Anal hakkında bilgi sahibi olan var mı?

Anal yapmayı çok istiyor sevgilim sizce kabul etmeli miyim

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• ne anal ne de vajinal, evlenmeden hiç birini yapma, kendini düşün

1|5
    0|1
    • Sonsuz haklısın

• ne güzel ne güzel :D
      gerçi bana düşmez ama ben niye sevindim anlamadım :D

• :)) teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 11

• Hayır etmemelisin

1|4
    0|1
  • kendi sağlığını düşünüyorsan etmemelisin

1|3
    0|1
  • nasılsa günün birinde merak edip yapacaksın bari ehline yaptırda kıçını patlatıp yara etmesin. alıştıra alıştıra usulüne açsın... senin o abaza ayı gibi kökler yırtar kanatır ne zevk alırsın nede bişeye yarar. üstü başıda b*k olur gerizekalının.

1|1
    1|3
  • fazla bilgi sahibi değilim ama kızların çoğu çok acıtıyo diyo sen istiyomusun yapmayı

1|2
    0|2
    • Teşekkürler ben istemiyorum

• Ben tavsiye etmem.. Ben yaptım bir kere 3-4 ay kadar önce ve sevgilimin canı çok acıdı yavaş yaptım yarısına kadar soktum sadece ama yarıya gelmesiyle hiihhh etmesi bir oldu gözleri fırlıyordu ve iş bitip lavaboya gidince peçetede kan görmüş kanamış dedi iki gün de zor oturmuş oturunca bile acıdı iki gün dedi..

0|0
    0|2
  • Cogunluk kabul et derse ne yapcan

1|0
    0|0
  • Kendini bir zevk araci olarak kullandirma yapcak bir kac kere sonra ayrilcak napican sonra bide sonra hadi yptin zamanla tutmaz altina yprsin hep solim o zevk acllcak diye kendini maf etme unutmaki seven insan sevdigine dokunsmaz kiyamaz

0|0
    0|0
  • Kabul etme

0|0
    0|0
  • güvendiğin biriyse yapabilirsiniz zaten evlendikten sonrada mutlaka bir dönem sonra yapacaksınız. ilk birkaç ilişkide esnekleşene kadar biraz acır daha sonra sen alıştığında haftada 3-4 defadan tahriş olmadıkça zararı olmaz. eğer düzenli bir ilişkin varsa zevk alırsın hatta bazen vajinandan aldığından daha fazlasını :) yoksa arada onun isteğiyle yapmakla alamazsın.

0|0
    0|1
  • 1. si bu adamın gözü senin kalbinde değil götünde 2. si neden normal ilişki değilde anal normal yap daha iyi şimdi bakireyim diyeceksin büyük ihtimal bende sana namus 2 bacak arasında değil diyecem Yani sen o zarı koruyunca namuslu sayılmayacaksın ya o adamdan ayrıl ya da yapacaksan tam yapki zevk al bari

1|2
    0|2
    • Teşekkür ederim ben de bu düşünce girdabındaym

• Etme. Hem haram hem de sağlık açısından güvenilir değil

1|4
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• etme

1|3
    0|1
  • kesinlikle yap. çok zevkli bişey. analla boşalttır kendini. tadını aldıktan sonra bırakamzsın bir daha emin ol :)

0|0
    0|0
  • kabul et çok güzel bir zevk tat onu

0|1
    0|4
  • Yapma sakın. Hak yolu varken b. k yolu nedir ya

1|4
    0|2
Yükleniyor...