Tecavüz suc duyurusu?

ben hayatimin en igrenc olayini daha henüz 13 yasindayken 30 yasindaki dayimdan gördüm , dayim bana Tecavüz etti..
simdi 19 yasindayim ve ozaman aileme anlatmadigim icin bin pismanim !! Ve simdi sorum ben simdi sikayetci olsam dayimdan Gecmi kalmis olurum ciddi ye alilarmi?

Güncellemeler:
Arkadaslar ben bu olayi kendimi acindirmak icin anlatmadim Kesinlikle.. cok kötü günler yasadim evet ama gecti allahima bin sükùr simdi tek istegim o adamin hak etigi cezayi bulmasi

1|0
13|41

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye`de halkın en hassas olduğu konu namus. Fakat namusa en ağır saldırı sayılan tecavüz vakalarında failin, mağdurda bıraktığı ve DNA testiyle kimliğini ele verecek doku örneği deliller, göz göre göre kaybediliyor.

Bir tecavüz olayı meydana geldiğinde polis ya da jandarma, mağduru Adli Tıp Kurumu ve şubelerinin mesai saati dışında, en yakın devlet hastanesine götürüyor. Burada nöbetçi hekim; morluk, şişlik, sıyrık ve yırtılma gibi hasarları rapor ediyor ama failin genetik kimliğini ele verecek sperm, saç, tükürük ve tırnak altından doku gibi örnekleri toplamıyor. Çünkü nöbetçi hekimin `adli delil` toplamak gibi bir görevi yok. Kimliğini ele verecek delil kaybolunca fail yakalanamıyor, yakalansa da delil yetersizliğinden beraat ediyor

0|1
    0|0
    • Sperm hücresinin vajendekı yasam suresı 72 saattır , yumurta hucresının ise 24 saat yanı 24 saat içinde yumurta dollenir ve kadın hamıle kalır.
      Bu bılgıler ışıgında elınde delıl olmadıgı için davayı kaybedeceksın ve 2. Bır psıkolojık darbe alacaksın tek avuntun dayının ustunde kalan şüphe ama oda zmnla azalır. burada unut ve hayatını yasa demıyorum. Teknolojı çok ilerledi TR dekı labaratuarlar delıl bulmada yeterlımıdır onuda bılmıyorum. Vıjdanen rahatlaman için ona başka turlu ceza dusunmelısın. Bız azmettirici olmak istemeyız fakat sunu uzulerek soylım tutkıyede aıle içi tecavuz ve ensest ilişki ınanılmaz boyuttta. Cesaret gosterıp burada anlattın. Tekrar gecmış olsun umarım guzel gunler senınle olur

Erkekler Ne Diyor 40

• Esenlikler.

Derhal Bulunduğunuz İl veya İlçede Genel Kolluk Kimse, Polis/Jandarma Gidin Şikayetinizi Dile Getirip Psikolojikmen Çöküntüde Olduğunu Söyleyin Geceleri Uyuyamıyorum Vb. Korktuğum İçin Sakladım, (Tehdit Ettiyse Onuda Söyleyin) İşlem Yapılır.

0|0
    0|0
  • Dayını videoya çekerek yapabilirsin aslında..
    konuşmak istediğini söylersin gizlice videoya çek
    itiraf etsin..
    ama sorularını güzel seç
    .. ailene söylemeden git bir savcıya
    Sonra savcı talimatıyla onu alsın ailene bildirirsen direk öldürürler ve sevdiğin biri cezaevine girer onada vicdan azabı çekersin
    ama direk adalet olayı ile gerçekleştirirsen kimse zarar görmez..

0|0
    0|0
    • Bu dedigini ancak telefonla yapabilirim ben Ankara da o edirne de kalio 5 senedir görmuyorum ama telefonla da itiraf edermi sanmiyorum

• Şerefsiz.. yarın edirneye gidiyorum aslında dövebilirim. -_-

• anlat bence geç kalmadın o zaman aklın yetmiyordu şimdi mantıklı düşünebiliyorsun

0|0
    0|0
  • Şuç duyurusunda bulun hemen alırlar içeri kanıtlarlar merak etme, lakin bundan sonra ailenin , insanların sana bakış açısı değişicek hiç bir şey şimdiki gibi olmucak bunu sende biliyorsun. eğer bunlara hazırsan bu kadar güçlüysen bu yola koyul, gördüğüm kadarıyla zayıf birisin o zaman intikam al oyununa seytanı davet et

0|0
    0|0
  • kanunen nasıl olur bişi çıkarmı bilmem aradan 6 yıl geçmiş valla ne diyeceğimi bilemedim şimdi ama bir şekilde cezasını çekmeli

0|0
    0|0
  • kanıt olmalı sağlam

0|0
    0|0
  • Anlat tabide şikayet ette dayin miş büyük olaylar çıkabilir aile içi ama hiç düşünme önce annene anlat sonra şikayet et surunsun köpek

0|0
    0|0
  • Kanitlayamazsin , geçmiş olsun. Belki ailene kanitlarsin ancak suç duyurusu durumunda somut delil bulman i isteyecekler

0|0
    0|0
    • Ya anlamiyorum neden delil hangi insan dayim bana Tecavüz etti diye bir yalan söylerki

• Burası türkiye , burada akıllar ters basıyor , adalet yok , yolun ortasında biri seni silahla vursa 1 ya da 2 aya çıkar.

• avrupa insan haklarında ciddiye alırlar türkiyede sanmam adalet yok çünkü

2|0
    0|0
  • ses kayıdıyla kanıtla. şantaj yap. çok zekiyim.

0|0
    0|0
  • nası kanıtlicaksın bu bir ama illa bir ceza çeksin diyosan ailene söyle zaten rezil olur o hayatı rezil olur

0|0
    0|0
  • Tecavüz, basit bir suçlama değil. En doğrusu, mümkün olan en kısa zamanda yetkililere bildirmekti. Bence, bir avukata danış. Yasal olarak sana bir getirisi olmayacaksa o yola girme. Ben olsaydım, en azından aileme söylerdim.

0|0
    0|0
  • Ne diyorsun yaaa vay arkadaş bende daha 13 yasında bir çocuk.
    Hele de kendi dayısı.
    Kusura bakma özür dileyerek söylüyorum ama, ben i dayını tanışan önce dayak manyağı yaparım.
    Sonrada onun götüne jop sokarım.
    Kaba oldu ama kusura bakma artık

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun. Zor bir durum. Allah yardımcın olsun. İtiraf etmedikçe ceza almaz. Konuşturup ses kaydı alabilirsen. Bir ihtimal var.

0|0
    0|0
  • Ne karaktersiz bir dayın varmış. bir kere annene anlatsan inanmaz kardeşi 6 sene geçmiş. Senin yapacağın şey itiraf ettirme ve bunu ses veya video ile gizli kamera vs. Bir şekilde tuzak kurup bunu önce ailene sonra gerekli mercilere müracat etmen

0|0
    0|0
  • şimdi anlatmak bir şey değilde şikayetci olursan 20 kez mahkeme göreceksin, asli tıpa gönderecekler seni , adın cıkıcak bence boş ver... hiç ses etme

0|0
    0|0
  • Gecikmişsin sağlam kanıtın varsa olabilir.

0|0
    0|0
  • Nasil bir dayı mış o? 13 yaşındaki yeğenine yan gözle bakıyor? Bide 30 yaşında olacak piç.
    Fakat gelmiş geçmiş, biraz zor olur. İlk olduğu zamanlar ailene soyleseydin farklı olurdu.

0|0
    0|0
  • Kadını korur yasalar. Ailenden çekinmiyor san söyle. Dayini öyle bir ottururlerki merkezde rahat ol sen. Bana ulaş yardimci olurum sana kızım merak etme Hadim bile ederiz

0|0
    1|1
  • O. ç. çok desene s. ktliğim dünyasında.

0|0
    0|0
  • mahkemece ciddi olmaz ama ailenle konuşursan ailen bir şeyler yapabilir çok gec kalmadan ailenle konuş derim

0|0
    0|0
  • Bacım eğer ki şikayet edersen. "Çocuğa karşı işlenmiş fiili cinsel istismar" dan yargılanır ve içeriden çıkamaz.

0|0
    0|0
  • Kanitlayamassin

0|0
    0|0
    • Evet ama nefret ediyorum o adamdan serbest dolasamasin girsin hapise istyiroum

• Cevap veriyorum kızın dayısı 36 yaşında

0|1
    0|1
  • Ailenle görüş kesinlikle.

0|0
    0|0
  • git şikayetçi ol. adli tıpa yönlendirecekler seni. orada zaten her şey ortaya çıkar.

0|0
    0|0
  • Bence gec kaldin

0|0
    0|0
  • adli tıp antropologuyum hiç bir işe yaramaz tecavüz belirtilerin ortadan kalkmıştır

0|0
    0|0
  • yalan söylemiyorsun değil mi yazı olsun diye yazılmış gibi biraz

0|0
    0|0
  • hala dayımmm dıyorsun

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 13

• Şu an kalbim acıyor:(( Nasıl olur, bir dayı ama nasıl:(

0|1
    0|0
  • ulan lanet olsun böyle görünce ağlıyorum o* çocukları allah belalarını versin tam o r o s pu çocuğu bunlar lanet girsin böylelerine hadım edilmeliler. yazık günah be. şikayetçi ol itten.

1|2
    0|0
  • Serefine tukurdugumun piçi
    Git sikayet et zamaninda olmasi daha iyiydi delil acisindan ama birseyler yapilir sanrsam
    Dayida deme ona pislik herif

0|1
    0|0
  • Reşitsin, keşke ailene anlatsaydın.

0|1
    0|0
  • geç kalmışsın

0|1
    0|0
  • Gec kalsan ne cikar bir hakkini ara bakalim en azindan intikamini al. Onun hayatini batir gitsin

0|1
    0|0
  • Dağa fazla geç kalmadan şikayet et geç kalmış olmazsın suçun erken geçi olmaz hemen ara polisi

0|1
    0|0
  • O adamı hala görüyomusun yani konuşuyomusunuz

0|1
    0|0
  • bunu ben yıllarca yasadım seni anlıyorum

0|1
    0|0
  • Yıllar gecmiş üstünden saglam bir kanıtının olması lazım oda yoksa boşa gidip kendini rezil etme zaten diger dünyada cezasını fazlasıyla alıcak git kızlıgını diktir internete bak kalıcı kızlık zarı dikimi var diktir kimseye de bişey söyleme kafan rahat olsun kardeşim

0|1
    0|0
  • Önce ailene anlat istersen daha etkili olur çünkü açıklarsan geçmişte korktuğumdan vs. söyleyemedim de. Eğer bakire değilsen tecavüz olayını kanıtlaman daha da yüksek bir olasılık. Ailenle beraber şikayetçi olabilirsin. Eğer bakireysen biraz zorlaşır işin tabi ama çok çok geç kalmışın :( Üzerinden 6 yıl geçmiş.

Ya o ş*refsiz dayınla görüşme bir daha ya da ailene gidip anlat durumu böyle böyle de 13 yaşında yaptı anlatamadım size tehdit etmişti filan de. Ya da şöyle de yapabilirsin eğer dayın size gelirse yalnız kaldığınızda dayınla bağır ne diyon sen filan de. Birazcık iftira gibi olacak ama geçmişin intikamı olur de bana taciz etmeye kalktı 13 yaşındayken de yapmıştı şimdi tehdit ediyor vs. bu tip şeyler söyle hem o esnada sopa yer hem adı çıkar hemde gereken cezayı alabilir.

0|1
    0|0
  • sen git şikayetçi ol bak gör nası s. çıyorlar azına.. köpek gibi eziyorlar mecbur kalıyor itiraf ediyorlar. ve kimse durup dururken iftira atmaz karakoldakiler de bunu bilir.. psikloglarda senin ruh durumuna bakıp ztn anlarlar.. hiç durma hiç!!!

0|1
    0|0
  • Ya nasıl bir nesilde yaşıyoruz nerelere gidiyor böyle şeyler bir dayı 13 yaşındaki yeğenine daha çocuk ya nasıl böyle birşey yapar Allah belasını versin onunda dahada geç olmadan ailene söyle çok geçmiş olsun Allah yardımcın olsun bu zamana kadar yüzyüze nasıl baktınız

0|1
    0|0
Yükleniyor...