Kızlar bir bakarmısınız?

Öncelikle bu hesap arkadaşımın diye gizli yaptım ben üye olmak istemedim ama görüşlerinizi almak istiyorum Şimdi yüzü fiziği boyu saçları filan çok güzel bir kız düşünün yüzü temiz saçları belinde düz uzun yani boy 1.69 kilo 50 fiziği güzel giyimi filanda çok iyi talibi çok diyebiliriz 19 yaşında ama göğüsleri 75 beden ve sönük sıkı değil uçları çok acıyo ve içine gömük bazen yara bile oluyo beyaz bir intihap akıyo az az doktora gittim bana emzirme sonrası kremi verdi (emzirmiyorum tabiki) işe yaramadı hala aynı ve uçlarının etrafında oynayıp sinyal ver çıksın filan dedi yapıyorum ama çok acıyo ben napıcam ileride başıma dert olcak bu durum canımı sıkmaya başladı benim gibi olan var mı önerisi olan ya da bu durumla ilgili bir bilgisi olan yardımcı olabilir mi? :(
Teşekkürler.

Güncellemeler:
Uzun deyip geçmeyin ya lütfen :D
:(

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• sevgilimin böyle bir hastalıgı oldunu duysam ne olur bilemıyorum cok uzun degil 1 dakka sürdü okumak
    kız dürüst biriyse takmam hastalıgı degilse durmam zaten böyle şeylere pek takmam kız dürüst onurlu olsun

0|0
    0|0
    • Ben kendime güveniyorum gayet iyi bir görünüşüm var göğüslerimi destekli kullanarak güzel gösterebiliyorum karakterimede güveniyorum fakat erkekler güzel göğüs ister ileride sıkıntı olcak bu canım acıyo evlendiğimde napacam bu durum canımı sıkmaa başladı ://

• benim eşim de böyle bır skıntı olsa kafaya takmam düşünmen hata cok seven bunu takmaz

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...