatli bir şekilde olması gerektiği gibi olmuştu. o zaman boşalmıştı ama erken falan değil normal bir sürede. Şimdi neden böyle oldu? Sanırım bende bu defa pek iyi değildim. Yani en berbat halim diyebilirim. Çok tecrübeli değilim ama bundan daha iyi olabilirdim. Onun boşalamaması ve benim kanamam hakkında ne diyebilirsiniz? Bu olay bana hiç doğru hissettirmedi sanki birşeyler yanlış veya eksikti..

0|0
122

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 21

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...