Hiç ilişkiye girmemiş bir vajina nasıl anlaşılır?

Hiç ilişkiye girmemiş bakire bir vajina nasıl anlaşılır ?

Güncellemeler:
teşekkürler benim için önemli olan daha önce ilişkiye girmiş olması çünkü bana hiç ilişkiye girmedim diyor inanıyorum ona ama vajinası bu linkteki gibi link buna benzer vajinası var bende bundan şüphelendim bu vajina ilişkiye girmiş vajinaya benziyor mu cevaplarsanız sevinirim.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• daha cok kızın davranışları urkekliğinden daha once cinsellik yaşayıp yaşamamış oldugunu anlarsın. hatta ne kadar ileriye gittikten sonra heycanlanıyorsa senden once oraya kadar gittiğini anlarsın. Burdaki anlayacaklarında bana göre vajinaya girilmiş mi girilmemiş mi durumundan daha onemlidir. ama sen meraktan acaba ordan anlaşılır mı diyorsan dış gorunusunden anlaşılmaz muayene gerekir.

• hiç ilişki yaşamadım diyor nasıl anlayabilirim

• Öncekileri Göster
    • teşekkürler senin dediğin yöntemi kullanmaya karar verdim

• Biliyorum o linkteki vajen cinsel ilişkiye cok girdiğinden oyle olmus gibi duruyor ama inan oyle değil bak bir bayan yorum yapmış anatomik nedenlerlede oluyor bizi dinle sen her duyduğuna inanma. 40 yaşındaki kadının bile oyle olmuyor emin ol. Bu genç yaşlarda oyleyse anatomiktir.

Kızlar Ne Diyor 5

• dudakları aç ve bak.önde delikli bi tabaka görmüyosan bakire değildir yani bu kadar basit.ayrıca sen neden bunu sorun ediyosun ki? sen bakir misin?

• bak bunu bilmiyordum=)

• evet aynen öyle.esnek bi kız çok rahat görür kendi zarını zaten.

• öyle vajina mı olur :S

• Dışardan bakarak anlayamazsın. Jinekolog anlayabilir. Muayene lazım .

• şekil bilgi verir ancak davranışlar ve doktor muaynesi daha sağlam

• Anlaman biraz zor ama diri duruyormu dye bak ztn vajinasını gördysen azck dha bak delik büyük mü yani yuh yapsaydınzda görseydn..O resimdeki gibi dye illa yapmış olmasıda gerekmez genetk bazılarının iç dudakları dışarıda olablyr

• tamam senin dediğini yapıp dikkat ederim

Erkekler Ne Diyor 6

• kendisine sorsana

• güncellemedeki vajina laşk olmuş birader en az 100 defa vajinaya peniş girmiştir emin ol buna.

• teşekkürler sevgilimin vajinasıda ona benzer bende öyle düşünüyorum onun için sordum

• bak sen nette asla ilişkiye girmemiş vajina resmi benzeri bişi bulamazsın, hiç ilişkiye girmemiş vajinanın dudakları asla sarkmaz ve vajina yapısık bitişik olur, kız arkadasın için aynı durumu söyliyemicem, doğum yapmış bile olabilir dikkatli ol.

• 100 az müdür.
      bütün mahalle geçmiş gibi duruyor

• 3-5 girmişse anlaman mümkün değil, ama 15 20 defa girmişse anlaman pekte zor olmaz.

• ben 1 kere bile olsa ilişkiye girip girmediğini anlamak istiyorum ve onu ürkütmeden bunu öğrenmek istiyorum

• Bir leğen alırsın su doldurursun içine hatunu oturtursun hava kabarcığı oluyorsa girmiştir olmuyorsa girmemiştir:)

• en garantisi penisi ya da parmağını hafifçe içeri sokmak . kadının canı yanıyorsa ve eline aşırı sert bir şey geliyorsa o kız bakiredir zaten kız arkadaşın da seni geri iter istemsiz olarak. bakire olmasa parmağın çok çabuk içeri girecektir. e tabi yeterli ıslanmayı sağladıysan

• resimdekinin durumu çok kötü.

Yükleniyor...