Bikini bölgem sorunlu?

bikini bölgemin dıs dudakları sim siyah iç dudagıda cok buyuk cirkin duruyor normal mi bu

Güncellemeler:
kızlardan da yorum bekliyorum
resim yok mlsf

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• Kafana takma seni seven biri asla umursamaz düşünmn bile hata :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Seni seven sen olduğun için sever bikini bölgen içinmi sevecek hali yok takılma o kadar

0|0
    0|0
  • normal değil

0|0
    0|0
  • Kesin jiletle alıyorsun.

0|0
    0|0
  • Hiç sıkıntı değil.

0|0
    0|0
  • Esmer birisiysen normal. Zaten kocan ona mı bakacak alacagi zevke mi. Takma kafana

0|0
    0|0
    • sizin için problem olmazdı yani

• Severek evlendigim kadinda bunun ne onemi var? Onemli olan sekli degil karsi tarafin alacagi zevk

• Merak ettim nasıl bir görüntü o ya

0|0
    0|0
  • herkesin anatomisi farkli bence normal bisey

0|0
    0|0
  • İnşallah düzelir. Çünkü kadin icinde erkek içinde onemli bir bölge

0|0
    0|0
  • alakası yok! orjinalde zaten teni esmer olur bildiğim!

0|0
    0|0
  • normal değil lazerle beyazlattır

0|0
    0|0
  • İç dudağın büyük olmasını ben severm ya, hani kelebek kanadı gibi açılıyo yanlara doğru, öylemi sennki?
    Sımsıyah derkn gerçkten o derece sıyahmı ya? Şimdiye kadr o akdar sıyah olanı duymadm sanırım, kararmış derlerde sımsıyah nasıl oluyo onu bilemdim, yani neden kaynaklı bir durum bilemiyorum canım:s yinede dert etme, seven öylede sever :)

0|0
    0|0
  • Nekadar buguk.. ornegin sandalyeye oturdun bacaklarini iki yana ayirdin diyelim ic dudaklar belli oluyormu yoksa biiile ince cizgimi oluyor. (( aklinizda canlandirmayın l*n ))

0|0
    0|0
    • belli oluyo

• yasamdım mb oluyor arada

• Kanki siyle diyeyim.. turkiyede eger bir kız cinsellik yasamadiysa onun vajinasi cok dar veya kucuk olacakmiş algisi var.. yani sizinki gibi olursa sanki daha once iliskiye girmiste ondan sarkmiş gibi düsünülüyor.. konuyu nereye baglayacam simdi bilemedim :))))

• görmeden yorum yapamayız ki

0|0
    0|0
  • Ağda zamanla kararma yapar, en ideali lazer... Yapısal bir durumdur. Yaş kaç?

0|0
    0|0
    • 19 yasındayım

• bursa

• Lazere gidesen renk olarak biraz açılabilir prenses

Kızlar Ne Diyor 2

• Normal sayılır herkeste farklıdır. Dert etme çok çirkin durmamasi lazim

0|0
    0|0
  • Canim rengi degil ama dudaklarin buyuk olmaso bir sorun. Bazi kadinlarda dogustan fazla buyuk veya fazla kucuk oluyor fakat normal degil bu bunu bilmelisin ve cogu erkegin hosuna gitmiyor. Bende de vardi fakat aştım bu sorunu sadece vajina estetigi yapan doktorlar var internetten arastirabilirsin ben estetik yaptirdim şu an . Gayet normal durumun el veriyorsa yaptirmani oneririm internette dedigim gibi aratirsan daha detayli bilgi bulabilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...