Kadının Üstte Olduğu Pozisyon?

Ters oturması normal yüz yüze olacak şekilde düz oturmasından farkı nedir?

Ve ayaktaki pozisyonlar nasıldır?
Teşekkürler..

0|0
1|23

En İyi Erkek Görüşü

• Yüz yüze olmak, göz göze olmak, nefesleri hissetmek, ve alınan zevkleri yaşandığını görmek cinselliğin tadıdır.. Kucakta yüz yüze iken kadının partnerinin dudaklarına hırs ile delice bir tutku ile yapışması erkek de inanılmaz bir duygu patlaması yaşatır.. Tabiat da tüm hayvanlar sadece arkadan yaklaşarak eşini döller , sevişmek, okşamak, öpüşmek yoktur.. Fakat insanın doğasında her türlü temas seksi yaratır.. p*rno filmlerinde ki tüm pozisyonlar maalesef sadece işlem gösterisidir.. Esas sevişme erotik filmlerde olduğu gibidir onda da ilişki açıkca gösterilmez.. Sözün kısası yüz yüze olunduğu zaman cinsellik her alanda mimikler ile bile yaşanır..

2|0
    0|0
    • org. sonrası bayanlarda hassasiyet oluyor mu? devam edemiyorum ben.

• kulaklarım bazen geçici duymayabiliyor sonrasında.

• Evet olabilir baygınlık geçiren bile oluyor korkulacak bir şey yok, yoğun orgazm yaşadığın için mutlu ol işte..

Erkekler Ne Diyor 22

• Ters oturunca erkek sırtı ve popoyu görüyor, bu hem çok seksi bir görüntü, hem de çiftler açısından birbirinin yüzünü görmediğinden, fantezisini kurduğu herhangi biriyle seks yapıyormuş hayalini düşünmek açısından uygun...

Ayaktaki pozisyonlar için erkeğin kadını kaldıracak kadar güçlü ve zinde olması, kadının da fazla kilolu olmaması gerekir...

0|0
    1|0
    • kadının hissettiği düz olandan farklı olabilir mi diycem, bayanlar bilir diyceksiniz:)

• nasıl anlayabiliriz fake olduğunu?

• Çok sık karşılaşıyorum, burdan yazaman özele gel imalarını...

• Üstteyken ters oturması vajinal giriş açısından daha rahat olur. Ayakta kişiye göre değişir zevk.

0|0
    0|0
  • rica ederim yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim pek farkı yoktur

0|0
    0|0
  • ayakları yere basmalı oturuyosa elleriyle de destek alıp ters oturduğunda elleri erkeğin göğsünde olmalı otrup kalkmalı düz oturduğunda da eller diz kapağın altında olmalı ve ters oturduğunda penisin alt tarafına çok zevk verir ve öyle oturmayı bilmeli oturup kalkarken penis ikide birde çıkmayacak zevk falan kalmaz iki türlü de kalmaz zevk ve terste kadın istiyosa arkadan parmaklamak da çok zevkli olur düz oturunca da penisin tamamına dağılır zevk bu da çok güzel olur ve erkek klitorisi okşar kadın çok zevk alır göğüsler zıplar bu da hoş bir görüntüdür :)

0|0
    0|0
  • Kadin için değilde erkek için görsel bir şöv gibidir ters oturması :d
    Kadin içni her iki poz. dada kontrol kadinda olacaği için, ayri bir zevk.
    Ayakta diyince bir sürü şey var :D

0|0
    0|0
  • ters oturduğunda saçından tutup çekebilirsin ya da kalçalardan tutabilirsin güzel bir pozisyon. ayakta da arkasını çevirip ellerini duvara dayayıp yapılabilir.

0|0
    0|0
  • Gozleriniz bakmaz sadce birrbinw

0|0
    0|0
  • yüz yüze iken göğüsleri de emme imkanı var. Ayakta arkadan sarılarak yapmak ayrı bir haz, kadın elleriyle bir yerlere tutunur o esnada

0|0
    0|0
  • saymakla bitmez ki...

0|1
    0|0
  • daha demin soruldu sanki bu? ayakta favorimmm

0|0
    0|0
  • ayakta favorimmm

0|0
    0|0
  • Çok bir farkı yok ama terste daha fazla girebilir. Çünkü düz oturduğunda kadın, hafifte eğiliyorsa partnerine doğru, penisin bir kısmı dışarda kalabilir.

0|0
    0|0
  • giriş çıkışla alakalı canım hepsi:)

0|0
    0|0
  • Ben ters düz farketmez her türlü hallederim :D

0|0
    0|0
  • Hadi bakalım arasındaki 7 farkı bul der gibi :))

0|0
    0|0
  • Anlatılmaz uygulanır

0|0
    0|0
  • Kalçalar güzelse ters, göğüsler güzelse düz :))

0|0
    0|0
  • Bence en iyisi hic yorulmuyorum

0|0
    0|0
  • sen hangisi seviyosun

0|0
    0|0
  • Ters oturuşta vajinaya daha rahat girer düz oturuşta anala

0|0
    0|0
  • yüz yüze gelecek şekilde oturması tercihim çünkü penisim içimdeyken onun suratını görmek beni daha da çok tahrik ediyor. tahrik olunca daha da onun işine geliyor. ikimizde mutluyuz yani

0|0
    0|0
    • diğer türlüsünü hiç bilmiyorum merak ettim.

• ters oturmak mı öyle gibi?
      ama mantıken nasıl yan do.. gibi olur? çok farklı pozisyonlar?

• o şekilde anlatmıyım o zaman. yani yüz yüze değilde kadın tam tersi şekilde oturuyor gibi düşün. o da bir seçenek tabi ama ben yüz yüzeyi tercih ediyorum

• Yüz yüze olması lazım bence Ayaktaki pozisyonlar biraz uğraş gerektiriyor yoruyor:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Pek farkı yok aslında ayakta da çok farklı pozisyon lar var

0|0
    0|0
    • açar mısın canım?

• açıkça demedim ki, örtülü yazabilirsin istersen. yazamam dersen de saygı duyarım.

• Ayağının birini kaldirip arkadan girme var. ama bu biraz açılı.

Yükleniyor...