Bir türlü başlamayan ilişki...

iş yerime aylarca gelen bir adamla tanıştım saatlerce telefonda konuşuyor bir türlü buluşmuyor,hislerini söylüyor asla kadın-erkek ilişkilerinden dem vurmadan flört ediyor ama buluşmalara hep bir bahane buluyor.Kibar seviyeli sohbetler ediyor ama iş buluşmaya geldi mi hep bir mazeret buluyor gün veriyor saat veriyor o saate kadar aramıyor ben resti çekince arıyor tekrar dün pes dedim bayrağı çektim artık arama beni ne oyuncuymuşsun dedim hala arıyor ama çözemedim.bu adam evli değil,belli yaşa gelmiş hala bekar,kadınlarla hiç görmedim,gay desem görüntüsü öyle değil kimdir bu?

Güncellemeler:
hiç gizli gay belki diye düşünen yok bu seçenek niye değil sizce?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• oyunmu oynuyor acaba :)

1|0
    0|0
    • oyunda bir yere kadardır deli mi ki bu günlerini gecelerini telefonlarda geçiriyor ?

• nese ii geceler ben kaçar tekrar grüşmek üzere dicem ama ekleyemiyorum kibb

• huhu yaşıyomusunuz

Erkekler Ne Diyor 5

• evlidir.. sadece bu kadarını yapabiliyor demekki...

buluşsa iş nereye varacak..?

bence sende dikkatli ol

1|0
    0|0
  • evlıyse o adam esını kaybetmekten cok korkuyodur esındende korkuyodur oyuzden zın alamıyordur evden ve sen zaten hoslanmıssın adamdan bırakmıycagınıda bılıyor sızın bayramdan bayrama olur

1|0
    0|0
  • link dinle iyi gelir benden sana gelsin

0|0
    0|0
    • bu şarkı bana pek gitmemiş ...mesajlar ağır geldi zat-ı muhteremeki telini kapatmış :-))

• adamın biri işte :)))

0|0
    0|0
  • lütfen kısa boylulara cok dikkat edin .:)) wajina uzunda ,penis kısada olur unutma :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence evli benim eski patronum da evli idi ama eşi ile ayrı yasıyorlardı...

1|0
    0|0
    • niye sabaha kadar telde konuşuyor bu adam ?evli olsa bunu yapamaz ki araştırdım da evli değil

• Bosver seni ilgilendirmez artik

• ama bilmek istiyorsun nedenini milyonlarca adam var dünyada sen git kime denk gel anlayamıyorum bilirsem böylesini gözünden tanırım en azından

• evli olma ihtimali yüksek.

0|0
    0|0
Yükleniyor...