Selectra ilacın sevişmeye bir etkisi var mı?

selectra ila kullanıyorum. sevişmede bir olumsuzluk yapar mı? kullananların bilgisini alabilir miyim?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Cinsel sağlık açısından bir sorun yaratmaz fakat. Bunun yanında başka kullandığın depresanlar var mı? Fazla heyecan anında ya da doyum noktasında partnerine zarar verebilirsin. Onun haricinde birşey yapmaz.

0|0
    0|0
    • hayır sadece b12 vitamin hapı var.

• Selectra cinsel bir isteksizlik yapar bunda hem fikiriz. Ama libido'yu dünyadaki hiç birşey durduramaz yani burada söylemek istediğim ilacın etkisi pekte önemli sayılmaz çünkü mesele partnerinizin ve sizin cinsel hazzınıza bağlı klasik bir birleşme herhangi bir heyecansızlık anında boşalmamaya neden olabilir. Dediğim gibi mesele libidoda buda biraz partnerinizle aranızdaki cinsel ilişkiye bağlı.

• hmm anladım o zaman sıkıntı yok :)

• şu var sende zamanla isteksizlik yapacak şu zamanda degil ama sonraları bu durum git gide yavaşlıyacak.

0|0
    0|0
  • elin tanımadıgınız nikahsız adamıyla yatıp kalkmakda neyin nesi neden degermi bu günaha mevla dan yüz çevirmeye geç olmadan tövbe edin yoksa bu çukur sizi yutar sizinde genelevde çalışan kadınlardan farkınız kalmaz

1|0
    1|1
  • İlacın ismini dahi ilk defa duydum

0|0
    0|0
  • Yan etkilerini okurmusun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ilk defa duydum

0|0
    0|0