Kapat

Erkekler hiç penisinize darbe aldınız mı?

Erkekler hiç penisinize darbe aldınız mı aldiysanızı nasıl bir duyguydu

0|0
2|68

En İyi Erkek Görüşü

• Ben çok aldım kendimi bildim bileli halâda arada bir alıyorum alıştım artık.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 67

• Burada ki bir üyeden beddua yedim ve başıma geldi http://i.hizliresim.com/n5gBd0.jpg sonra bunun resmettim.

1|2
    0|0
  • Penis derken.. yani eğer testislere ise evet 3 defa ve biri çok kötüydü.. kuzenimle top oynarken tartıştık ve bana kızıp şeyime sert tekme attı ve ordan uzaklaşıp 15 dakika kıvrandım tam yumurtalıklarıma geldi onu rahatlıkla dövebilecek güçteydim ama o acıyla dövemedim bile çok fena aklım gitti :)

0|0
    0|0
    • Hadi ya sonra dövseydin

• Aynen :))

• Sizin tek şanssızlığınız çocuk doğurmak :) o olmasa denk şanslar :) sizin bir defalık kızlık zarı yırtılmanız var bizim bir defalık sünnetimiz :) sizin adetiniz var bizim hassas testislerimiz ama sizin doğumunuz var bizim öyle bir durumumuz yok

• Allah korusun. Almadım, almayı da istemem.

0|0
    0|0
  • O acı tarif edilmez yaşanır , bir an hayattan kopuyor insan , obur dünyaya gidip geliyorsun anlık.

0|0
    0|0
  • ilkokulda simit oynarken almıştım.. başı falan mosmor olmuşltu işerken bile canım yanıyordu.. çok acayip bir kırgınlık oluşuyor insanda.. anlatılmaz yaşanır bir duygu.. *_*

0|0
    0|0
  • Bayanın birini reddettim diye basmıştı dizi. Oyyyş ;d hayatımın en karanlık ve en mutsuz günleriydi 1 ay açıkta kaldım birşey yapamadım. Darbe aldığıma mı üzüleyim yoksa ilişkiye giremediğimemi üzüleyim şaşmıştım.

0|0
    0|0
    • Hahaha

• Bozuldumu yani

• Korkmuştum ama bozulmamış. Test ettim. Eskisinden iyiydi büyüsü (:

• evet. hiç tavsiye etmem. çok kötü bir ağrı.

0|0
    0|0
  • Off Okurken Bile İçin Gitti.

0|0
    0|0
  • O herkese olur arada ama hayalara gelmediyse cok acitmaz yani karsidan değil asagidan gelen bir darve cok kotu

0|0
    0|0
    • Tattın yani

• Neden

• Bir sekilde oluyor bir tur kazalar top carpar ne bileyim ufakken biri kicina vururken bile gelebiliyor bacaklarin biraz one toplanmissa bu olasilik var yavsak arkadasin bunu yapar bir yerden dusersin bacak arada bir sey carpar

• Ters iliski yasadigim kiz agrida agladiktan sonra vurmustu :/ 1 hafta agridi

0|0
    0|0
  • penisim veli nimetim be özenle korurum :)) ama testislerime darba aldım :) jetski kullanırken ters dalga geldi fazla zıpladım birden koltuğa düşünce baya bir sancısı oldu 2 günde anca geçti =))

0|0
    0|0
  • Top carpti bir ara hemde resmi macta carpmisti yani cok sertti. kendime gelememistim. yumurtalar sanki gobrk deligimin ustune gelmisti.. o derece kotuydu yani..

0|0
    0|0
  • penis çok acıtmaz esas onun altındaki hassas takımlar acıtır hem de ne acı anlatamam.

0|0
    0|0
  • he köpek almıştı hepsini ağzına küçükken o yüzden köpekleri severim ama aynı zamanda çok korkarımda :D

0|0
    0|0
  • bir kızdan almıştım o acı anlatılmaz ama onun altına

0|0
    0|0
  • boncuklu tabancayla head shot
    kavgada 1 2 tane daha vardır
    hani sen şimdi çoğu şeyi net gorebılıyorsun ya darbe geldıkten sonra göremıyorsun yaşama arzun elinden gidiyor

0|0
    0|0
  • Bowling Topu ÇArpmıştı Ard arda 2 kez Bowlin Topunu Ödemek zorunda kaldım =( @FreezoN @Rusasigi @themarmarasea Belden aşaa esprii , tarzım değildir ama NE yapim Oldu işte :PPP

0|0
    0|1
  • Evet basketbol topu sert bir şekilde çarptı maç yaparken hocamın teknesiyle durduruldum çok acı vericiydi

0|0
    0|0
  • Futbol topu haricinde almadım.. Karın ağrısı oluyor. Adet sancısı o olsa gerek🙊

0|0
    0|0
  • testisime yumruk attı bir arkadaşım kavga ediyoduk özür diledi sonra ama ben bayıldım o derece mosmor görüyodum her yeri başım zonkladı çok kötüydü

0|0
    0|0
  • Nefesin kesiliyor aniden. Aniden karincalanmaya basliyor karincalanmayi bırakıp yerini felaket bir testis ağrısı alıyor hareket edemiyorsun dokunsan aciyor dokunmasan gönül razi değil.

0|0
    0|0
  • Çok geldi hepsi de futbol yüzünden

0|0
    0|0
  • anlatılmaz o duygu
    yaşanır ancak..

0|0
    0|0
  • Motosiklet kazasi gecirdim o esnada testislerimi carpmistim cok sert fenaydi

0|0
    0|0
  • hayır almadım.

0|0
    0|0
  • Top geldiğinde ağzımdan burnumdan kulaklarımdan alev çıktı

0|0
    0|0
  • hayır, almadım.

0|0
    0|0
  • Aldım kavgada aldım sonra top çarptı falan hatırlatma korkunç bir sızlama oluyor

0|0
    0|0
  • Evlat acısı gıbı derler cıdden kotu bırsey

0|0
    0|0
  • Penise gelen gelen darbe önemli değilde yumurtalara gelen darbe sakatlıyor insanı :/

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    37
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...