Meme başı tüyü?

Memelerimin başları çok tüylü tüyler uzun ve ince ama çok rahatsız edici geçenlerde kopararak temizledim siyahlaştı neden böyle ni tek benim memelerim mi böyle sizce çok mu iğrenç?

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Onlari bir sekilde hallet kalici olarak , kesinlikle evet :/ ..

0|0
    0|0
  • Onlara nazik davranacaksın.. okşayacaksın... nemli bezle sileceksin...

1|2
    0|0
  • Bu tür konular konusunda dikkat edin. Kadinlarin en cabuk meme kanserine yakalaniyorlar. Doktora görün

0|0
    0|0
    • Yani anormal bir durum mu

• Bilemem. Gogsunde anormalliği sen bileceksin sonuçta hergün sen görüyorsun ben değil:))

• beyler :(

0|0
    0|0
  • memelere ölüm YAŞASIN SEFEROĞULLARI :d

0|0
    0|0
  • Bndede oldu koparma tuy dokucu al.

0|0
    0|0
  • ay hoşt ulan

0|0
    1|0
  • Midem bulandı sabah sabah

0|0
    0|0
  • görmeden bir şey diyemem :D

1|0
    1|0
  • Çakmakla yak gitsin :-)

0|0
    0|0
  • Resimi atsaydin baksaydik bir cikin mi degilmi diye boyle soru olmaz derhal resim isdiyoruz

0|0
    0|0
  • ıyy evet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• İkidir memeli troll sorular geliyor, az daha devamı olursa hepsi spam diye gidecek.

Eğer ki troll değilse (%1 ), orandan burandan tüy koparma derini mahvedersin. sağlıklı değil..

0|0
    0|0
  • yak desem olmayacak şimdi. o erkeklerde ıyy mıyyy demesin. kılda keramet olsa bir tarafımızda çıkmazdı.

sana gelince canım çok fazla varsa şayet doktora görün derim. ama bir kaç tel çıkması normal hemen hemen her bayanda görülür zaten. erkeklere kötü haberim olsun bu da :D

0|0
    0|0
  • Bu gayet normal bende de cok hafif var. Onlari yolman iyi bir şey değil. Çok rahatsız oluyorsan doktora görün.

0|0
    0|0
    • Seninkiler uzun mu peki? Benimkiler çok ince ve uzun belli belirsiz ama bir sürü rahatsız oldum kopardım ama siyahlaştı

• Hayır kisa.. oynama daha fazla doktora git.

• Sevgilime temizlettim ben :)

0|1
    3|4
    • Gerçekten ciddi misin

• Oo iyiymiş valla şanslı adammış

• Sen az öncede sarhoş olup yapmaktan korktuğunuz şeyler adlı soruya da kızlığımı patlatmak yazmıştın fakelerin kralı bari gizli cevaplada ele verme :D

• Agzimla koparirim onlari

0|0
    1|0
  • iğernç olmasını bırak sağlığın açısından görün doktora

0|0
    0|0
Yükleniyor...