Sık mastürbasyon yapmak zararlı mı?

Kadınlar için sık mast. yapmanın bir zararı var mı? Ard arda üç kere filan veya hergün

0|0
4|22

En İyi Kız Görüşü

• Arda arda 3 kere mi? vakti geldiğinde vajinal orgazm olamazsın daha az yap

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Delimsin her şeyin fazlası zararlı tabi

1|0
    0|1
  • biri vardı yapıyordu yardımcı oldum konuştuk sohet ettik şimdi yapmıyor. herşeyin zararı var. mast a alışırsan evlendiğinde pek mutlu olamazsın ilişkide ama hergün 1 defa yaparsan sıkıntı yok tavsiyem haftada 3-4 kere yap derim.

1|0
    0|0
    • Haftada 3 4 bile çok ben aydan aya yapıyorum bazen bazen de sık oluyor

• Hayır rahatsız olmuyorum tabii ki yardımın için teşekkür ederim :)

• canın mast yapmak istediğinde msjlaşabiliriz sadece rahatlama açısından gerçekte yapmıyacağımız malum ve birbirimizi görmeyeceğimiz için de rahat olabilirsin. tabi normal sohbette edebiliriz maksat muhabbet yanlış anlamanı istemem :) istediğin zaman aklına gelebilecek her konuda soru sorabilirsin belirli bir sohbet çerçevesinde konuşabilirzde :)

• herşeyin fazlası zararlı. Hem fizyolojik hemde pisikolojik zararları var. Daha sonra gerçek hayatta cinsellikle tanışıldığı zaman. Erkeklerde erken boşalma kadınlardada orgazm olamama gibi sorunlara sebep olmaktadır.

1|0
    0|0
  • kadınlar klitoral orgazmda bir defa hazza ulaştı mı yeter. yani oksamayla orgazma ulaşmaksa sorun yok. ama vajinal orgazmda yani fışkırarak boşşalmada işler değişir. çünkü o baya uzun sürer. günde 2. yapamayacaksın zaten :)

0|0
    0|0
  • hassasiyetini azaltırsın uzun süre sonra zevk alamamaya başlarsın. fazla yapma.

0|0
    0|0
  • herşeyin fazlası zarar

0|0
    0|0
  • Bence sorun olmaz , pek çok kişi istekli ve böyle yaşıyor

0|0
    0|0
  • zararı var iyende var yok diyende de var kendini kötü hissedersen azalt sende

0|0
    0|0
  • yapma 2 3 günde bir yap

0|0
    0|0
  • evet var ilerde pabuç gibi şeyin olur

0|0
    0|0
  • Haftada 3 kere yapman kafi. Fazlasıni yapipta napacan. Tabiki de zararlı

0|0
    0|0
  • Vücudu yorar bu sebeple zararlıdır

0|0
    0|0
  • Ne bukadar derdin arka arkaya 3 defa , tadında bırak :))

0|0
    0|0
    • Ne bileyim bazen oluyor öyle

• ha bazen oluyorsa o na diyeceğim yok ,
      bazen tevan yaptığı oluyor hanii :))

• Sen ne sıklıkla yapıyosun :)

0|0
    0|0
  • Zararlı tabiki

0|0
    0|0
  • Ben hergün yapıyorum daha bir zararını görmedim

0|0
    0|0
  • yorulursun yani en fazla

0|0
    0|0
  • En büyük zararı klitoris orgazmına alışırsın ileride vaginal birlesmede cok Zevk alamazsin

0|0
    0|0
  • Hergun zarari olmaz ama ard arda uc kere yaparsan bir gun de olur. zevk almamaya bslarsin bir sure snra. sen parmakliyomusun yoksa sdece oksuyomusun

0|0
    0|0
    • Oksama ile

• O zaman arasinda parmagini hizli hizli gezdirmeyi dene siseylede yapabilirsin siseyi altina alip surtun arasinda surt

• yorulursun yani en fazla. zararı o

0|0
    0|0
  • Bakireyse cinsel ilişkide orgazm olamama sorunu olabilir vajinaldan zevk almaz

0|0
    0|0
  • Göz sağlığını bozduğunu duymustum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bende hergün günde iki kez yapıyorum oksayarak parmak nedense acitiyor fazla mast yapmak zararlı diyorlar

1|0
    0|0
  • Herşeyin fazlası zarardır

0|0
    0|0
  • Mast yapacagina az baska selere odaklan.

0|0
    0|0
    • Ben bilirim nelere odaklanacağımı sen soruma cevap verseydin iyiydi.

Yükleniyor...