Erkekler sevişirken bosalirsa sorun var demekmiş içine girdikten sonra bosalmaliymis bir erkek?

Evli bir bayan arkadasim dedi on sevismede bir erkek bosaliyorsa sorun var demektir diyor icine girip bosalmaliymis doğru mu erken bosalmadan mi bahsediyor acaba?

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• seks en büyùk zevk bayan ve erkek için fakat bunu 4 4 lük yaşıyamıyor insanlar yetişme tarzı belli kadın, ın ve erkeğin cinsellik ayıpmış , suçmuş gibi öğretiliyo insanlara bunun neticesi çok olumsuz oluyor bireylere sağlıklı eğitim almadığı için erkekte erken boşalma kadında kasılma orgazm olma güçlüğü çünki hala mazinin etkisinde suç işliyormuş gibi hissediyor kendisini insanlar zaman ile atlatabiliyor insanlar bu durumu tedavi yöntemleri var geçde olsa insanlar alışıyor bu duruma erken boşalmanın tedavisi var terapiler ile ilaç ile veye kişi kendini geliştirebiliyo bunlar olmadan içine girdiği andan 20 30 dk sonra boşalabiliyo bu sürede yeterli bayan, ın orgazm, ı için tabi aşk oyunları daha önce bayanın içine girmeden.

0|0
    0|0
  • İçine girmeden boşalma aşırı erken boşalma. İçinde kısa sürede boşalırsa yine erken boşalma var ama.

0|0
    0|0
  • içinde yarim saat normaldir

1|0
    0|0
    • Nasil yarim saat acikla biraz benim bu boşalma sureleriyle nasil bosalinirla alakali eksiklerim var

• yaşamadan bilemezsin

• Bahsettiği erken boşalmanın da erken olanı. :) Erken boşalma dediğimiz içine girip bikaç dakika içinde boşalmadır. Bu içine bile girmeden boşalmadan bahsetmiş ki o ciddi bir sorun olabilir.

0|0
    0|0
  • Senin dediğin ÇOK ERKEN BOŞALMA. Hatta DİREKT BOŞALMA. Kesinlikle sorun var demektir.

0|0
    0|0
    • Yani senin sevgilin seni yalasa opse oksasa bosalmaz misin illa içine mi girmen gerek

• Bana oral seks yapmadıkça ben boşalmam. Bu normal değildir zaten. Sadece oral seks sırasında boşalır normal olarak girmediği müddetçe bir erkek.

• doğru

0|0
    0|0
  • erkek uzun süre mastürbasyon ya da seks yapmazsa dokunduğunda veya gözüyle bakınca bile boşalabilir erken boşlama değil bunun adı

0|0
    0|0
  • Evet haklı biz sevgilimle saatlerce sevişiyoruz ama sadece zevksuyu geliyor:)

0|0
    0|0
  • Erken boşalmadan bahsetmeye çalışmış aynen :)

0|0
    0|0
  • soruyu tam anlamadım açıklarmısın

1|0
    0|0
    • Yani bir erkek normal sevişirken bosalmazmis içine girdikten sonra bosalirmis

• Bir çok tecrübeli kadar tecrübesiz kişide var herkes zamanla öğreniyor bir seyler

• acımaz bnce eşin kayganlaştırıcı sürer penisine hiç acımaz başka soru :)

• amatörlük olur o normaldir abartmayın durumu. bikaç deneyimden sonra normale döner.

0|0
    0|0
  • sı*tım o zaman ben

0|0
    0|0
  • Arkadsın çok zekıymış ama haklı

0|0
    0|0
  • evli hanım arkadaşının kastetmek istediği başka bir sorun. cinsel ilişki sürecinde erkeklerde olan erken boşalma sorunu ile alakalı konuşmuş.

0|0
    0|0
  • oral seks sinirlerle daha yakından ilgilenilen bir evre ve dolayısıyla dayanamayıp boşalması gayet normal.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sanki her erkek cinsellikte içe girme yaşıyo ne saçma

1|1
    0|0
  • Ergenlerin almayin su siteye ya ne sacma soru bu

1|0
    1|1
Yükleniyor...